• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
@lemoni86 plavanie mi odobrili aj v centre. Som sa a to pytala viacerych doc.
15. nov 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 tak potom chod :slight_smile:
15. nov 2014 o 13:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 no pojdem zajtra, ak to brucho nezacne zase boliet. Inak teraz mi nic nie je. Bola som aj v utorok, juuuuj to je tak fajn. Fajne som sa potom citila. Chcela som ist dnes, ale zlakla som sa, koli tej noci. Som myslela uz, ze je koniec. Ale klop klop, zatial vsetko OK.
15. nov 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby....čo si na OPU zobrať..... košeľu ... papuče a vložky mám....ale z vašich skúseností.....čo ste ešte "ocenili" že ste si zobrali :wink:
15. nov 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka povedala si vsetko :slight_smile: treba ti koselu, papucky a tie vlozky.... ja si uz na nic ine nespominam...mne akurat este chybalo nieco zjest na izbe... ten keksicek nestacil :grinning: :grinning:
15. nov 2014 o 17:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby a marcel mi este neodpisal, tak som ho pred chvilkou otravovala zas :grinning: ze co mi na to vsetko povie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak ked odpise vam dam vediet :slight_smile:
15. nov 2014 o 17:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ahoj moja.:slight_smile:pri Et mi vkladali HB1..a teraz HB2 ale doktorka teraz vravela ze sa pekje rozmrazilo a ze je este kvalitnejsie..tak neviem..:slight_smile:ale je to velky bojovnicek zatial a verim a dufam ze az do konca bude..moc ho lubim uz teraz..aj ked si to neviem velmi vychutnavat lebo nei je mi nejak moc dobre..neviem ci z hormonov co beriem alebo z tehu..fyzicky mi je ok ale psychicky mam niekedy take stavy uzkosti ,,napatia a krce do noh..ja sm taky psycho..:(
15. nov 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ivka3901 ahoj..dakujem moja..a neboj..ket vam uz urcite vyjde..:slight_smile:
15. nov 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl HBdvojkove su nase jednicky.:slight_smile: aj ja mam taku v brusku.
15. nov 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@crazybabenka crazy ja som najviac ocenila super baby na izbe :grinning:, ale to sa žiaľ vyberať nedá. nám to prešlo ani nevieme ako....
15. nov 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm ja pichám vždy len do brucha, do ramena sa mi to zdá zbytočne komplikované :grinning: ale tiež som raz mala modrinu, ktorá sa liečila mesiac :unamused: držím palce
15. nov 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 no teraz mam za sebou 2pich nerobi mi to problem do brucha len ked budeme rast tak mm bude mat s tym velky problem tak sa presunieme do ramena...Inak aj Teba to stipe po vpichu?myslim ked uz je to pichnute tak ma to stipe
15. nov 2014 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm áno aj mňa to štípe :wink: mám pocit, že keď začínala (2 roky dozadu) tak neštípalo, alebo som to úplne vypustila z hlavy :wink: ja mám tentokrát v sebe skoro 3 balenia a môj muž má úlohu mi pripraviť "ingrediencie" a ja pichám. ja by som si to nemohla dať nikým iným pichnúť, mám pocit, že viem najlepšie odhadnúť ten vpich :grinning: ale dobre že si pripomenula, idem pichnúť aj ja...
15. nov 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ok som rada,ze som Ti pripomenula....
15. nov 2014 o 19:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 a mala si tam aj polovičku? či ten musel čakať von :wink:
15. nov 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka pri prvom ivf spln ke mohol za mnou dôjsť, pri II v Heliose nemohol...čakal asi 3 hoďky mimo. ale neviem ako je to v Reprofite, tam sa chystám, ak to nevyšlo :wink:
15. nov 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ahoj,ak budes na izbe sama tak moze byt s tebou aj manzel,mi sme mali vzdy take stastie,ze sme boli spolu :wink: ak ti byva zle tak si zober malu pepsi colu,mne vzdy pomohla.Daju ti tam caj a keksik.
15. nov 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 ako si na tom s tym spinenim uz ti preslo?lebo mne tusim zacina,crinone gel mam sfarbeny tak dohneda a boli podbrusko..bojim sa moc co bude..
15. nov 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl crinone gel ma tendenciu aj sam sa sfarbovat ale tak do cierno siva,nieje to to?
15. nov 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl ja som si vcera sama navysila utrogestan na 4-2-4 a uz mi to preslo... chvalabohu.. skus napisat dr co mas, alebo zavolaj na nonstop linku, ti povedia mozno ake su moznosti pri crinone... mne marcel stale neodpisal a dnes som mu napisala dalsiu spravu... tak ale kedze je to uz ok tak asi som spravila dobre :slight_smile: ..ale myslim si ze sa nemusis bat... mna podbrusko stale pobolieva nejako, ked sedim tak musim mat rozkrocene nohli lebo ma to tlaci..
15. nov 2014 o 20:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 uz ho ale neznizuj aj kde to preslo,stale ponechaj taku davku,mne tak povedali v RF.
15. nov 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ja som bola 2x sama na izbe aj s manzelom, to zavisi od toho kolko maju odberov....a na kolku ides?
15. nov 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no je to take zvlastne take divno sfarbene, mam strach potom co som zazila a este to podbrusko ked uz tak viacej boli, boze nech uz som v druhom trimestri :slight_smile:
A ty ako sa citis?
15. nov 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 to som citala ze mas vacsiu davku...len pritom crinone mam jednu davku denne a nechcem este utrogestan si davat, este pockam ako bude zajtra.
15. nov 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl tak to bude asi to sfarbenie co robi crinone,ja ked viac chodim tak mam potom take hnede spinenie ,snazim sa lezat je to dost na nervicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska doverne to poznam...to je tvoje prve tehu?
15. nov 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl ano 1 po 7ivf .
15. nov 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska jooj tak to musi vyjst :slight_smile:
15. nov 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulkl cloevek dufa a boji sa o 10 dni mam utzv tak uvidim co a ako pokracuje.teba kedy caka utzv?
15. nov 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska hej to viem... :slight_smile:
15. nov 2014 o 20:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (35. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok