• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. mája 2017 
@dalida veru tak to vyzera ze pomaly nas tu bude viac tehuliek ako cakateliek :slight_smile:
12. nov 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dalida dakujem moja..aj ja z teba,,pekne cislo hcg..len tak dalej..:slight_smile:
12. nov 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. nov 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm gratulujem, vas anjelik vypocul vase prosby :slight_smile: davaj na seba velky pozor a aj na bublinku :slight_smile:
12. nov 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dalida velka gratulka aj tebe, sa to tu nejak rozbehlo :slight_smile:
12. nov 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 ano ten je RF a robeny dnes rano,ako kazal Marcelko
12. nov 2014 o 12:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida gratulujem k peknemu HCG len tak dalej
12. nov 2014 o 12:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 ja nic nevysadzam, asi si sa pomylila
12. nov 2014 o 12:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeeeeeeeer, držíme všetkým palčeky :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@motiv sorry ja som myslela len karinaz. Asi si sa mi tam nejak presmykla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl veľmi sa teším! Blahoželám!
12. nov 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinaz aka znacka testu to bola? 10 ci 20tkovy? a na kolky den si si ho robila?
Ak tam ciarka je, viditelna, tak to hcg tam bude teda...len to este treba preverit dalsim testom a pozriet si vysledok do 10 min radsej, ak nie tak ta krvicka na potvrdenie, ci hcg pekne stupa :wink:
Drzim moc palce aby to tak bolo! :wink: :dizzy_face:
12. nov 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jéj, krásny test, taký chcem zažiť aspoň raz v živote a s úspešným koncom :wink:
12. nov 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo dakujem pekne..:slight_smile:
12. nov 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka jeeej super, dalsi chalan reprofitak!!! :dizzy_face: :grinning: :wink: :slight_smile:
V ktorom tt si uz?
12. nov 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 20 je ten test. Čiarka je tam, takže snád....
12. nov 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no zeny... tak vlak s tehulkami uz skoro cely obsadeny....a my stale nic... ta to co?????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Dokedy tu budeme obsmrdat???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tinkatinulka
@ria191
@nelly3
@lienka_1
@falin
12. nov 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 no miláčku pokiaľ nezdvihneš tú malú riťku, tak na tom nástupišti budeš prestupovať ešte véééééééééľmi dlho veď vieš, že bociany už deti nenosia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ja sa snažím, ale osud mi bohužiaľ nepraje takže ja mám stopku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tá borelióza sa potvrdila nie akútna ale prekonaná, tak ešte neviem čo bude ďalej. Zajtra pošlem výsledky Marčelinovi a uvidím čo on na to. No každopádne niektoré korčule sú odsunuté na rok 2015 ja sa do toho vlaku aj natlačím ja sedieť nepotrebujem aj o jednej nôžke tam budem stáť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@ria191 ROZKAZ VEDUCA!!! mala ritka zdvihnutáááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 a este mi vysvetli ako ti zistili, ze si mala boreliozu... hej viem...zrejme z krvi... jasan.... ale mala si podozrenie???? ci?
12. nov 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 kašleš na nás kočko a potom nevieš čumni stránku 3131 :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 malé pivo malá riťka nie??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aj ja sa pridavam do cakateliek zufaliek plne optimizmu.
12. nov 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky, nemate nejaky odskusany recept, co pomaha na nevolnosti ? Strasne ma napina, uz by som sa aj vyvracala a nic. Ale asi ked sa vyvraciam, tiez to nepomoze, bude sa mi chciet aj zajtra, pozajtra....
12. nov 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak toto som videla naozaj az teraz..... ajajaj... poviem ti... vyzeralo to nechutne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi hovoria o zazvore ze pomaha... skus cajik, alebo zazvorove lizanky...
12. nov 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ... no tak OK...si nasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (len si z nas neber priiiklad...no hlavne zo mna) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
ved toto, co narobime, zial musíme bojovat, ale nam sa to podari, urcite kazdej jednej. nas potom caka nadherny zivot, teraz si vsetko zle pretrpime :wink:
12. nov 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ahoj aj ostatne kocky,nezufaj ,velmi dobre viem ake je to tazke,prezila som to 7x ,znasala som to hrozne tazko a mala som pocit,ze kazdemu sa podarilo len nie mne ale vzdy som si hovorila,ze kolko bab to nevzdavlo az pokial sa nepodarilo to ma drzalo,ze sa nemozem vzdat,ked som si citala ako baby plne optimizmu idu dalej a dalej.
Tu mi strasne vela dievcat pomohlo,povzbudilo,poradilo vdaka nim som prisal aj na to ake mam problemi kam este ist.Netreba sa vzdavat a snazit sa to brat aj v dobrom to nase nestastie,vdaka nemu mam vela novych kamaratok :slight_smile: A bola som na vyletoch v okoli Brna.
12. nov 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@haimi to bolo pre skaredekacatko :grinning:
12. nov 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok