Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
27. nov 2014

@lienka_1 zadny prechod..poriadne sa napapaj skus daku prirodnu medicinu..ja som od dnes na Gynexe..uvidime co sa udeje. Diabetolog ma vydesil vysledkom ale bojujem

dorotka66
27. nov 2014

@gagirl no super držíme 🙂 sedím akurát pred ambulanciu 😉

diska
27. nov 2014

@haimi ahoj,pred chvilou mi pisal,tak asi je 😉

diska
27. nov 2014

@szivacs ahoj,dakujem za odpoved,uz som o trosku mudrejsia 🙂

ingrid0105
27. nov 2014

Dievcata nebola som tu par dni ale sledujem vas a drzim paste kazdej jednej, @bergalm gratulujem k tehu knizke,
@dorotka66
@gagirl drzim palce na dnesne sono 🙂
Bola som smutna a sklamana zaroven, lebo nam ostalo jedno vajko ale oplodnilo sa a pred chvilou nam povedali stastnu spravu , mame vklad NAS PRCEK DO DOTIAHOL DO 5teho DNA 🙂

haimi
27. nov 2014

@diska dakujem, tak cakam dalej. Kedy si mu pisala, ja utorok vecer.

haimi
27. nov 2014

@ingrid0105 no vidis, perfektne 😉 dnes mas aj vklad ? Ake embryjko ti budu vkladat?

gagirl
27. nov 2014

@ingrid0105 jupiiii..velmi sa tesim..bude to bojovnik..drzte sa🙂

ingrid0105
27. nov 2014

@haimi no dnes o pol 12tej aj vklad takze do sprchy a ide sa 🙂 Zatial vcasna blastocysta ale deli sa dalej 🙂

gagirl
27. nov 2014

@dorotka66 ja az okolo obeda..drzte saaaa...🙂

tixx
27. nov 2014

@gagirl drzim palce na sono!!! velmi!!! urcite bude vsetko v najlepsom poriadku 😉 ako sa zatial citis? 🙂

diska
27. nov 2014

@haimi aj aj v utorok 🙂

gagirl
27. nov 2014

@tixx dakujem moja..citim sa dobre..az na obcasne bolesti podbruska..niekedy slabsie inokedy silnejsie necitim zatial nic zvlastne..verim ze bude vsetko o.k..:)a ty ako sa mas?

falin
27. nov 2014

@tlucka - a coze si mala smutny dnik?

@lienka_1 - ach jo , je mi to luto ☹ telo si tusim robi co chce 😠 Takze teraz 2 mesiace cakat, kym sa telo spamäta 😖 Darcovske ste nezvazovali?

@bergalm - srdecne blahozelam 🙂

haimi
27. nov 2014

@ingrid0105 budem na teba mysliet a posielat pozitivnu energiu 😉

ingrid0105
27. nov 2014

@haimi ja viem ze to nie je HB ani XB ako vase embryjka ale ak doteraz vydrzalo to embryjko a bojuje dalej, tak snad zabojuje a aj ostane s nami 🙂

ingrid0105
27. nov 2014

Dakujem za srdiecko 😉

haimi
27. nov 2014

@ingrid0105 ja som mala tu uspesnu hb az na 6 den, na piaty bola podla papierov vcasna blastoy

tixx
27. nov 2014

@gagirl ja super, vsetko ako ma byt, chodim do robotky a rozmyslam,ze zacnem chodit na jogu pre tehotne,nech sa aspon trosku hybem,lebo v robote sedim 8 hodin za compom a vecer ma potom bolia krize, akoze nic strasne, ale mozno mi to pomoze. minule som si tak ratala,kolko dni este pojdem do roboty a to vysledne cislo ma nahodou velmi potesilo 😀 najblizsiu kontrolu mam az 8.12., ten cas medzi nimi sa neskutocne vlecie... tak daj potom vediet, ako dopadlo sono, ale urcite bude vsetko ok, podbrusko zo zaciatku obcas zvykne trosku pobolievat, to je normalne. a byva ti aj zle?

crazybabenka
27. nov 2014

baby...možno taká od veci otázočka....prišla mi faktúra za mrazenie.....keď ste posielali peniaze z účtu....koľko Vám stiahli za prevod.....neviem sa tomu v sadzobníku banky dopátrať...ďakujem

leonie777
27. nov 2014

SKUSIM ESTE RAZ ... viete mi prosim poradit ako znizovat davku utrogestanu? viem ze sa tu uz o tom niekde pisalo, a viacere tehulky po ivf s tym mate skusenosti ... zacala 13 tt a beriem utroš 2-2-2 ... dakujem moc za pomoc.

diska
27. nov 2014

@crazybabenka no nas skoro trafilo lebo nam to stiahlo 17e 😝

diska
27. nov 2014

@leonie777 ahoj,skus napisat do RF,osobne neviem ako lebo ja picham agolutin ale tak zacala by som tak,ze tyzden uz len 2-0-2 a dovtedy ti snad pride aj odpoved 🙂

crazybabenka
27. nov 2014

@diska no matička skákavá....to som to mohla zaplatiť tam na mieste 😒

diska
27. nov 2014

@crazybabenka veru aj mi sme to olutovali,prevod sme robili s csob.

izabela7
27. nov 2014

@crazybabenka pokial mate v bank. balicku SEPA uhrady, tak by nemali byt poplatky navyse.

crazybabenka
27. nov 2014

@diska no ja pozerám...že v slsp by sa v rámci SEPA nemalo platiť nič....len sa mi to nejak nechce veriť 😒

bambulka2015
27. nov 2014

Ahojte babule, len tak na povzbudenie a nakopnutie, ze toto vsetko ma vyznam, aj ked je to o drzku.
My mame "uz" 4 mm a 7 mm 😉

ria191
27. nov 2014

@crazybabenka ja som platila 1,50€ v Slovenskej sporiteľni ale bola som priamo v banke nie cez homebanking ale mne poslali fa v €

tixx
27. nov 2014

@crazybabenka SEPA platby su v ramci EU zdarma, nebudes za to platit nic, ja som robila tiez prevod cez SEPA platbu,a stiahlo mi to presne tu sumu,ktoru som mala platit, nic navyse 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre