Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
11. nov 2014

@ludinka foto skusim dat zajtra ak sa podari..🙂
@tlucka dakujem moja..verim aj ja ze bude vsetko v poriadku..na krv idem v piatok...🙂
@mimika1973 dakujem moja..ano..bola to posledna HB2..verim ze vitazna..🙂

ingrid0105
11. nov 2014

@gagirl boze to je super, velmi gratulujem, drzim palce na zajtra rano 🙂 ktory si den?

gagirl
11. nov 2014

@bergalm dakujeeem pekne moja..a budeme spolu tehulkovat..verim a dufam.🙂
@haimi dakujem pekne..som podobna ako ty..takisto som mala priznaky uplne ako na ms..a neverila som..a bola to tiez HB2..🙂

gagirl
11. nov 2014

@ingrid0105 dakujem pekne..dnes som 8 den po ket..🙂

ingrid0105
11. nov 2014

@gagirl no tusim HB2 pri KETe su vitazne aj u teba aj u Haimi vyhrala 😀

ingrid0105
11. nov 2014

@gagirl
@bergalm gratulujem babenky, davate mi nadej ze aj u mna sa stastie unavi a konecne bude dobre a budem aj ja tehulkovat zanedlho 😀

tixx
11. nov 2014

@gagirl mojaaaaaaa velmi ti gratulujeeeeeeeeeem!!! tak nech druha ciarka silnie, to je fakt super sprava! jupiii!!!! 🙂 🙂 🙂

tixx
11. nov 2014

@tlucka no ahoj moja, ja super, vsetko je zatial ako ma byt, tak nech to tak len pekne ostane 😉 ja som ti pisala uz davnejsie, ze ako sa ti dari, co ta imunologia? co mate nove? uz to tu nestiham vsetko citat, len sem vzdy nakuknem, co mate ktora nove, mam toho teraz vela aj v praci aj doma, ved som ti spominala. tak mi daj vediet, co sa vam podarilo zistit, a aky mate dalsi plan, drzim ti velmi palce 😉

tlucka
11. nov 2014

@tixx Luci, veľmi sa teším s tebou, že je všetko v poriadku a drobček rastie. 😀 😀 😀 Pracuješ alebo si zostala doma?
Ja sem tiež teraz nechodím, akosi nestíham. Naša fenka má nejaké zdravotné problémy, tak už vyše týždňa absolvujem každý deň niekoľkohodinové návštevy u veterinára. 😒 O týždeň by som mala mať konečne výsledky z hematológie, a z imunológie až o mesiac. Ale dnes som si bola konečne pre návrh na kúpele u svojho gynekológa. 😀 Takže zajtra posielam do poisťovne a snáď mi to schvália. Až potom by som chcela ísť pre mrazáčikov. 😀 😀 😀 😀

bergalm
11. nov 2014

@ingrid0105 to som rada,ze Ti davame nadej,preto je dobre,ze existuje toto forum.Viem,ze je to tazke,ale ja verim RF a aj ich skusenostiam,ze postupom casu budeme vsetky mamickami zdravuckych deticiek

bergalm
11. nov 2014

@gagirl no ja co som testovala tak boli to mamatesty a aj predtym ked som bola tehu ,tak to boli mamatesty

bergalm
11. nov 2014

@gagirl v takej ruzovo bielej krabicke myslim ,v baleni boli 2ks

gagirl
11. nov 2014

@tixx dakujeem moja..verim ze ta budem nasledovat a vsetko bude o.k..aj vy sa drzte..🙂

karinaz
12. nov 2014

Ahojte. Prispievam sem prvý krát. Žiaľ nie veľmi dobrou správou. Naše 3 IVF/3 ET opäť negatívne.Dnes som testovala RF testom na 12 deň od ET - čistý ako ľalia... Prvý krát sme boli v Brne, verila som sama sebe, že to dokážem, ale opäť som to nedokázala. A čo teraz? Aké vyšetrenia ešte treba? Už máme Hematológie a Genetiku. Aké vyšetrenia ste si ešte robili Vy??? A vlastne aspoň jediné pozitívum to má, že na SK sa nám nikdy nepodarilo mraziť, ale v Brne máme 2 zmrzlinky, tak aspoň zane som vďačná... Ako ďalej???

speranza1
12. nov 2014

@karinaz ahoj.... nikdy to po neuspechu nie je lahke... je to sklucujuce, a ubijajuce trapenie, ktore vsak prejde..naozaj.... aj ja som si tym vsetkym presla... potom sa pozbieras..najdes..silu a odvahu a vhupnes do toho a pôjdete si naspat pre bublinky... a niekedy nie su potrebne ani dalsie vysetrenia ...a aj lekari ti povedai, ze vela krat je to o stasti....ze musite skusat (aj ked sama viem, ze donekonena sa to neda)

tinkatinulka
12. nov 2014

@karinaz to ma mrzi..namuky ason trosku hreju pri srdiečku, vyčkaju na správnu chvílku..
určite reprodukčná imunológia, vysetrenie alergii-celiakia..,interne to by som riešila..
a samozrejme endokrinológiu oboch
aky mate problem ? zly SPg?

karinaz
12. nov 2014

@speranza1 Ahoj, ďakujem... Je to veľmi ťažké... Všetcia mi verili a ja som ich opäť sklamala. Neviem ako pôjdem ďalej, ale musím. Nič iné mi neostáva. Už som si teraz ráno ani nedala Utrogestan. Počkám na menzes a možno budeme môcť ísť na KET, či?

tinkatinulka
12. nov 2014

@speranza1 ahoj speri
sme tu ako ranne vtacatka

karinaz
12. nov 2014

@tinkatinulka Ahoj, nie ja mám iba jeden vaječník a k nemu nepriechodný vajcovod. Inak hematológiv pohode, gentika v pohode. Neviem kde sa mám ešte objednať. Každý doktor povie, že to stačí ale ja chcem ešte niečo viac...

tinkatinulka
12. nov 2014

@karinaz no mne sa potvrdilo že pri jednom probleme to neskončilo..kedže kočky co su "zdrave" to dali na 1x..preto by som patrala..repr.imunologiu robia v Prahe Madar aj Malickova, Medirex Ba a potom Dzurillova Nitra..skus niekoho oslovit..je to na dlho ale stoji to zato.Doktory v centrach moc nedavaju na tieto vyšetrenia ale "mame tu" zazračné prípady kde práve toto pomohlo k babatku

sonag
12. nov 2014

Ahojte chcem sa opýtať aký je rozdiel medzi reprogenesis a profit alebo je to to isté centrum? Kam chodíte vy? A prečo? Obe sú v brne ...ktoré je lepšie ďakujem 🙂

karinaz
12. nov 2014

@tinkatinulka Asi sa objednám Dzurillovej. A v Ba to nerobia, lebo na nete som našla aj BA?

tinkatinulka
12. nov 2014

@karinaz Medirex v Ba robi

tinkatinulka
12. nov 2014

@sonag V Brne je asi 5 centier, tu kočky aj ja chodime do Reprofitu

karinaz
12. nov 2014

@tinkatinulka Ano, už som našla Ďakujem. Asi sa objednám. Veď nemám čo stratiť...

profo
12. nov 2014

Ahoj Sonag, rozdiel medzi Reprogenesis a Reprofit sice neviem (okrem tusim ze to prve ma vyssie ceny), ale Reprofit mozem len odporucit,. V porovnani s gyn five v BA, kde to je masovka a pasova vyroba som sa v Brne nikdy necitila ako stroj na peniaze. Osobny pristup, vsetko vysvetlia, vsetky moznosti.. Vsetci su mili a ustretovy.. V neposlednom rade maju statisticky najlepsie vysledky. Reprofit zalozil to Mudr Pilka, starucky pan, ktory ako prvy previedol IVF v niekdajsom ceskoslovensku. (nedavno zomrel)..vela stastia

tinkatinulka
12. nov 2014

@karinaz určite nie, a ušetríš si kopu sklamaní..

karinaz
12. nov 2014

Teraz bude ako debil, ale ja som sa ešte pozrela na ten RF test a tam je druhá čiarka, slabá ale netreba ju hľadat, je tam... Čo teraz?

skaredekacatko
12. nov 2014

@karinaz tak daj utros a utekaj na krv

speranza1
12. nov 2014

@karinaz tak chod na tu krv ..ako ti radia dievcence... 🙂
@tinkatinulka no ahoooj..... takze od rana "makame" a cvalame???? 😀 😀 😀 😀 ako sa ti dari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre