Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

crazybabenka
20. nov 2014

@gagirl zajtra o 10tej vyrážame 🙂

ingrid0105
20. nov 2014

@gagirl ja tiez nemam na to diagnozu a Drakulova povedala ze moj vek je uz dostatocna indikacia , mam 39 a pichala som si fraxik 0,3

ingrid0105
20. nov 2014

@crazybabenka drzim palceky 😀

crazybabenka
20. nov 2014

baby ....ja som sa teraz tak dorevala......prišla ku mne malá a vyhŕňa mi tričko.....a ukazuje tou malou ručičkou na moje slonie brucho....že tu budú za chvíľu moje sestričky.....mne hneď slzy do očí.....pozriem na muža....ten bučí ako tur tiež.....až potom mi došlo to množné číslo, že sestričky......ešte že ideme vkladať len jedno 😀 😀 😀

gagirl
20. nov 2014

@sarasota aha...chapem...tak moja gynekologicka mi to tiez odporuca..vzhladom na vek atd...takze si budem asi pichat...tesim sa.:() a kolko si to budem musiet pichat,prvy trimester,ci?

gagirl
20. nov 2014

@crazybabenka zlatunka..🙂mali by ste si dat vlozit dve..nech ma malinka radost..🙂

gaga83
20. nov 2014

@crazybabenka ahoj co to tu citam 🙂 zajtra drzim palceky a nech sa dobre u maminy udomacni na 9 mesiacov 😉

gagirl
20. nov 2014

@ingrid0105 aha..co uz..tak si budem pichat..aspon nevypadnem z praxe..🙂

lenka54321happy
20. nov 2014

@haimi
Moja tak si si prezila stresy....aspon si tam pod kontrolou...dohliadaju na teba....jaj aj by som chcrla byt po blizku slovenskym doktorom....dnes ma menej bolia prsia ako pred par dnami je to na nervy....bojim sa, namyslam si...
Citala som ma nete, neviem ci to je fakt pravda, ze po pocuti srdiecka je 94% sanca na zdrave donosenie babatka....zda sa mi to cislo riadne vysoke a ak by to bolo pravda...prevo je tolko vela potratov stale?
ci tie su vacsinou PRED 6-7 tyzdnom?
Ach ja sa tak obavam...neviem ako sa ukludnit....☹
Teraz som 7t 5dni a najblizsie sono mi tu urobia AZ v 12tom tyzdni!!!!!
Ach....
Moja tebe drzim palce je to taky tazrak!!!
Dve!!!! Neuveritelne!!!!!!!!!!! 😘

gaga83
20. nov 2014

@gagirl ja som tiez pichala fraxik cele tehu preventivne, uz od odberu vajicok. Este i po porode mi tyzden v nemocke pichali.

gagirl
20. nov 2014

@ingrid0105 tak to dobre dopadlo..urcite tam bude dost kvalitnych vajicok..🙂takze v sobotu opu?

gagirl
20. nov 2014

@gaga83 ahoj..ano?no tak ste ma presvedcili..uskodit snad neuskodi len pomoze..🙂a to cele tehu budem musiet?..

skaredekacatko
20. nov 2014

@haimi kocka drz sa kolko tam.budes?. Uz aby si porodila . To je super ze mas dvojicky . 😀

gaga83
20. nov 2014

@gagirl ano cele tehu, zacnes s nejakou davkou zavisi to od tvojich kg a postupne ti to budu zvysovat podla toho ako budes priberat. Ja som chodila na kontrolu na hematologiu kazdych 5 tyzdnou.

haimi
20. nov 2014

@ingrid0105 tak to mas veru super urodu 🙂 ja som mala 6. To musi zostat aj nejaky mrazacik. Budem ti drzat silno palce. To ked dnes pichas tak v sobotu mas opu, ze? Robia tam predlzenu kultivaciu, ze?

haimi
20. nov 2014

@lenka54321happy ja som podla sona 7+4. Neboj sa, ja som tiez mala taky den, ze ma boleli prsia minimalne, ale vsetko sa vratilo do normalu. Aj ked ma prijali do nemocnice, tak z toho stresu som mala pocit, ze ma prsia nebolia, ale vcera zacali zase. Takze ok. Nic sa nedeje. Neviem co je na tej statistike pravda. Ja mam kolegynu a tej na sone zistili, ze nezacalo/ prestalo bit srdiecko. Ale to sa nevie, ktore z toho je pravda, kedze to bolo jej prve sono.

crazybabenka
20. nov 2014

@gaga83 ahoj moja.....no hádam to ideme dotiahnuť do úspešného konca..... 😀 😀 😀

haimi
20. nov 2014

@skaredekacatko zatial sa drzim. Dnes ma doktorka upokojila, ze vsetko vyzera ok. Povedali mi, ze si ma tu nechaju tyzden a pokial bude vsetko ok, tak ma pustia domov, len dufam, ze tyzden nebol od dnes, kedze mi to hovorila dnes, ale od utorka, kedy ma zobrali 😝

crazybabenka
20. nov 2014

@gagirl joj dve v žiadnom prípade.....bolo by to po cisárskom nebezpečné.....a po tom.....aká bola Paulínka prvé tri mesiace "náročná" tak by som si ani na dvojky netrúfala......ako keby sa "stalo" tak bude šťastná.....ale radšej nie 😀 😀 😀 😀 muž sa smeje....že možno nám ešte v takej 40tke prepne.....a pôjdeme si ešte po jedno 😀 😀 😀

ingrid0105
20. nov 2014

@gagirl hej budem urcite prva lebo na siedmu tam mame byt, dospim potom po OPU, tento tyzden bol perny 4xBrno vratane OPU ale uz bude len dobre 🙂

ingrid0105
20. nov 2014

@haimi hej v sobotu o siedmej OPU 🙂 no uvidim co zo mna vydoluju, hej robia PK, po zlej skusenosti v GF som zvedava kolko ich dozije PK, budeme mat PICSI. dakujem za palceky,budeme si drzat navzajom 😀

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl len jedno, my sme mali len to jedno na 5 deň (to vraj bolo naj) a na 6 deň ešte jedno prežilo 😉 a to sme dali zmraziť. Ale inak som mala 22 zrelých, 18 sa oplodnilo a 15 na 3 deň sa vyvíjalo a v deň vkladu zostal jeden na vklad a čakali ešte čo sa bude vyvíjať na 6 deň. Verím, že ten jeden hrdina to dotiahne do konca 😉

dorotka66
20. nov 2014

@haimi nie haimi tiež len 1 🙂

lenka54321happy
20. nov 2014

@haimi
moja si statocna a je to dobry pocit ked ta upokoja a ti povedia ze sono ukazalo ze je vsetko ok...
Ja by som idealne chcela sono KAZDY DEN keby to bolo mozne....to by ma asi jedine uklodnilo....a vies neviem ci je pravda ze : co sa ma stat sa stane....
Myslis ze tym ze si isla doktorovi si predisla nieco zlemu? Vies ako myslim....

gagirl
20. nov 2014

@gaga83 aha..tak to sa uz teraz tesim..🙂ale co nespravime pre babo.🙂diki

gagirl
20. nov 2014

@ingrid0105 no tak to ste sa veru nabehali..ale potom si uz konecne oddychnes nie,pracujes ci si pn?

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl skús poprosiť doktorku nech ti namiesto fraxíka dá clexane, má o dosť lepšie ihly 😉

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 urcite ano..jasne ze dotiahne..🙂my sme mali len toto jedno mrazacika..🙂

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 hej?no ja tiez zvyknem v robote pichat ale tusim mavame fraxiparine..a ktore menej stipe,,nevies?🙂

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl ja viem, ale možno preto to budú naše hviezdy 🙂) a ako sa teraz cítiš? Ja mám ešte niekedy také silnejšie pichnutie v bruchu, prsia bolia len jemne na dotyk a chute sa mi vôbec nemenia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre