Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
speranza1
11. dec 2014
@ingrid0105 x-) x-) x-) nechame sa prekvapit...
speranza1
11. dec 2014
@buba08 uz vidis moj album??? 🙂 😉
buba08
11. dec 2014
@speranza1 ano, uz ho vidiiiiiiim a je to nadhera 🙂
gagirl
11. dec 2014
@bergalm ahoj moja..sono bude v poriadku..urcite..drzim palce..🙂to ti byva az tak zle?mne nastastie az tak velmi zatial nie..sem tam mi je nevolno..zaludok hore..par krat ma aj naplo ale zatial to zvladam celkom v pohode..🙂
crazybabenka
11. dec 2014
no som zvedavá čo napíše Pastorčáková....už aby som vedela termín 😃 😃 😃
haimi
11. dec 2014
@speranza1 to by si mala uz vidiet min. vacky a mozno uz aj srdiecko. To vidis okolo 7tt. Kedy si mala poslednu mrchu? Podla mna chod, budes mat krasne vianoce 😉 ale moc neluxuj, pekne opatrne.
speranza1
11. dec 2014
@haimi neluxujem cca 5 mesiacov doma voobec.. normalne len udrziavame poriadok 😃 😃 😃 😃 ..inokedy by som uz umyvala okna a vyupratovala aj casti domu, ktorym sa nevenujem stale... poznas to, prach v suplikoch a pod... ale teraz chcem len relaxacne piect kolace... a tesit sa ze sa dockam aj ja, ze moje deti budu raz piect kolace so mnou a pre mna to bude ten najkrajsi dar x-) x-) x-)
Mrchu som mala naposledy 11-11
balance
11. dec 2014
Ahojte baby, dnes mi prisiel mail ze nam zamrazli embria 1xHB/1 a 1xFHB/2, viete mi povedat co znamena to FHB? Dakujem.
dorotka66
11. dec 2014
@haimi
@speranza1 baby ja sa musím pochváliť 😃 mne muž umyl cez víkend okná v celom dome, ja som mu len podávala handričky...a to každé na 2x 😃 ja som len vyprala a vyžehlila záclony. taký je zlatý 😉 lebo som povedala,že na Vianoce nebudú špinavé a niekoho na ne zavolám...to si nevedel predstaviť 😃
tinkatinulka
11. dec 2014
@balance FHB je TOP kvalita..vyhatchovana už 😃 😃 😃
balance
11. dec 2014
@tinkatinulka uz som zistila a nevadi, ze ma kvalitu 2?
nelly3
11. dec 2014
@balance
nevadi, ked sa rozmrazia pred KET, tak moze mat kvalitu 1 😉
nelly3
11. dec 2014
@misenaf
neviem moja, ja som tam bola osobne.
bergalm
11. dec 2014
@gagirl jaj veru vcera to bol des tak konecne doma sono je v poriadku 😉 taka som rada,ze to dopadlo dobre...No zavidim tym,co nemaju nevolnosti :-p :-p :-p ja som bola pri 1tehu tiez tak ,ze som ani nevedela,ze som tehu a teraz uplne inak...Dufam,ze coskoro to pominie :-p
crazybabenka
11. dec 2014
baby....ako odpisuje Pastorcakova? stále nic 😞
zuza696
11. dec 2014
Ahojte chcem sa spýtať 1.UZV som mala v stredu a bola mi zistená srdečná akcia ,,,dokorka ma objednala za týžden zase v stredu...za ako dlho ste mali vy druhý UZV??? nejako sa mi to zdá skoro,ma to tak byť?
diska
11. dec 2014
@zuza696 ahoj,v ktorom tt si?mna po potvrdeni srdiecka objednali po 2 tyzdnoch a dalsi utzv az v 12 tt mam ist.
xlolax80
11. dec 2014
@speranza1 super gratulujem!!! A ku komu si chodila a aku si mala stimulku? Mne sa zial tvoria prazdne folikuly...
speranza1
11. dec 2014
@xlolax80 MUDr. Stelcl, stimulka bola 1-1-1 clostil+150 jedn. Merionalu 🙂
zuza696
11. dec 2014
medzi 6 a 7 týždnom tak neviem či je to v poriadku 😞
diska
11. dec 2014
@zuza696 a preco by nemlao byt? Ved ti potvrdila doktorka srdiecko,neboj,mozno je tvoja dokina len zvedava alebo velmi zodpovedna 😉
zuza696
11. dec 2014
@diska mezdi 6 a 7 týždnom tak neviem či je to v poriadku 😞
zuza696
11. dec 2014
@diska ked som sa jej spýtala že aku mam sliznicu tak povedala že to nemam riešiť,,,tak mam taký divný pocit
diska
11. dec 2014
@zuza696 neboj,keby sa jej nieco nezdalo tak ti to urcite povie,mne tiez nehovorili ani pri jednom utzv aka je sliznica ani ma nenapadlo sa nato pytat 🙂
zuza696
11. dec 2014
@diska ďakujem 🙂
crazybabenka
11. dec 2014
baby od ktorého dňa cyklu ste brali utroš pred KET.....Pastorčáková sa mi neozvala...tak aby som niečo neprešvihla :-|
nelly3
11. dec 2014
@crazybabenka
ja som vzdy od 14 DC brala utros, a to som uz v RF mala 3 x KET 😉
vlasatica
11. dec 2014
Ahojte neviete mi povedat ako a ci budu robit v RF cez sviatky a medzi sviatkami? Viem ze minuly rok mali volno.chceme ist na KET
bergalm
11. dec 2014
@zuza696 mna objednali na 2UTZ az o 4tyzdne
bergalm
11. dec 2014
@crazybabenka od 14DC som zacala brat

Začni písať odpoveď...

Odošli