Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
10. dec 2014

@diska jej dakujem, ze na mna myslíš s intralipidom

bergalm
10. dec 2014

@gagirl ahoj no mame sa celkom dobre az na to napinanie sa da....o necele 2tyz. mam poradnu tak verim a dufam,ze nasa laska je v poriadku... 😉 Zajtra ma caka sono prsnikov a buduci tyzden idem na hemato skontrolovat sa.Marcelko mi totiz napisal,ze bolo by treba sa tam zastavit ked picham ten Clexane,tak radsej idem no a po sviatkoch opät endokrinologia-kontrola.Posledne vysledky boli fajn len kedze som tehu musela mi zmenit davku liekov bleeee 😝 Tlak zatial nizsi,comu som aj troska rada,kedze radsej tak ako vyssi...

lenka54321happy
10. dec 2014

Ahojte baby, to ja najvacsi haluzar na svete....
Nepisala som dlho, bo vsetko bolo ok, kazdy deň mi bolo blbo, prsia boleli a v noci strasne!
A dnes rano zobudim a nic, prsia nebolia len ked ich fakt stlacim ach az mi zle ostalo bojim sa ZASE ci je vsetko ok....Dnes som 10t + 4dni....ach viem takto sa stresovat neni dobre, ach napiste Vas nazor mate to niektora takto prosim Vas? Dakujem

gagik
10. dec 2014

@lenka54321happy mna od 7 do 9 tyzdna neboleli vobec dovtedy boleli a potom tak nastriedacku, tie tehotenske priznaky o nicom nenasvedcuju, nestresuj sa s nimi.

gagik
10. dec 2014

Baby co si pichate fraxiparin alebo ine, aku diagnozu mate zistenu?ja mam zisteny mozny syndrom lepivych dosticiek, pichala som fraxik, ale mala som alergiu v mieste vpichu sa mi zacali robit svrbive vyrazky, tak mi to hematologicka zmenila na clexan, ale velmi to nepomohlo, tak mi ho zrusila a dala aspirin 100mg obden, ale bojim sa co bude ked tie inekcie prestanem pichat...avsak hematologicka tvrdi, ze moja dg. Nie je az taky dovod na pichanie si tych inekcii, ale neviem.

candour
10. dec 2014

@gagik mne ho dali v CAR po tom ako mi nabehol v prvom IVF OHSS, hranicne hodnoty zrazanlivosti ci co, teraz v druhom ho mam celu dobu preventivne, ale na genetike mi tiez zistili zvyseny homocystein, tak aj v tej suvislosti nejak

lienkalienocka
10. dec 2014

@rebeka33 ahoj, prepac, ale ja ti vobec neporadim. v tejto teme som dlho nebola, cize nemam prehlad 🙂

mimika1973
10. dec 2014

@lenka54321happy ahoj naozaj netreba sa tolko pozorovat a stresovat! 😉 Ak potrebujes skoc k dokimu, aby Ta trosku ukludnil, viem je to tazke cakat do toho 12 tt, clovek sa dost boji, ale treba verit tomu malemu cloviecikovi, takze NO STRES!!!! 🙂 ten nerobi dobre ani jemu! 😔
Inac, prsia ma tiez neboleli, to nie je pravidlo, nase telo je aj tak nadopovane tolkymi hormonami, raz je tak a potom onak....Mojka klud, kukni daky pekny film, alebo strikuj pre babenko, chod na prechadzku...a tes sa na vianoce!!!!! Male je urcite v poriadku! 😵 😵

lemoni86
10. dec 2014

@lenka54321happy uz zase riesis tie prsia? 😀 mna dnes rano prestali boliet ked som sa zobudila a teraz zacinam citit ze uz zase daco tam vadi... nerieeees, ved uz tu kopec bab pisalo ze raz bolia a raz nebolia.. vydrz to este, ved uz za chvilku mas 12 tt ... 🙂

diska
10. dec 2014

@gagik na lepive disticky fraxik nezabera,takze ak ich mas anopyrin je lepsi.

silvia545
10. dec 2014

@balance ani si sa nespýtala čo sa stalo z ostatnými ? 😉 nám povedal dr,že okolo 800 eur bez liekov,tak dúfam,že 2000 budeme mať dosť na to všetko aj s liekmi 😉 menila si si eurá na české? 😉

balance
10. dec 2014

@silvia545 pytala a dr.mi povedal,ze ved na konzultacii mi vravel,ze mi da taku stimulku,ze budem mat do 5 vajok,ziadne vysvetlenie preco.ale tak cert to ber,ja som rada aj za tie 3.Myslim,ze vam to bude stacit,ja som peniaze menila,lebo oni tam maju vyssi kurz.po OPU dostanes odhad ceny a mne sedel s fakturou,tak som zamenila cca o 2000kc viac,keby nieco.

motiv
10. dec 2014

@bergalm supeeeer, tesim sa s tebou!
mne uz zle nie je, az mi je to cudne :-/ Trochu mam obavy ci je vsetko ok...

rebeka33
10. dec 2014

@lienkalienocka Aj tak dakujem. Mas sa dobre. Mne je trochu tazko, boli ma chrbat ,qle este ze Simi je take zlate dieta. Drzim palce ,aby ste dosli stastne do konca.

lienkalienocka
10. dec 2014

@rebeka33 dakujem 🙂 mam sa primerane vyske tyzdna tehotenstva 🙂 vsetko ma boli, som ako tulen, funim, ale to je asi normalne 🙂 mala bude velka sestricka 🙂 aj vam prajem este pekne tehulkovanie

lenka54321happy
10. dec 2014

Bola som na sone a vsetko je ok!!!!!!!!
Fazulka meria 3.6cm a skakala si tam!!!
Jezis teraz zas revem od stastia!!!!
Dakujem baby dakujem!!!!!!! ❤️❤️❤️

sarasota
10. dec 2014

@lenka54321happy super, uzivaj si tehulkovanie velmi rychlo to ubehne ani sa nenazdas. 🙂

ingrid0105
10. dec 2014

@lenka54321happy no vidis moja, konecne si to zacni uzivat 😵 😵 😵

lemoni86
10. dec 2014

@lenka54321happy no vidis 🙂) ... velmi sa s tebou tesim ... a teraz uz len pokojne tehulkuj :DD ... ja si musim este pockat tyzden ze uvidim tu moju, ale hadam to nejak prejde.. uz si planujem pecenie vianocne aj sa prevetrat von a do kina a tak.. do toho 16teho 🙂

donatela
10. dec 2014

@rebeka33 ahoj. Mam sa celkom fajn, dakujem za opytanie. V pondelok mam.poradnu s odbermi a velkym sonom. Som zvedava ako je drobec otoceny. Naposledy bol priecne:( A ty ako? Uz sa ti to krati. Este 2 tyzdne a uz mozes rodit;) Ja si pamatam teba, ze si kusok pred nami a bola este jedna kocka, ale nick si uz presne nespomeniem:( Ved asi da vediet este, aj s nejakou krasnou foteckou...

silvia545
10. dec 2014

@balance to isté vravel aj mne,že najviac 5 vajok,tak sa budem modliť,aby so mňa vydoloval aspoň 3 😉
takže sa oplatí viac,ked si zameníš ako platiť eurami ? 🙂

speranza1
10. dec 2014

Dakujem za srdiecka 😵 😵 😵

buba08
10. dec 2014

@donatela ahoj, teším sa, ze ste ok a pozerám, ze to bude chlapček 🙂, takze budete mat párik 🙂

franzziska
10. dec 2014

baby isiel niekto do brna aj vlakom? co sa viac oplati? neviem aka je tam cesta autom...

ingrid0105
10. dec 2014

@speranza1 tesim sa tvojmu mozno dvojnasobnemu stasticku. Najkrajsie Vianoce budete mat 😵 😵 😵

donatela
10. dec 2014

@buba08 ďakujem moja🙂 Bude to Timko. Meno vyberala dcérka🙂 Stále sa neprestávam modliť, aby bolo všetko naozaj ok. Ale veríme!!! Ty ako? Daj vedieť 😉

dorotka66
10. dec 2014

@gagik ja picham clexane 0,4 A mám zistené antifosfolipidove protilátky a beriem tiež anopyrin 50. 😉 práve čakám na výsledky, či sa niečo nezmenilo.

speranza1
11. dec 2014

@franzziska cesta autom je absolutne v poriadku🙂

bergalm
11. dec 2014

Baby,dobre ranko,teda ja ho mam celkom fajn po hroznej noci 😝 😝 😝 😝 Cely vecer mi bolo hrozne az nakoniec som musela ist na WC a zvracat blee blee....A o chvilu idem na sono prsnikov,drze palec,mam strach kedze maminka ma rakovinu prsnika 😢 😢 😢 idem prvy raz 😕 vsetkym Vam inak zelam pekny dnik

crazybabenka
11. dec 2014

baby ...neviete..či je ešte ujo Marcel mimo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre