• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@speranza1 Fíha dobre som pochopila sa zadarilo???
11. dec 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlasatica ahoj,cez sviatky majú voľno,začínajú až 5.1. :wink:
11. dec 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm aha,tak mna po týždni,,tak neviem no
11. dec 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm som rada ze je vsetko v poriadku.:slight_smile:tak dufam dnes sa trocha lepsie vyspis..tak ktoviepreco niekto citi velku nevolnost aj zvracia..a niekto vobec..ja nehovorim ze nemam vobec nevolnosti ale zatial sa to da zvladnut..dufam ze horsie to uz nebude..:slight_smile:inak ja som sa mala objednat na skrining sono v 12 tyzdni..moja gynekologicka to chcela.dala mi kontakt na dr.Cunderlika v Ba...tak som sa uz aj objednala na 9.januara..aj ked cena ma trocha prekvapila..90 eur..no pekne.:slight_smile:
11. dec 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuza696 ahoj..ja som bola na prvom sone asi 17 den od ket..a odvtedy chodim tiez kazdy tyzden na kontroly..a robi mi dr.aj sono..naposledy sa ma pytala ci chcem prist za tyzden alebo za dav..a jasne ze som povedala ze ked mozem radsej za tyzden..ale potom asi budem chodit kazde dva..tiez to nie je asi moc dobre stale robit sono..aj ked dr.mi povedala ze keby som bola v nemocnici tam by mi robili este castejsie..
11. dec 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj ,mne to sono v 12 tt,ten kombinovany test aj utzv odporucil v RF na inej klinike v Brne,a krv plus utzv tam stoji 50e,ideme teda nakoniec tam,baby mi tu radili aj Mudr.Grochala v Martine ale do Brna to mame blizsie.
12. dec 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj gag, prečo musíš chodiť každý týždeň na sono? ja som bola po zistení tehotenstva len 2x a dr. chce ma ešte vidieť 23.12. ale potom už klasika. a na ten skrining ideš kam? pozerala som, že ho robia aj v ke, :wink:
12. dec 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Ved nechaj to babo v klude trošku:slight_smile:
12. dec 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 aj mne by niekto mohol prist poumyvat. Ja tych 18 okien veru nedam. Nuz, budu spinave :slight_smile:
12. dec 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ahoj no lepsie,ale zase mam to spinenie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. dec 2014 o 11:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi aj by som ti ho poslala, ale to by asi neprežil. inak svokre som ešte niekedy v októbri umyla ja. našťastie, lebo tie by fakt nemal kto umyť :grinning: ako sa cítiš? všetko ok?
12. dec 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,myslite,ze je to ok ked zase spinim ?je to taky hnedy vytok bozeee :unamused: :unamused: :unamused: zmiesany s Utrosom ja neviem vcera som bola v meste u lekara a nejako dlho som sa prechadzala asi som to prehnala......trosku ma pobolieva aj lava strana podbruska ach jaaj a dokimu idem az 22.12.Len mm ma ukludnuje ze pokial to nieje krv a moc je to v pohode...
12. dec 2014 o 11:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MATE NIEKTO SKUSENOST S PREVOZOM EMBRYI DO BRNA Z SK A NASLEDOM ABSOLVOVANI IFV/KET TAM? DIK
12. dec 2014 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi to byvas v akej haciende moja :grinning: :grinning: :grinning: kasli na okna Vianoce budu aj ked budu spinave :slight_smile:
12. dec 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule dokedy sa berie estrimax?.....už som dnes volala do RF toľko...že keď ešte raz zavolám....tak si zablokujú moje číslo :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candour ja som si dala prevazat embryjka
12. dec 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 super dakujem za odpoved, a vies mi strucne povedat ze aky je postup? a uz si aj mala z nich tam KET? nemam tusenie kde zacat co urobit:(
12. dec 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candour najprv sa ta chcem spytat kam chodis? Ja som chodila do GF a tam mrazili kadeco, dala som si previezt podla nich 2 blastocysty a bola to morula a vcasna blastocysta. Tak ak to bolo tam je zbytocny prevoz lebo ich kvalitu uz nezmenis. Ale ak chodis do centra kde mrazia naozaj len kvalitne tak je to na zvazenie.
12. dec 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 chodim do Repromedica, ich embryologicke verim, myslim ze by nemrazila nepouzitelne,aj ked clovek samozrejme nikdy nevie..mame ich tam 18 tak snad aspon jedno bude ok
12. dec 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candour ahoj a kedy ti ich mrazili? po PK?
12. dec 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candour pytam sa preto,ze ak je to ta embryologica co bola aj na Antolskej ,tak by som jej neverila ani pol slova.
12. dec 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka do tt sa berie urcite a potom ti povedia ako dalej :wink:
12. dec 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska mas s nou skusenosti? ake? ano po PK ich mrazili boli aj v embryoskope
12. dec 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candour cize ti ich vsetky mrazili az na 6 den?Ak chces tak preco od nich odchadzas? Myslim,ze to nieje rozumne,lebo ak uz embryjka su tak verim,ze vklad vedia spravit aj oni,najdoelzitejsia je podla mna aj tak embryologia a to uz nezmenis,embryjka uz su ake su,je to len zbytocne komlikovanie a financie,to je len moj nazor.
12. dec 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska ano 6 den ich mrazili, resp. 5? v den vkladu tusim. Super, dik za nazor, necham si poradit , mozno mjas pravdu, skusim nejake KETy teda mozno este u nich a sa uvidi..dik
12. dec 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@candour no tak nikam nic neprevazaj ked su po PK, z tolkych moznosti je velka sanca ze sa zadari, drzim palceky
12. dec 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@candour a si s nimi spokojna? tvoje 1 IVF?
12. dec 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje druhe neuspesne ivf, prve som mala v lete..neviem ci som spoko, v principe ano, ale baby ma tu od nich odhovaraju, ale ked som bola aj v brne na konzultacii a nevidela som ziaden rozdiel. tak neviem..na sk by som ale do ineho car nesla, ak tak jedine do brna alebo to skusim v ramci KETOV este par krat tu...ine mi neostava..
12. dec 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Cunderlik je moj gynekolog :slight_smile: . On je dobry a je to jeden z najlepsich gynekologov na morfo utz :slight_smile: .
Ale 90€ je dost teda.
12. dec 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok