• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
@benny11 to je super ked nemas nevolnosti, to si zatial uzi, kym nepridu :wink:
29. nov 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benny11 nj to mas podobne jak ja, a tiez ziadne nevolnosti...musim mat daco v noci pri blave na jeddnie :grinning:
29. nov 2014 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi aj ja mam loziska ale nemyslim ze tie by nemohli branit..

To je len taky nazor ze nechce sa mi rozmyslat.
29. nov 2014 o 21:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 a vyslo ti aj nieco v imumite alebo ten Prednison ti dava vyslovene kvoli endometr?
29. nov 2014 o 21:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi niekto poradit, na tu hematologiu a imunologiu staci ak pojdem sama, alebo musi aj mm? Robia repro imunologiu aj v KE?
30. nov 2014 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo no na hematologiu som išla sama,ale na r.imunologiu som išla s manželom
30. nov 2014 o 01:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf ved uvidis co ti doktor povie. Ja som mala 1ivf uplne zle - zla stimulacia, odobratych 0 vajok, 2 ivf - et neuspesny, ket zatial uspesny. Som v 9tt. Ja som bola rok dozadu na laparke a odstranili mi ich. Nic viac som s tym neriesila, snazili sme sa o babo. Neboj, nie je to nic vazne, pokial uz nemas nejaky iny zavazny problem :wink: budes tehula :wink:
30. nov 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,som zufala :( v stredu mam OPU,nadchu mam od vcera v plnom prude a dnes uz zacinam kaslat.Davam si do nosa kvapky,ale myslite,ze si mozem dat coldrex alebo paralen grip?neuskodi to vajkam na kvalite?a co ked sa do stredy neuzdravim?to mi budu robit zaziva,mam 10folikov,ale ze do stredy ich može byt aj do 15.
30. nov 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 s kde si bola?
30. nov 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balanc ja som mala naposledy nadchu a presla pila som caje na nadchu a prechladnutie tiez som sa bala ako ma uspia ale nastastie uz bola slaba a podvakrat sa mi to stalo ale ja som brala medrol tak twn mi oslabil imunitu tak z toho to bolo. Ale podla mna si daj nieco nech ti to prejde
30. nov 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 no co mamina, ako sa mas? :wink:
30. nov 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ahoj moja. No sama neviem vcera ma cely den pobolievalo brucho a dnes som si na papieri nasla take vlasocnice . Som pripravena na dobre aj zle tak uvidim. Bud sa moje telo uplne zblaznilo a pride ms na 23 den alebo je to na dobre ceste.ale viem ze to nevzdam. Ty si v poriadku a aj krpci? Zajtra ta tak pustia vsak?
30. nov 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko tohto som sa najviac bala,aby som neochorela :( ja mam merional,neviem ci oslabuje imunitu
Do nosa som riskla muconasal a na hrdlo pijem caje s tukom,snad to zaberie,lebo neviem si predstavit co bude,ked sa to zhorsi.
30. nov 2014 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balance skus si kupiť Bioparox, je to len lokalne ATB, nejde dalej do tela a može sa aj do hrdla aj do nosa. Brala som to v tehu. Da sa kupiť aj be predpisu, stojí okolo 10eur. Mne to zabralo.
30. nov 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf
vies co na imunite som nebola, davaju aj tak preventivne prednison.
30. nov 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balance ahoj ja pijem zazvorovy caj,cmulam septisan a od kaslu stodal,vsetko to mozu aj tehotne.
30. nov 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmudlo na hematologi manzela netreba ma repro imnunologii len ak ma zly spg.
je aj v KE ,ale tam robila len protilatky a atifosfolipidy a v Ba medirexe aj Nk bunky a cytokiny ,D.
30. nov 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo na reprodukčnej imunológii sme boli spolu s manželom. My sme boli v Nitre u dr. Dzurillovej. Kázali nám prísť obom a myslím, že každému kážu, nielen zlý spg. Zisťujú aj protilátky proti spermiám partnera a to by bez neho asi nešlo :wink:
30. nov 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka79 dakujem za radu
30. nov 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no veď práve, ja som len hrozne unavená
30. nov 2014 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tersz som zistila ze som pichla asi o 100jednotiek menej. Mala som náplň Puregon 900. Dnes 8mi den pichania 125j. Tak 125x8=1000 čiže dnes ak mi to pichlo len 25 a este Orgalutran. Mna porazí co mam robit? Dopichnut este tu 100ku? Volat na nonstop linku? Na nete je písané ze nie na dotazy.
30. nov 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 Zuzka,tak volaj na recepciu,ci by ti nemohli dat k tel.lekara,alebo co mas teda robit.
30. nov 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 v "náboji" je vždy o nejakých 100j navyše
Ve stimulačním peru mi zbylo trochu roztoku, jak je to možné?
» více
Každé pero má rezervu danou výrobcem v rozmezí kolem 75-100 jednotek, proto je v naprostém pořádku, když Vám v peru něco zůstane. Tuto „rezervu“ můžete použít v pokračování stimulace.
30. nov 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka dakujem :slight_smile: Volala som na nonstop linku a tiez mi dr povedal ze je tam na vyse 100j. Toto boli neskutocne stresy :confounded: tak snáď som mala dnešnú dávku jednotiek pichnutu.
30. nov 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@balance uz som volala ze je to v poriadku. Ved vies co su to za nervy :pensive: .
30. nov 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 keby si mala málo jednotiek v pere na dávku....tak sa ti pero zastaví na čísle....koľko jednotiek ti chýba.....takže keď máš pichnúť 125 a chýbala by ti tá stovka.....tak by si si nastavila 125 ale pero keby si pichala....sa ti zastaví na 100j a nepôjde ďalej.....a zvyšnú 100 dopichneš s novej ampule :wink:
30. nov 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka Ahaa :grinning: .Super. Normalne panika,stres ze pred koncom by som to pokazila :sweat_smile: . Uz som si chcela pichnúť ďalšiu 100ku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. nov 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby kolko ste cakali v rf na darovane vajicka??nam vravel kozumplik ze cca 4 mesiace tak by ma zaujimalo ci ste cakali kratsie alebo dlhsie?
30. nov 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 ja som si to "tiež prežila" ....stres a panika.....ale potom mi to tiež babule vysvetlili....tak sa mi teraz machruje :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmudlo no na hematologií som bola v nitre u primára Maršíka a na r. Imunologíí u dr. Dzurilovej v medicentrum nitra
30. nov 2014 o 16:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: prosim potrebujem poradit...
chodim do reprofitu na ivf soft
treti den cyklu som zacala uzivat clostilbegyt rano naobed a vecer
a mala som tak 5 dni...a ja som uzila aj dnes 6.den 2 tabletky
myslite ze s tym bude nejaky problem????
dakujem
30. nov 2014 o 18:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok