• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@falin Zlatíčko Ďakujem :wink: Veľmi si ma potešila v dnešný smutný pracovný deň
26. nov 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujem aj ja za srdiecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2014 o 11:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj no zaludok je ako na vode niekedy,najem sa a vzapeti mi je tazko na vracanie musim mat vzdy zuvacky pri sebe
26. nov 2014 o 11:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 no ja mam stale nizky tlak tak uvidime ako to bude dalej inak ja mam tiez digit.tlakomer na ruku a myslim si,ze stara klasika je najlepsia....raz mi to spominala aj kolegyna s ktorou som lezala v nemocke bola zdr.sestricka...
26. nov 2014 o 11:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska nevola sa to ze integrovany test? lebo mne povedali na gynde ze sa mam na to niekam objednat.. este som sa nie ..
26. nov 2014 o 11:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm už si po ultrazvuku? :slight_smile:
26. nov 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ,to je des vcera som zase mala maly fiacik na intimke :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc cisty a dnes rano na papieri taky hnedy vytok nie vela ale bol,boze mam strach poobede to sono poviem lekarovi...Ja neviem z coho to moze byt????
26. nov 2014 o 11:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 nie az poobede idem a som v strachu ze co a ako :unamused:
26. nov 2014 o 11:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm neboj, všetko dobre dopadne, no mňa to čaká v piatok, ja budem vtedy stresovať....
26. nov 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janikajanka ja ked som podavala ziadost z brna, tak som tam nemala uvedene ake lieky mi budu davat, len celkovu sumu za cele ivf a bol to soft protokol, konkretna znacka liekov nie, ja som mala puregon, uz si pisala ziadost o predlzenie platnosti?
26. nov 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ja uz z toho nestresujem ani... sa mi to objavuje tiez este... vcera uz pomenej a dnes zatial nic, doktorka vravela ze musim byt v klude... babenko bolo ok tak.. asi je to normalne... aj v reprofite to vraveli..
26. nov 2014 o 11:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ale neboj, mysli na to tak, že sa tešíš, lebo budeš mať zase nové pozitívne informácie :wink: ja začínam mať poctit, že tých 9 mesiacov je desne veľa. sa som už dnes bola na hematológii a krv je ok, žiadne zrazeniny. tak ma dr. potešila :slight_smile:
26. nov 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm
@lemoni86 baby je vám ráno zle od žalúdka? lebo ja necítim žiadne zmeny :slight_smile: jem všetko čo mám rada. tak uvažujem či je to v poriadku :wink:
26. nov 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ja len skoro vyhladnem a mam sem tam traviace tazkosti... ziadne nevolnosti .. nafukuje mi vecer brucho jak balon.. to je asi vsetko :D a chce sa mi viac spat...
26. nov 2014 o 11:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 so spaním som na tom podobne, ja nočný vták spím pri telke už o pol deviatej. o chvíľu začnem chodiť do postele o ôsmej a to som si vždy do dvanástej čítala :slight_smile:
26. nov 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 no mne niekedy je zle ale nie len rano ale aj vecer
26. nov 2014 o 11:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 mna uz taha o siedmej... :slight_smile:.. ale kedze musim brat ten utros vecer, tak sa snazim vydrzat do tej 11tej...
26. nov 2014 o 11:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 no ja troska ano ked neviem co a ako snad to dneska dopadne dobre....snad potom uz budem kludnejsia mm je uplne v pohode,ze ak to nieje krv cervene tak je to dobre no chapete? :grinning:
26. nov 2014 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ďakujem! :wink:
26. nov 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm to su chlapi, vsetko zlahcuju :-/
26. nov 2014 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ja som minulú stredu dostala stopku. Na 7. deň bol jediný folikul vľavo, endometrium 3mm a zdesenie v tvári lekara. Tak sme my skončili naše babätkovske ťaženie jednou veľkou katastrofou :frowning2:
26. nov 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 @bergalm ved to.. ze oni sa nam to snazia slovami zlahcit a my si to stresovanim stazujeme... ma pravdu, pokial to nie je cervena krv tak nie je taky dovod na paniku.. a ani cervena krv stale neznamena ze je nieco nedobre.. ale ved jasne ze lahko sa hovori a tazko kona.. musime to proste nejak do toho 13 tt vydrzat... potom to uz bude kludnejsie :slight_smile:
26. nov 2014 o 12:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 no veru tak sa musim ukludnit troska dnes len lezim radsej kym pojdem na to sono :confused:
26. nov 2014 o 12:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm tak tak, lezkaj :slight_smile: ja si idem tiez polezat... pocitat a pospat :grinning: :grinning:
26. nov 2014 o 12:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska Ahoj, ano chvalila som FC a este stale som tam :slight_smile: Su v pohode anic sa napokazilo, len som citala o metode PICSI a to vo FC nerobia. Tak rozmyslam nad touto metodou a preto pozeram aj ine centra ze kde to vlastne robkaju :wink: a tebe sa ako dari?
26. nov 2014 o 12:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 ja som bola asi mimo ked mi to hovorila tak neviem fakt ako sa to vola,ale ze prv sa berie krv a na utzv uz musia mat tie krvne vysledky a meranie utzv a tie vysledky sa spolocne zhodnotia,pokrocile tehulky urcite vedia ako sa to vola :grinning:
26. nov 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujem za srdiecko :slight_smile:
26. nov 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm neboj, vsetko bude dobre. Mne doktori aj sestricky v nemocnici hovoria, ze hneda je dobra :wink: tak mi nic nezostava len im verit
26. nov 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bergalm neboj, vse bude okay! Ja spinim tmavo hnedo, sem tam cerveno od 6tt! Bola som aj tu b Irsku na pohotovosti, mala som hematon 20×30mm! Babo je okay! Vcera som bola na 12tt sone, babo kyvalo, metalo sa a spinim stale! Povedali mi, ze hematon je prec aj take spinim! Vraj to moze byt z Utrosu! Takze uz znizujem davky na 2-0-2! Uvidime potom! Hlavne je, ze babo je okay! !! Drz saa!
26. nov 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata, viete mi prosim poradit ako znizovat davku utrogestanu? viem ze sa tu uz o tom niekde pisalo, ale hladam to od vcera ... vcera som zacala 13 tt a beriem utroš 2-2-2 ... dakujem moc za pomoc.
26. nov 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok