Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
27. nov 2014

@lily28 ano, bola som v natíve cykle, preto len jedno, nebolo dozrete, preto sa nevyvijalo ďalej ☹

ingrid0105
27. nov 2014

@gagirl jeeeee ake pekne uz tam mas tyzdne 😀

gagirl
27. nov 2014

Dakujem za srdiecko..🙂

ingrid0105
27. nov 2014

Baby po vklade ste mali aky rezim? Nohy hore a nic nerobit ci ste normalne fungovali?

haimi
27. nov 2014

@gagirl super, tesim sa 😉

gagirl
27. nov 2014
gagirl
27. nov 2014

@haimi dakujem moja..aj ja z vas..opatruj krpcekov;)

laracroft2
27. nov 2014

@gagirl no asi pomohol ked si v 7tt 😀. Gratulujem.

dorotka66
27. nov 2014

@ingrid0105 domov ma viezol manžel,cestou sme si dali dobrý obed a potom som asi dva dni ležala a asi 5 dní bola doma,ale to som normálne chodila len som nič ťažké nerobila a ani nedvíhala 😉

ingrid0105
27. nov 2014

@haimi no ako mamina? co robia deticky posluchaju? 🙂

diska
27. nov 2014

@ingrid0105 hned po vklade sme si sli poprechadzat po Mikulove ,pekne mile mesteko,potom na obedik ,doma som potom oddychovala a nenamahala sa.

denulkl
27. nov 2014

Baby boli ste niektora na kyrete v reprofite?

zuzu1108
27. nov 2014

@buba08 @diska Dakujem 😊. No ja som este len 6ty den stimulácie zajtra ,ale ja som sa tam nanominovala 😀 . A v pondelok pojdem opäť. Lebo Otevrel mi napisal ze aby ho zavolali ked budem mat utz a cez víkend nerobí.
Tak zoberiem teda tam. No som zvedava kolko ich bude. Dnes som cvičila jogu a teda ich cítim, tak snáď sa fešákom vajcakom nic nestalo 😅 .

zuzu1108
27. nov 2014

@gagirl Maji gratulujem k srdiečku 😵 . Tesiim sa s tebou 🙂 .

ingrid0105
27. nov 2014

@denulkl preco co sa deje?

haimi
27. nov 2014

@ingrid0105 ked tak sledujem, ako mi je posledne 2 dni zase na vracanie, tak dufam, ze sa maju dobre. Sono mi robili v pondelok a vsetko bolo ok. Uz si tu bacujem 8 dni. Posledne 2 dni mi preslo aj to hnede spinenie, tak dufam, ze to vydrzi. Doktorka mi dnes povedala, ze ked to takto dobre bude pokracovat, tak ma mozno pustia aj na mikulasa. Tak som zostala taka smutna, ze tu budem este tyzden. Teda, ked sa nieco neposer....to tu budem asi navzdy. Postupne mi zacnu vysadzovat lieky a budeme cakat, co sa udeje. Toz moj zabavny zivot. Ale tebe strasne drzim palce, aby to vyslo. Bolo by to perfektne 🙂 par dni relaxuj, ale potom mozes podla mna normalne fungovat. Ja som sa od 5 dna natahovala s detmi a vidis, dobre to dopadlo. Zatial.... v poslednej dobe som nejaka poverciva, ani ten moj 9tt sem nechcem radsej nahodit.

ingrid0105
27. nov 2014

@haimi dakujem moja, ak sa nam zadari tak zacnem verit na zazraky 🙂 bolo to najdlhsich 5 dni v mojom zivote a cakat co ti povedia. cely labak fandil tomu nasmu krpcovi ked zostal tak sam a ani vlastna mama mu neverila, sa normalne hanbim 😒 aj slzicka dnes bola ked mi povedali ze bude vklad 🙂
verim, ze ti je tam dlho, ale co by dali niektore baby a aj ja, keby som bola uz tak daleko ako ty 😀 to myslim v dobrom 😀 keby si ta tam chceli nechat navzdy, zavolaj a ja pridem pre vas 🙂 dufam ze ta pustia na mikulasa aby si si mohla nachystat kapce do okna na skladkosti. a na tie tyzdne sa vykasli , to budu vsetci oci pucit ked tam nahodis dvijciferne cislo 🙂

bambulka2015
27. nov 2014

@gagirl dakujem pekne. Minuly tyzden tehu potvrdili len z krvy. Dnes tam uz boli dve bublinky, 4 a 7 mm. Srdiecko som este nevidela ale doc vravela, ze je tam chvenie a to vraj sposobuje srdiecko. Buduci stvrtok mam srdieckovy utz a v centre to tym ukoncia. Dnes mi uz povedali, ze si mam dohodnut termin u mojho gyncara. Tak som tam volala a este hned v ten stvrtok som dostala termin. Cize idem za jeden den dvakrat na gyndu 😀
To by som aj orgazmus mala dostat, ked dva krat 😀 Ale dobre tak, muz prileti az na obed, cize ten ranajsi termin prepasne. Tak aspon vecer to bude vidiet live.

ivetahe
27. nov 2014

@lily28

Lebo v Martine mi to stopli malo malo buniek,tak ti to pisem ako mi hovorili,ale mozno v Brne to robia inak,ty sa kvoli tomu nestresuj,ja som v Brne tiez nova

ivetahe
27. nov 2014

@denulkl

Ahoj,ja som bola v lete 3 krat,teraz zacinam so stimulkou.Mala som velke zrasty,dve HSK boli diagnosticke,tretia kontrolna,vsetky robil Stelcl.On je na HSK super

silvia545
27. nov 2014

@gagirl dakujem,áno už som si to prečítala od kočiek 😉 a to červené vínko myslíš 1 až 2 flašky 😀 😀 ale nie srandujem,asi 1 až 2 dc myslíš 😉 to by som teda po tých fľašiach asi vyzerala 😀 😀 😀

silvia545
27. nov 2014

@dorotka66 no skúsim aj ked presedím na wc 😀 😀 čo by sme mi už preto všetko nespravili,len aby sa to podarilo 😉

gagirl
27. nov 2014

@zuzu1108 Dakujem pekne Zuzi..verim ze ma budes zachvilku nasledovat..🙂kedy mas opu?..

gagirl
27. nov 2014

@silvia545 noo..radsej len 1-2 dcl max..flasku si mozes dat este pred...🙂

gagirl
27. nov 2014

@bambulka2015 noo tak to muselo byt riadne prekvapko dnes..ci nie?ako reagoval manzel? tak to si ta v ten den teda dobre skontroluju a pokukaju bublinky..aspon budes mat istotu..drzte sa.🙂

gagirl
27. nov 2014

@laracroft2 noo neviem co pomohlo najviac..ale ja verim ze Boh..🙂

laracroft2
27. nov 2014

@gagirl však jasné. Jedine on má tú moc. Keď som išla do ivf, tak som si od začiatku hovorila, že aj tak je to len a len v jeho rukách. 🙂

lienka_1
27. nov 2014

@diska
@buba08 Ste zlate, dievcata! Dakujem Vam! Zajtra tam zavolam. 😉

bambulka2015
28. nov 2014

@gagirl no ani nie. Vlozili mi dve a ja som si povedala, ze budu dvojky a basta 😀 A tak to aj je.
A manza v pohode, akurat este zapotil, ze mohli byt aj tri 😀 😀 😀 😀 😀 Tlk 😀

falin
28. nov 2014

@denulkl - ja som bola, a som rada ze som nesla tu na sk. Marcel mi to navrhol ci nechcem prist tam. Mas nejake konkretne otazky? kludne sa pytaj, ked chces i cez ip

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre