• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@zibi, Ahojky, môžem ti prosím ohľadom konzultácie výsledkov z hematológie poslať IP?
20. nov 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no ja som mala stále cleaxane a moja kámoška začínala s fraxíkom a potom jej doky dala cleaxane a povedala, že sa to nedá v žiadnom prípade porovnať :slight_smile: a teraz má krásneho 3 mesačného syna.....skrátka vyhráva cleaxane.
20. nov 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka jasne posli
20. nov 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 ja v pohode..brucho obcas zaboli..raz viac inokedy menej..prsia tiez su citlive,,ale inak necitim nic zvlastne..aspon zatial.:slight_smile:
20. nov 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 tak ju musim poprosit o ten.:slight_smile:aj ty si teraz pichas?..za tie inejkcie sa aj nieco doplaca urcite..ze?
20. nov 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl

Ahoj,velmi ti drzim palce,tesim sa s tebou,uz si sa posunula dalej,mozes sa v duchu tesit.blahozelam
20. nov 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl áno teraz pichám 0,4 % clexane, ale zajtra idem pozrieť hematologičku či nezmení dávku. a žiaľ neviem presne, ale balenie 10 ks stojí asi 1-2 €. a picháš 1 denne.
20. nov 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetahe dakujem pekne:slight_smile:
20. nov 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 aha..a tebe to predpisuje gynekolog?ci hematolog?
20. nov 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl zatial pracujem, na smeny, takze na sobotu volno , uvidim ako mi bude v nedelu a dnes mi moj gynekolog povedal ze po vklade PN, bola som si pre vysledky kultivacii a vysledky na stitku. tak neviem. ty si z GA? ku komu chodis?
20. nov 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl na fraxik sa priplacaju len haliere vlastne centy :slight_smile:
20. nov 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chvem sa opytat ci je pravda,ze Clostyl sposobuje cysty ?
20. nov 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ja som pichala cele tehu 0,3 fraxik :wink:
20. nov 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetahe vraj moze..ano..ale nie u kazdeho..
20. nov 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 po vklade chod veru radsej na pn..si setricka?Myslis gynekologovi komu chodim?dr.Mtytnikovej..ano ja som priamo z ga..A ty?
20. nov 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl

Pytam sa dopredu este pred jeho uzitim,Marcel chcel vyskusat ,ze ako zareagujem ,neviem co mam robit,chcem sa vyhnut dalsim problemom.
20. nov 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl mne ho teraz dali v centre, ale predtým som bola na kompletnom hematologickom vyšetrení a zistili mi antifosfolipidové protilátky, takže mi ho dala dr pre istotu ešte pred IVF (brala som ho asi pri 4 pokusoch)
20. nov 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetahe no tazko povedat takto dopredu..ja som ho brala pri iui a mne sa cysty nespravili..ale citala som tu ze moze robit..mas mat soft ivf?
20. nov 2014 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl nie som sestricka, hoci uz vieme tu vsetky tolko dokopy o IVF ze by sme si mohlo otvorit ambulanciu :slight_smile: ja som z velkych ulan a chodim k baranovi
20. nov 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj aj ja picham Clexane 0,4 jednu denne ,kazal mi Marcel a predpisuje mi ho moj gynekolog a 1balenie je 10inj.a doplacala som cca 1,50eur
20. nov 2014 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm noo..tusim kazda si tu skoro picha..tak sa pridam..:slight_smile:
20. nov 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no veru ,ale da sa to, picha mi to mm musim si zvykat kedze cele tehu ma to caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vydrzim a snad celych 9mesiacov
20. nov 2014 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl stipe to po vitiahnuti ihlicky,je to taka mala ,takze v pohode :fearful:
20. nov 2014 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ráno žienky. tak ja žiaľ ani reprofiťácke štatistiky nezlepším. dneska 11 deň po ET test biely ako sneh a od včera sa mi pomaly spúšťa mrcha. žeby plodná jeseň skončila práve predomnou :frowning2:
21. nov 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 :pensive: :pensive: je mi to luto... ides este aj na krv?
21. nov 2014 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 neviem ešte. chcem tam volať čo povedia. ale ak sa mi nerozbehne cez víkend normálne menzes tak určite pôjdem. zatiaľ je to len také sem tam.
21. nov 2014 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 a mate aj nejakych mrazacikov?
21. nov 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 v Brne nie - mala som len soft stimulku, som myslela, že menej vajok znamená lepšiu kvalitu (v GF zo mňa vždy spravili hotovú nosnicu). ale v GF mám ešte 8.
21. nov 2014 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 a teraz si mala kolko vajicok? ak smiem vediet? je to tvoje druhe IVF? alebo? Viem, ze teraz je o tom este skoro hovorit, ale pôjdete si pre mrazacikov do GF? alebo budete pokracovat v RF?... Posielam objatie a vela sil.... na prekonanie smutku, co v tebe teraz je, potrebujes cas.... niekto ho potrebuje viac iny menej... tak ti drzim palce... urcite raz budes maminka... :slight_smile:
21. nov 2014 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 toto bolo moje prvé v Brne ale celkovo 3 IVF (vklad piaty, mala som aj 2 KETy). pri softe som mala 5 vajok, 4 sa oplodnili a vložili sa dve - 1xHB/1 a 1xEB/2, čiže zase raz ukážkové embyrá. nakoniec asi bude pravda, že tie moje vajká sú nanič vzhľadom na vek. teraz si dám pauzu, dám si konečne opraviť tetovanie a skúsim akupunktúru/homeopatiu. čo sa týka GF zahrávam sa skôr s myšlienkou, že si zistím v akom štádiu sú zamrazené moje embryá a ak to nie sú blastocysty, tak by som ich chcela dať rozmraziť, nechať dojsť do štádia blasto a dať spraviť genetiku. viem, že v RF to robia no neviem či v GF. a okrem toho to nesmú byť blasto. tak uvidíme.
my už máme podanú aj žiadosť na adopciu, čakáme kedy začne príprava, takže za dva roky budem určite mamina.
21. nov 2014 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok