Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
2. dec 2014

@ingrid0105 este som nad tym nepremyslala 😀 😀 😀 ..ani testy nemam..len ten z RF.. 😉 🙂

ingrid0105
2. dec 2014

@leontinka27 dakujem za povzbudenie 🙂 ja tiez verim ze to vsetky raz vyhrame a prenechame nase miesta dalsim snazilkam a dufam ze co najskor 🙂

ingrid0105
2. dec 2014

@speranza1 jaj ano RF dava testy a tie su tu teraz furt pozitivne tak mocno na teba budem mysliet 😀

gagirl
2. dec 2014

@diska ahoj..ty si este nebola odkedy si tehu?len na krv?ved ty uz si viac tyzdnov tehu..nie?..

diska
2. dec 2014

@gagirl ahoj ja som u mojej gyn nebola ani na krv 😀 to som bola sukromne za 10e,a potom 2x v RF na utzv a 1x na pohotovosti 😀 ,Zajtra zacinam 10tt.

diska
2. dec 2014

@bergalm ahoj, tak max ten krcok dam skontrolovat ale tie zeleza do seba nechcem 😝
Ten moc teda tam rovno prinesiem nech ho uz maju ked tam dojdem 🙂
Cyto mi robili v septembri v RF tak ddufam ,ze aj tomu sa vyhnem.

Baby a utzv od ktoreho tt uz robia po brusku ,nie z vnutra?

@dorotka66 si asi ako ja,nemam rada ked sa vomne vrtaju ked natreba,ze tie roky sa tam uz dost ludi vrtalo 😀 ,ja som to odmietla aj na pohotovosti,som sa bala o bublinku,tak ked videli,ze somnou nepohnu spravili len utzv.

diska
2. dec 2014

@speranza1
@ingrid0105 dievcata straasne silno ,silno ,presilno drzim palce .Urcite to date . 🙂

gagirl
2. dec 2014

@diska jaaj tak..ja ze si este nebola nikde len na krvi..🙂asi by si mala ist aj svojej gynekologicke pomaly..🙂ako sa mate?..)

diska
2. dec 2014

@gagirl bola,bola chodim do RF neviem sa s nimi rozlucit 😀 Mala no uz planujem aj ked sa mi velmi nechce ale uz je na case.Tak dufam,ze sa ma bublinka dobre napriek mojej chorobe,snazim sa to riesit hlavne zazvorovym cajom a mam pocit,ze naozaj zabera.
A ty ako a co bublinka? nezlosti ? 😕

gagirl
2. dec 2014

@diska doktorka tvoja sa nebude hnevat ze si ju este nenavstivila?..🙂som rada ze sa uz mas lepsie..🙂ja sa mam dobre..bolsti bruska take silnejsie co som mavala sa uz zmiernili..takze dobre..nevolnosti este moc nemam.sem tam zacitim trocha nevolnost ale to prejde hned takte tak.🙂dufam ze ma tie velke nevolnosti obidu..ty mavas?..

diska
2. dec 2014

@gagirl nie nebude ved preco by sa mala 🙂
Obcas ma pobolieva busko ale tak ako na Ms a aj prsia niekedy viac niekedy zas vobec.
Nevolnosti nemam,len obcas mi je nad ranom tak divne ale to asi od hladu 😅

gagirl
2. dec 2014

@diska aha..tak mame podobne priznaky..🙂tak sa drzte a pekne sa liecte.🙂

dorotka66
2. dec 2014

@diska no diska, presne. ja som otvorený človek, bez komplexov, ale to "vŕtanie" ma zabíja. a veru, som rada, že od istého času to pôjde už len ultrazvukom cez brucho 😀

lenka54321happy
2. dec 2014

@haimi
Ako moja?? Dufam ze si ok xxxx

bergalm
2. dec 2014

@diska sa mi zda,ze po 3mesiaci mi doki robil uz len na brusku UTZ 😉

ingrid0105
3. dec 2014

@speranza1 tak zostala si tu sama mne definitivne dorazila mrcha. Budem ti velmi silno drzat palce aby si to dotiahla do uspesneho konca 🙂

speranza1
3. dec 2014

@ingrid0105 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 je mi to nesmierne luto... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ingrid0105
3. dec 2014

@speranza1 aj mne, alezivot je svina co uz. A prave preto ty to teraz prelomis a budes konecne tehula 🙂 🙂 🙂

speranza1
3. dec 2014

@ingrid0105 vy ste mali kolko IVFiek? a kde je u vas primarny problem?

evadek
3. dec 2014

dievcata...prosim poradte mi niektora..beriem medrol..dva krat dennne 4 mg....ale lekarnik povedal ,ze vecer sa nemoze uzivat lebo ho telo nevie prijat..ako to je...ako to uzivate???

dorotka66
3. dec 2014

@gagirl ahoj gag, nevieš mi poradiť ? (si v tom doma 🙂 ) Pichám clexane, ale už x-tý krát a mám prax. no teraz mám smolku a spravili sa mi dve veľké modriny - hrozné na oboch stranách brucha a ešte mám aj menšie. Čo robím zle? predtým som nemala problém, len občas nejakú modrinku. 😖 ďakujem

ingrid0105
3. dec 2014

@speranza1 ja mam asi taky problem ako ty , ziadny ☹ ovulujem, sliznica ukazkova , mam aj dve dospele dcery, menzes pravidelny, vysledky v norme a nedari sa

speranza1
3. dec 2014

@evadek no ja osobne ho uzivam kazde rano o 08.30.... ale toto co pises, tak to som este nepocula...ale ine dievcata ti mozno pomozu 🙂

speranza1
3. dec 2014

@ingrid0105 toto su vraj najhorsie pripady.... lebo nam uz nevedia ako pomoct a su bezmocni aj lekari...

evadek
3. dec 2014

@speranza1 ďakujem🙂..a beries ho pred jedlom..po jedle..alebo ako?...a ty mas jeden krat denne aku davku?

speranza1
3. dec 2014

@ingrid0105 ale ja verim, ze ty to nabudúce das.... a bude to tutovka 🙂

speranza1
3. dec 2014

@evadek mam 1x denne 4 mg (to je jedna tableta) a zvacsa to beriem po jedle..no a dnes som ho napríklad zapila kavou... 😀 ...nemala som pri sebe vodu 😉

evadek
3. dec 2014

@speranza1 Ďakujem..tak snáď sa dozviem ...ako to brať dva krát denne...🙂

lemoni86
3. dec 2014

@evadek @speranza ja ho beriem okolo 18 -19 4 mg a snazim sa po jedle...no ujde mi aj pred jedlom...tak ale som nevedela ze sa. Vecer nema...hmmm snad je ale vsetko ok ked som v 9 tt...

evadek
3. dec 2014

@lemoni86 to urcite..🙂...vraj vecer sa uz ten hormon co ma robit nebyraba...inak som to uz pocula od viacerych..a vcera mi to lekarnik potvrdil...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre