Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

crazybabenka
14. nov 2014

@denulkl neboj sa ostane.....a ani sa nenazdáš a drobca si vystískaš 😉

misenaf
14. nov 2014

Kočky viete mi prosím povedať čoho sa týkajú tieto vyšetrenia? Robili i ich v care a sú to základné vyšetrenia reprodokčnej imunologie ale neviem čo presne zisťovali. Zisťovali mi tu protilátky proti spermiam , trafoblastu? Alebo toto je iné? Pýtam sa po niekoľkých neúspešných IVF a doteraz poriadne neviem či mám vyšetrenia na protilátky porobené. ďakujem!

gerdusha
14. nov 2014

@diska

Ahoj. Si na pn?

denulkl
14. nov 2014

@lemoni86 podla PM 5+4

lemoni86
14. nov 2014

@denulkl si presne ako ja 🙂 tiez som dnes 5+4 🙂 ... ale podla merania ivf som dnes 6+0 ... opu som mala 17.10.

bambulka2015
14. nov 2014

@denulkl
@lemoni86 baby, ako sa rataju tie tt po ivf? Nejak inak alebo rovnako ako, ked sa pocne prirodzene 😕

bergalm
14. nov 2014

baby tak uz odpisal,ale napisal mi ze zacat uzivat Clexane uz teraz a vcera mi moj gyndak povedal ,ze az od sona tak ja neviem co teraz kde zobrat recept?

bergalm
14. nov 2014

Vobec neviem co robit????

bambulka2015
14. nov 2014

@bergalm tvoj gyncar ti recept neda? Ja by som si Marcelinov mail vytlacila a isla za gyncarom, ukazala mu a pod hrozbou zdemolovania ordinacie 😀 ma nakazala vystavit recept 😉

bergalm
14. nov 2014

@bambulka2015 jooj ja neviem vcera som myslela,ze mi ho da a nedal povedal mi toto....kto mi to moze este vydat okrem neho?

tinkatinulka
14. nov 2014

@bergalm aj obvodný doktor ti ho predpise..

crazybabenka
14. nov 2014

@bergalm ak máš "dobré tety" v lekárni.....tak im stačí ten nascanovaný recept z RF čo ti môžu poslať na email....a potom tete donesieš originál keď ti príde poštou.....alebo utekať ku gyndošovi 😉

bambulka2015
14. nov 2014

@bergalm skus u obvodneho alebo urob ako @crazybabenka pise. Za pokus nic nedas. 😉

lemoni86
14. nov 2014

@bambulka2015 no, co som si citala, tak spocitaj dni od opu a prirataj k nim +2tyzdne 🙂

dorotka66
14. nov 2014

@bergalm jasom užívala clexane výrazne skôr ako som šla na KET, telo sa musí pripraviť. takže odporúčam začať ihneď 😉

dorotka66
14. nov 2014

@bergalm to mám od primárky z hematológie 🙂 ona ma tak nastavovala. Akú dávku si dostala?

bergalm
14. nov 2014

baby,tak volala som sestricka ze ide za dokim za 15min.mam volat a ked tak prist po recept a hned ze mi asi aj pichne...tak cakam kedze mam gyndosa v inom meste

dorotka66
14. nov 2014

@misenaf keď budem doma mkrnem sa ti na to čo mám ja, možno budeme múdrejšie. ale najlepšie by bolo, ak by ti to vysvetlil lekár...

bergalm
14. nov 2014

@dorotka66 Clexane 0,4 1x1 asi jedna denne nie?

leonetka
14. nov 2014

@misenaf vyzera to, ze ti scasti robili vysetrenie na antifosfolipidove protilatky.

denulkl
14. nov 2014

@bergalm ano aj ja si tak picham jednu vecer uz od vkladu pre istotu.

lemoni86
14. nov 2014

baby ktora z vas si ten clexan alebo heparin nepicha??? 😒 ... okrem mna

misenaf
14. nov 2014

@leonetka ano to mi robili ale to je tam riadne vypísane antifosfolipidove protilatky a tie sa týkajú trombofilných muácií

misenaf
14. nov 2014

@dorotka66 dobre moja pozri možno dáme hlavy dokopy.

bambulka2015
14. nov 2014

@lemoni86 cize od opu po dnes plus dva tyzdne?

bambulka2015
14. nov 2014

@lemoni86 ja nic nepicham, len vkladam vaginalne progesteron 3x2 a estrogen 2x1 a 1x denne oralne listovku. A na treti den od ET som si mala pichnut este polku Brevactid. Inak nic.
A na co su tie injekcie?

lemoni86
14. nov 2014

@bambulka2015 ano tak a tie inekcie su na to ked maju baby hustejsiu krv.. predijdu tak potratom ked si to pichaju... to ti zistia ma hematogii ak treba.. ja este hematologiu nemam vysetrenu, ale verim ze ani netreba ..

mimika1973
14. nov 2014

@bergalm ten clexane je na co? no veru 2 nazory, vyber si teraz, lol! 😒 À le hadam pocuvat Marcelka ked ta on oplodnil, hmmm...hadam vedia co robia 😉
A gratulka ku krasnemu hcg!!! 😵 Dufam, ze ta budu dobre sledovat v tomto tehotenstve aby prebehlo vsetko bez problemov! 😉

bambulka2015
14. nov 2014

@lemoni86 jaaaaj. dikes za vysvetlenie. Tak mne pobrali krvy habadej ale radsej ani nechcem vediet, co s nou robili.
Ako sa prejavi vlastne hustejsia krv? Samozrejme okrem potratov.

mimika1973
14. nov 2014

@gagirl gaguska myslim na teba dnes!!! tfuj tfuj! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre