Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
12. nov 2014

@diska ved pozeram, aku to ma suvislost s vracanim 😀

speranza1
12. nov 2014

@nelly3 ja zacinam asi moj posledny boj... kazdy by mal vediet kedy skoncit a na mna je uz toho vela.... 11ci 12 vkladov bez uspechu... uz by so chcela spokojne zit... 😉 😉 😉 🙂

diska
12. nov 2014

@haimi este raz pardooon 😀 to vracanie ti neviem poradit,mne je nad rano tak divne ale to asi od hladu 😀 co som ale studovala ne nete,tak sa vraj tomu da trosku pomoct ak casto pijes malicke dusky vody,ci to zabera netusim 😀 😕

ludinka
12. nov 2014

@mimika1973 v 20 🙂
ano dalsi chlapec z RF povodne sme chceli dievca ale som vdacna aj za chlapca, hlavne nech to dobre dopadne

ludinka
12. nov 2014

@haimi moja ja to poznam mala som to az do 14 TT, bohuzial nepomohlo mi nic, jedine mozno coca-cola s citronom tak 2 dcl denne, ale pravdepodobne to budes musiet len pretrpiet tak ako ja 😖 , mne bolo zle nonstop, rano a este viac vecer, nevracala som vobec
ale aspon vies ze hcg rastie, aj mne kazdy vravel ze mam byt rada ze mi je zle aspon viem ze je vsetko v poriadku, mozno na tom nieco bude

ingrid0105
12. nov 2014

@haimi aj ja chcem aby mi bolo na vracanie od bublinky 😀 😀 😀

bambulka2015
12. nov 2014

@ludinka kedy ti zacalo byt zle?

lenka54321happy
12. nov 2014

@haimi
Aj ja sa tak citim 😉
Ale nestazujem si som radaaaaaaaa

ingrid0105
12. nov 2014

@lenka54321happy no to ti verim ze si rada 😀 opatrujte sa 🙂

dorotka66
12. nov 2014

@haimi ja som čítala , že pomáha pitie zázvorového čaju. vyskúšaj, či ťa z neho natiahne alebo ho zvládneš 😉 skús to najprv takým jemným (1,5 l vody, 1 ČL postrúhaného zázvoru, polovica citrónu, 1 Pl medu) držím palce

haimi
12. nov 2014

@ludinka dakujem 🙂 aj mne zatial najviac zle vecer. Pred tym ako zalahnem vzdy este natlacim suchy rozok... No co, vydrzim... 🙂

haimi
12. nov 2014

@dorotka66 @diska diky kocky 😉

haimi
12. nov 2014

@lenka54321happy ved jasne, aj ja som rada. Ale nad zachodom az tak nie 😉

haimi
12. nov 2014

@ingrid0105 vyckaj casu, mozno to nebude ani tak dlho trvat a budes nad wc misou 😉 kedy mas sono, v piatok ? Alebo sa mi to pletie s niekym inym ?

ingrid0105
12. nov 2014

@haimi nepleties hej v piatok, tak som zvedava co tam uvidia, mozno aj nist este...uvidim 😉 ty uz si PN ak dobre viem ze? a sono kedy?

vernazza
12. nov 2014

@diska @lenka54321happy @haimi @lemoni86 @ingrid0105 ahojte dievcata, tak som dnes uvidela prvy krat v zivote mihotanie srdiecka na sone 🙂 🙂 kurecova to odhadla na 6/2, aj ked podla ivf kalkulacky to vychadza na 7/2. no je to jedno, hlavne ze tam nieco bolo vidno. mam sa zatial opatrne tesit, tak sa opatrne tesim 🙂 vy ste na tom ako, ktora este caka na sono a srdiecko?

ingrid0105
12. nov 2014

@vernazza velka gratulacia, tak sa tesim s tebou potichucky 🙂 ja stimulujem este len, ale vsetkym ostatnym drzim palce aby ste dotehulkovali v zdravi az do konca 🙂 to je kt. IVFko tvoje?

diska
12. nov 2014

ahoj,pekne saprava dratulujem,,kedy si mala transver? ja 13.10 a povedali,ze som 7tt a volala ta este na jedno sono do RF?

ingrid0105
12. nov 2014

@vernazza uz som si nasla tvoje 1 soft v brne, tak oni tam robia fakt zazraky 🙂

haimi
12. nov 2014

@ingrid0105 mam home office, ale radsej by som bola na PN. Aspon by som nemusela mysliet na robotu. Na sono pojdem buduci tyzden, asi v stredu. To budem na zacatku 8 tyzdna, takze to uz musi 100% jasne, ci je vsetko ok

haimi
12. nov 2014

@diska jeee, ty si bola len 3 dni predo mnou. Som si myslela, ze si viac popredu 😉 ked si videla uz srdiecko, tak ja musim buduci tyzden vidiet tiez na 100%

haimi
12. nov 2014

@vernazza ja cakam. Dnes som podla kalkulacky 6+0, ale podla posledneho sona by som mala byt o 2 dni popredu.Na sono planujem ist buduci tyzden k svojmu gynekologovi 🙂

denulkl
12. nov 2014

@vernazza ja cakam na srdiecko 🙂 bojim sa

diska
12. nov 2014

@haimi urcite ano ja som srdiecko uz vlastne videla pred RF v nedelu v noci ked som bola na pohotovosti 😉

skaredekacatko
12. nov 2014

@speranza1 neboj teraz to vijde ak smiem vediet ty mas aky problem ? Ja meviem preco sa to nechce uchytit tiez uz stracam nadej . Este tieto vysetrenia a ked nic nezistia tak neviem asi ppsledny pokus dame.gt5tt

diska
12. nov 2014

@skaredekacatko ahoj,mala si aj pipelle?

diska
12. nov 2014

@skaredekacatko este ma napadlo ked ti robili hemato ci robili aj lepive dosticky lebo tam bol u mna problem a to sa roky nevedelo a nato fraxiparin nezaberie ale musi sa pridavt anopyrin v tomto mi tu tiez radila mamicka tinka 🙂

ingrid0105
12. nov 2014

@haimi a hlavne ci bude jedno alebo dve 🙂 😉

skaredekacatko
12. nov 2014

@diska hej mala to ma stve mala som vsetko a nic z toho.

ingrid0105
12. nov 2014

@diska a s tymi dostickami ti to zistili nahemato vysetreni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre