Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
24. nov 2014

@tinkatinulka do kelu tinča dneska je malý celý deň sám lebo babka išla na týždeň preč supéééééér pocit ti poviem, ale teraz mi cviká riťka čo tá malá prdelka vyvádza 😕 😕 😕 😝 😝 😝 .

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 nooo moja mala sa hara..akože chudatko som jej skrabkala bruško aby ju to nebolelo..nekrvaca moc ale je taka maznava..na mna nie..na toho uja co somnou spava 😀 😀 😀

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 inak buduci vikend mame sexualny tak ak sa najde daky sperminátor budeme mať deculko 🙂 koncom januara

ria191
24. nov 2014

@speranza1
@tinkatinulka
@lienka_1 inak korsule ostuda všetky nové sú tehule a my tu otravujeme stále vzduch. Ja už chcem jazdiť na niečom inom ako na koňovi 😀 😀 😀 .

ria191
24. nov 2014

@tinkatinulka a ty na toho uja nežiarliš???

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 myslíš akože chceš jazdiť na alebo s..ja by som najradsej jazdila s Bebecarom 🙂

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 haha sak ja toho uja už aj znasilnovať musím jak len k nej sa tuli lebo ju brusko boli..no to je obeta zato že sme 3 v postely

lienka_1
24. nov 2014

@tinkatinulka Ja uz jedine nativ, aj tak tie jedy na moje vajecniky nemaju dosah.
@mimika1973 Ja som uz vyskusala asi vsetko. A cim viac sa snazim, tym je to horsie. Kariera bola bokom dobrych 6 rokov. Zvolila som inu taktiku, nasla som si miesto adekvatne mojmu vzdelaniu a pozicii a praca je moja momentalna terapia. Keby som sedela doma, tak si to mozem namierit rovno na psychiatriu. Cim viac som sa na ivf sustredila, tym to bolo horsie. Takto sa v praci musim sustredit na ine veci a nemyslim na to zle.
@speranza1 Speri, aj ty moju na oplatku. A ziadna bojovnicka, zakazdym sa poskladam ako domcek z kariet.
@ria191 Darovatka neviem stravit. A bolo to rovnake aj ked sme zili 2000km zapadnejsie 😨
Ach, holky moje, som sa nacisto teraz opustila. Neberte si zo mna priklad a zasadne kracajte opacnym smerom, lebo ja furt trafim blby smer 😝 Takze na moj povel, korcule, tehotnejte, teraz 😀

lienka_1
24. nov 2014

@ria191 Co tak na koze? 😀

tinkatinulka
24. nov 2014

@lienka_1 juj keby som mala carovný prútik tak hned si tehula..same zahady okolo nas prečo to nejde..bude sa nedopracujeme k vajkam alebo k embryjkam alebo sa nechu uchytit..no des..a co Koudak este vymysla nieco nove?

lienka_1
24. nov 2014

@tinkatinulka Tak to sme dve. Aj ja by som najradsej mala moc zariadit, aby moje korculovske kamosky hned a zaraz otehotneli.
A koudak vtipalek, ze za 2 mesiace dalsia stimulka. Sak to aj na kona vela.

profo
24. nov 2014

@katkacernakova Aj ja drzim vsetkym palce! 🙂 Tak malo sa o tom pise.. skutocne sa viac clovek dozvie tu na fore ako od doktorov..Este som chcela poznamenat, ze samozrejme chapem dievcata, co musia podstupit IVF na Slovensku, kedze to preplaca poistovna.. Kedze mne uz nepreplaca musela som ist do Brna..no napriek tomu by som hladala a poriadne preskumala kvalitu Reprocentier na Slovensku.. lebo nie ten, co ma vsade bilbordy a chodi do TV (spominany Dr.H. z gnfive) je zarukou, ze poskytuje najlepsie sluzby. O starostlivosti nehovorim, lebo tam tam v ziadnom pripade nie je ... takze nebojte sa pytat a vyzadovat! za tie prachy na to mate narok! 🙂

ria191
24. nov 2014

@lienka_1 ty "kozuša" ja mám tých kôz už plné zuby ty nie??? no teraz chcem fičať už na niečom inom alebo s niečím iným. Ja verím, že ty ten nativ dáš lebo musíš kvôli nám ostatným 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
24. nov 2014

@tinkatinulka ...asi ta sklamem.... moj posledny predpokladany ET bude 27-11-14

profo
24. nov 2014

@tinka9075 @franzziska Celkove sa o tejto problematike pise malo.. skutocne sa viac clovek dozvie tu na fore ako od doktorov..Este som chcela poznamenat, ze samozrejme chapem dievcata, co musia podstupit IVF na Slovensku, kedze to preplaca poistovna.. Kedze mne uz nepreplaca musela som ist do Brna..no napriek tomu by som hladala a poriadne preskumala kvalitu Reprocentier na Slovensku.. lebo nie ten, co ma vsade bilbordy a chodi do TV (spominany Dr.H. z gnfive) je zarukou, ze poskytuje najlepsie sluzby. O starostlivosti nehovorim, lebo tam tam v ziadnom pripade nie je ... takze nebojte sa pytat a vyzadovat! za tie prachy na to mate narok! 🙂

tinkatinulka
24. nov 2014

@lienka_1 no to aj Stepan mal take tahy a ked som mu napisala že davame pauzu tak ma zase podporil..to si cenim a aj ked som chcela narýchlo protokol tak zase super, asi už neveril že sa vrátime..chod do toho ked to bude cítiť, ja som sa 1x vobec neobmedzovala a bola to pohoda dokonca sme to tajili doma a to bolo o to lepsie že to nik neriesil iba my dvaja v postely ked som okukovala modriny na bruchu

ria191
24. nov 2014

@lienka_1 ja by som kvôli Koudymu mohla aj každý mesiac 😀 😀 😀 len tá peňaženka 😀 😀 😀 chudera je niekde "deravá" u nás je problém hlavne v € psíka nechcete ??? 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 to čo kedy ako??? 😕 😕 😕 a kámošky ti nič nehovoria hm???

speranza1
24. nov 2014

@ria191 ved uz to vies, tak co??? kde??? ako???? 😕 😕 😕 😕 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
24. nov 2014

@speranza1 speri ty stimulujes?..hej hej ty si mala sobotu odber????

speranza1
24. nov 2014

@tinkatinulka ano moja....7 oocytov, vsetky zrele...5 oplodnených... a uvidíme ako pôjdeme dalej.... inak este sa nam nestalo, eby sa nam niekedy neoplodnili vajka... tak som si v nedelu aj poplakala...ale taka mala iskricka nadeje v kutiku srdiecka je.... ze co ak sa prave nam stane ZAZRAK a v novom roku budem drzat v naruci nase zdrave babatko 😵 😵 😵 😵 😵 ... ale ten strach a stres po tych 7 IVF..to neprajem nikomu... cim vyssi pocet IVFiek, tym horsi strach 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😔

falin
24. nov 2014

@ria191 @speranza1 @tinkatinulka @lienka_1 caute korculky, dlho som vaas tu takto pokope nevidela 😀 alebo som tu dlho nebola? Novych tehuliek tu mame plnu kopu, neskutocne sa z nich tesim, ale sup - sup do vlacika aj vy 😎 Ja vam budem neskutocne fandit a drzat palce 😵

ria191
24. nov 2014

@speranza1 ale miláčku to isté sa stalo teraz mne 6 zrelých oocytov a oplodnili sa 4 (predtým sa nám oplodnili vždy všetky) a teraz boli aj prichrápanejšie ale povedala som si, že nemôže byť stále hojno niekedy musí byť aj vieš čo "h...o" 😀 😀 😀 takže drž sa kočko 😀 😀 😀

speranza1
24. nov 2014

@ria191 ma neser... ja som uz hovno pri 6 ivfkach videla.... teraz by som si priala vidiet nieco ine 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a vy kedy pôjdete na KET?

tinkatinulka
24. nov 2014

@speranza1 ale co plakat 5 to je super cislo to sme mali naposledy aj my a dotiahli to 3 kusy tak prajem aby to slo hladko a hlavne aby ste mali krasne letne babatko 🙂 ty si nas vlajkonosic

speranza1
24. nov 2014

@tinkatinulka 😵 😵 😵

ria191
24. nov 2014

@falin achoj 😀 😀 😀 veru takáto zostava tu už strááááášne dlho nebola ešte chýba nelčiatko ale tá určo tehotneje na tajnáša ale nevadí hlavne nech to dobre dopadne 😀 😀 😀. Ja mám bohužiaľ stopku robili mi opakované testy na boreliózu takže ja iba čakám a čakám a užívam si bobeša a vy čo malinká poslúcha???

speranza1
24. nov 2014

@ria191 no ja dufam, ze ked som sa uz odtajnila ja...tak uz by mohla aj nasa mila nelinka..... ze? 😉 😉 😉

tinkatinulka
24. nov 2014

@speranza1 a fici sna fraxiku, ci medrole? alebo lipidy?

tinkatinulka
24. nov 2014

@speranza1 kocky jake natajnaša akcie..kurnaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre