• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@nelly3
@lienka_1
@speranza1 korčule berte to z tej pozitívnej stánky aspoň nebudete mať strie v tehu keď ste si to takto pekne "vypapkali" vidíš sperča som za slušnú inak by som tam napísala niečo iné :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv joj tak drzim paluchy,aby si bola o par dni sami usmev :wink: Ja som tiez po KET a v Stredu ma caka 1sono ci tam nieco je a ci bude srdiecko :wink:
24. nov 2014 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 A slubujes, ze budm tehula???
24. nov 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja fakt musím ísť makať lebo pri hentej východzniarskej "ťape" sa tu pučím na monitor a každému to je podozrivé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. nov 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: az som sa cudovala, ze si nebola pikantnaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: (urco by si mi napisala nieco k tomu malému "zlatemu" prasiatku) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... moj muz ho doma vidi a to nie su ani Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 jafné lásko ja ti sľúbim čokoľvek :grinning: :grinning: :grinning: aj motýľa Emanuela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 este si tu?????? ach jaj to kto na teba narobi???? jasne zase my s lienkou budeme musiet na teba robit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 čo si sa natrela na zlato ??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 inak ak budeš takto fičať na koňovi, tak ťažko zdvihneš hdp jedine tak šéfovi tlak :slight_smile:
24. nov 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ja som take male zlato same od seba (od prirodzenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
24. nov 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ja nie som moc na zrno...ja radsej nieco zelene...BIO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@speranza1 Aha ako skrotla, kamaratka nasa zapadna :grinning: :grinning: A Rius, neslubuj do vetra. Na dalsi ultrazvuk ides so mnou ty a si ma nezelaj, ked tam nebude ani jedno vajco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 aaaach ty si stale nepochopila, ze co je MALE...to je mile, zlate sikovne a vieme robit 10000000 veci naraz.... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
24. nov 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Mozem potvrdit, ze take zlaticko - osobna skusenost, nastastie nei od prirodzenia :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 držíme ti palce je tu lov na tehule tak sa pridaj prosíím
@speranza1 ešte som tu :grinning: :grinning: :grinning: veď vieš, že od teba sa odtrhnúť je uff nemožné :grinning: :grinning: :grinning: a v poslednom čase je táto chvíľa pre mňa vzácna tak prečo ju nevyužiť :grinning: :grinning: :grinning: . Pošli foto toho talizmanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@speranza1 zelený jačmeň?
24. nov 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dám ti jedno moje nechceš? vysoké, krásne, múdre, napoly blonďaté s prekrásnymi modrými očami :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 dakujem draha.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
@ria191 ty si uz skusala zeleny jacmen?
24. nov 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Daj' neviem ako by sme vysvetlili, ze je blondave, ale to je jedno aspon viem, ze s nim nebude nuda :wink:
24. nov 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 skúšala a do konca života o ňom nechcem počuť :grinning: :grinning: :grinning: inak musím už končiť lebo ma to východniarske duo ukŕka že?
@lienka_1
24. nov 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 rius a prečo si nešla na Miss ?
24. nov 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 nebooj ...zij sebe zij... zeno draha.... a chod uz robit! :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: cmucik milacku moj drahy.... vies ze ta mam rada, tvoj humor a vsetko...

@tinkatinulka nemohla ist na miss... urco by vyhrala a vsetci by jej zavideli...chaapes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinkatinulka lebo to sú všetko také "slépky" :grinning: :grinning: :grinning: a nechcela som robiť zo seba vola pred celým Slovenskom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: miss je najväčšia trapošina akú poznám :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale moja a miss mamička by si šla? zober bobika..
24. nov 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Ale no! Ved ony vsetky chu najviac zo vsetkeho svetovy mier :grinning: A keby si bola frajerka, stihas popri konovi aj bludne statistiky. Ci ich nebudem musiet pre to cele kotkodakanie prerabat sa este iba uvidi :grinning:
24. nov 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Nemas za co, ja iba pravdu a nic len pravdu :wink:
24. nov 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ....ja začínam byť nejak nesvoja.....od vkladu absolútne nič necítim.....ani len vaječníky nepopichávajú nič.....nejak sa mi to nepáči :frowning2: ....akože ani pri malej som "nič necítila" .....keď som otehu prirodzene.....ale....neviem vysvetliť tie svoje pocity.....strašne sa bojím :frowning2:
24. nov 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka no to cakanie je neprijemne....pri prvom si nieco pocitovala ked si bola tehu?
24. nov 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka noooooo vidis...a je to tam..... to len pochybnosti ta zozieraju... uvidis..bude to vsetko v poriadku... pomodlim sa za teba a za babo a urco bude vsetko fajn... drzim palce :wink:
24. nov 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok