• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@zuzu1108 zober si tam :wink:
27. nov 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,pisala som Stelclovi,ze mame srdiecko a je vsetko o.k.a on fesacisko mi poslal krasneho smajlika to je mile od neho,kedze ma oplodnoval ON :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak si myslim,ze robil dnes...No nic Marcellino je proste 11111111 u mna :wink: :wink: :wink: :wink:
27. nov 2014 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@bergalm :grinning: :grinning: :grinning: jaj aj ja som mu to pisala a tiez mi rano poslal ako odpoved smajlika :sweat_smile:
27. nov 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska no nieje to fajn?Tu by sa na Teba doki zvysoka vykaslal....Marcel je Marcel :wink: :wink: :wink: :wink:
27. nov 2014 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska u dr. Contosa som ja bola minuly rok na kolonoskopiu, je velmi mily, ja som bola v zeleznicnej nemocnici, ma tam 2 sestricky, jedna je zlata, ale ta druha...., no nic moc, ale dr. je velky odbornik a zaroven mily clovek:slight_smile: @lienka_1
27. nov 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm aj mna mal, ale vyskrtol ma, lebo mal toho v ten den vela. Tak si moju uspesnu ciarku pripisal niekto iny :wink: ale vidim, ze kazdemu odpisuje, len na mna kasle.... a to chcem jednoslovnu odpoved :frowning2:
27. nov 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm a samozrejme gratulujem :wink: to bolo tvoje prve srdiecko ?
27. nov 2014 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 nepichaj rano, zober so sebou, podla utz ti povedia, ci este pichnut, alebo uz nebude treba, drzim palec, aby ich bolo dostatok
27. nov 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 jeeeee aj ty mas dvojicky, gratulujem :wink:
27. nov 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 jej diky. Ale bromelain nie je lepidlo. Je to enzym, ktory stiepi ine latky (bielkoviny rozkladá na aminokyseliny). Napr. rozklada aj krvne zrazeniny. A najmä sa používa na zmenšenie opuchov, modrin, skracuje dobu hojenia, zníženie bolesti po operácii alebo fyzickom poraneni. Nikde som sa vsak o uhnizdeni nedocitala. V ziadnom vedeckom clanku. Tak preto sa so zaujmom pytam a nejde mi to nejak s tym spojit. Iba ak tam tiez nieco stiepi a tym pomaha k uhniezdeniu. Ale urcite nie ako lepidlo.
27. nov 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laracroft2 no ja neviem. Vraj je to dobre na uhniezdenie aby nebolo embryo vypudene a to je hlavne. Mne su enzymi a podobne vecicky ukradnute :wink: Hlavna vec, ze to pomoze, aj ked by to mal byt len placeboefekt. :grinning:
27. nov 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi no dvojky. Dnes sme sa dozvedeli :wink: To bude sranda. Len nech vsetko dobre dopadne a v zdravi dobacujeme do stastneho konca. :wink:
27. nov 2014 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ingrid0105 nemas zaco.:slight_smile:lepsi je asi cerstvy ananas aj so stredom..drzte sa..:slight_smile:
27. nov 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm @diska takeho smilika? :o))
27. nov 2014 o 17:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 :grinning: asi ich rozdava jedna radost :sweat_smile:
27. nov 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2014 o 17:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545
@ingrid0105 kočky k ananásu pridajte aj priadku dávku čerstvého chilli :slight_smile: mne to pomohlo.
@bambulka2015 čo to čítam, dojky? :grinning: paráda, to si teda užijete. a to už videli srdiečko? lebo ja som dnes bola na ultrazvuku, všetko ok, našťastie fazuľka je tam kde má byť, akurát veľká, zatiaľ všetko OK. škoda len, že srdiečko bude vidieť až o 7 dní.
27. nov 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl gag ako si dnes dopadla? :slight_smile: ja mám ešte stále zväčšené vaječníky, takže to vysvetľuje pichanie keď zakašľem :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tehulky cokeby ste sa doplnili do tabulky teda aj snazilky aby sme mi dlhorocne snazilky mali imspiraciu?neviem na ktorej stranke je.kedze je v RF plodna jesen.hold niektore si musime pockat.snad aj nam tehu vlacik zastavi.....
27. nov 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dorotka66 no dvojky. bude veselo. 4 a 7 mm. Srdiecko este nebolo pocut ale doc videla chvenie a to vraj sposobuje srdce. Idem zase buduci tyzden, tka uvidime, ci uz nieco bude. Ale to je ako zazrak, minuly tyzden na neboli ani len tie vacky.
27. nov 2014 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 jaaaj a zväcsene vajecniky mam aj ja stale. Uz tie tak hrozne ale ten pravy je este dost velky. Ale vraj je to OK.
27. nov 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm paráda, blahoželám k srdiečku. v ktorom presne si? smolka, že mne ho dnes ešte nebolo vidieť :slight_smile: ale fazuľka sa hýbala...alebo som sa ja hýbala.... :grinning:
27. nov 2014 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 no je to super, len sa pekne držia. fakt zázrak, táto jeseň je teda plodná :wink:
inak dnes som doma celý deň a paráda, pekná prechádzka, hodinka šlofík, aj by som to na pár dni brala baby :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 dakujem :wink: a to chilli sa je raz za deň alebo viac krát :wink: no lebo keby viackrát,tak by som inde nasedela len na wc :grinning: :grinning: mne štipľavé nerobí moc dobre :wink: viem,že aj mlieko je dobré piť od dňa ET plnotučné teda 3,5 % :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laracroft2 Drzim ti palce nech lekar nema pravdu a nech ju mas ty a hematom sa vstrebe :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 no silvi, ja som denne jedla od vkladu polovicu čerstvého ananásu (viac som nezvládla) aj s tým stredom ako písala gag, chilli ja môžem, tak som to aj asi preháňala. Jedla som na raňajky, obed aj večeru :grinning: Ale daj si toľko koľko zvládneš. ja som pred vkladom mala zápal priedušiek, tak som to chilli jedla aj na vyliečenie.
27. nov 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 dakujem pekne :slight_smile:
27. nov 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 gratulujem k dvom fazulkam :grinning:
27. nov 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky moje tak po dnesnom sono mame uz aj srdieckooo..:slight_smile:)dnes sa moja doktorka niekam asi ponahlala lebo velmi ani nemerala len ukazovala ze srdiecko pekne bije..bol to krasny pohlad a pocit..:slight_smile:myslela som ze budem aj pocut ako bije ale nevadi..hlavne ze som videla..tesime sa:slight_smile:
27. nov 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@gagirl fíha tak to blahoželám :slight_smile: ja za s musím čakať :grinning:
27. nov 2014 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok