Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
24. nov 2014

@speranza1 do kelu ja mám stopku robili mi nové testy na boreliózu takže som v čakacej fáze inak by som válčila asi s tebou 😀 😀 😀 . A inak nemusíš ziapať za každú hlúposť 5 detí je predsa požehnane nie? či si chcela 7 😝 😝 😝 😀 😀 😀 ?

ria191
24. nov 2014

@speranza1 podľa mňa ona tu bude potom pupendo otŕčať 😀 😀 😀

speranza1
24. nov 2014

@tinkatinulka fraxik, medrol, femibion a vitamin D3... vajicok by bolo viac....ale nevedeli sa rozhodnut, ci ich vyberat v piatok alebo v sobotu... a tak do soboty popraskali..ale tak nevadi...dobre ze mame aspon tych 5 bojovnikov...

ria191
24. nov 2014

@tinkatinulka to hovorí tá pravá tajnostkárka 😀 😀 😀

tinkatinulka
24. nov 2014

@speranza1 no pekne takže kompletka..u mna zase bolo opacne ze vybrakli skoro..6 nezrelých..
takže výbavu máááš tak sa snaž

speranza1
24. nov 2014

@ria191 😀 😀 😀 no som zvedava kolko ich zostane po tretom a stvrom dni....a mne staci v pohode jedno....a nelci prajem nech sa tu najviac pretrca s brusko..... tak velmi by som jej to priala...
a vy potom pôjdeme v januari? ci?

tinkatinulka
24. nov 2014

@ria191 hej hej ja som farbu priznala ale kedže som ležala v postely nemohla som to sem pisat..internet v mobile sa nerata 😀 😀 😀 sak ale na Ket ideme spolu..

tinkatinulka
24. nov 2014

@speranza1 nemala ist nely na Ket?

speranza1
24. nov 2014

@tinkatinulka a ty kedy ides na ket?

speranza1
24. nov 2014

@tinkatinulka mala, len neviem aku mala sliznicu..ci fajn alebo nie... dufam, ze je v poriadku.... tfuj ftuj tfuj..aj tak na dialku, mozno si to raz precita 🙂
mozno jej nerobi dobre chodit tu na MK a "pocuvat" " dobre mienene rady" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

motiv
24. nov 2014

@bergalm ja som bola na tom rovnako. Vtedy som nemala paru o ivf a kolko klinik je a akych a tak to aj dopadlo... V Brne sa na teba usmieva aj posledna sestricka, hned mas lepsi pocit. Ja som bola v sobotu na KET.

ria191
24. nov 2014

@speranza1 to je na také malé pivko nejak veľa či? 😕 😕 😕 a to kto sa nevedel rozhodnúť? na tebe fičali viacerí ??? 😀 😀 😀 oóó

lienka_1
24. nov 2014

@speranza1
@tinkatinulka
@ria191
@falin Jaaaj, zeny, ale som pri vas pookriala 😉 Dnes mi robia spolocnost iba papiere, kedze klientov som si v dobrej viere, ze ved ja idem na OPU, nedavala.
A ja na tajnasa idem, lebo nechcem kazit moralku a potom vam to tu aj tak vsetko vyklopim.

speranza1
24. nov 2014

@ria191 ty koza roooza... hej... nevedeli sa rozhodnut dvaja lekari...ale tak je to asi v poriadku...

speranza1
24. nov 2014

@lienka_1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jak jaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 miláčku to je vo hviezdach ak to výjde pozitívne, tak vieš kde som to aj Marcel zabudne, že KET mám mať zadarmo a ak to bude negat., tak chcem pipelle takže január-február 😕 😕 😕 , ale ja už radšej nič neplánujem, veď vieš, že tento rok je ........... 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

ria191
24. nov 2014

@speranza1
@lienka_1 typické "ženské" všetko vykvakáte 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀 či vyslepičíte ??? 😀 😀 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 bože sperča ty mi zase Marčeliina dostaneš do zúfalstva už si na teba berie aj kolegu 😕 😕 😕

ria191
24. nov 2014

baby musím končiť ☹ ☹ ☹ na východze padajú jackpoty a západ si to musí odmakať 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

lienka_1
24. nov 2014

@ria191 vidis, keby som dnes makala ako sa patri, tak nemam cas na kona a nekvakam....teda kotkodakam. Co uz so mnou? Akurat tak vymazat z kona, aby som tu nekazila priemery.

speranza1
24. nov 2014

@ria191 ha ha ha 😝

speranza1
24. nov 2014

@lienka_1 ....kukaj na nu jaka pracovnicka sa z riuse vyklula..... a nam do sliepok tu ide hovorit.... sak ked sa odmlcime a nepovieme im ani tuk..tak potom uvidi 😝 😝 😝 😀 😀 😀

lienka_1
24. nov 2014

@speranza1 Hej, nam tu na vychode nasypu zrno a makat nemusime 😀 😀 Potom za nas hdp tvori @ria191 a my len sunky valame a otravujeme v rf 😝

tinkatinulka
24. nov 2014

noi kočena davno som sa nenasmiala..skoda že aj makat treba

speranza1
24. nov 2014

@lienka_1 dooobre ty hovoris.....a dokonca vyplname v RF negativne statistiky.....a obsmrdame tu na MK uz niekolko rokov... (a od radosti z toho plieskame ritami o zem😀 😀 😀 😀 😀 )

nelly3
24. nov 2014

@speranza1
@lienka_1
@ria191
@tinkatinulka
@falin
krasky moje chybate mi 😵
ja tak mozem otrcat brucho ale sadlove he-he 😉

lienka_1
24. nov 2014

@nelly3 ja mam sadla tak na 4. mesiac 😀

ria191
24. nov 2014

@speranza1 no sperča to u teba nemôže byť problém plieskať riťou o zem s takými "dlhými" nohami 😝 😝 😝 😕 😕 😕

speranza1
24. nov 2014

@lienka_1
@nelly3 ... ja uz nezapnem nohavice....a to som len po OPU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prezieram sa ako take doslova - male prasiatko

speranza1
24. nov 2014

@ria191 no vidis...este aj v tom mam vyhodu..ty kym sa zohnes, tak ja som uz na zemi 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre