• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@tixx Ďakujem. No žiaľ január sa nekoná, ale tie // si snáď niekedy nájdem. :slight_smile: Človek mieni, pán Boh mení... :unamused:
14. dec 2014 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 ahoj..no tak to nie je nic prijemne tri dni zapasit s bolesti hlavy..este to ze si ano nic nemozes dat..ale hlavne ze konecne presli:slight_smile:ja sa mam ok..len dnes ma nejak aj mna boli hlava od krku..asi som bloknuta..a tiez kedze si nic nemozem dat tal som si aspon natrela krk hrejivou mastou..dufam ze to prejde
.zajtra idem k dr.na kontrolu..tak sa uz tesim ze uvidim zasa krpca..;)
14. dec 2014 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 ahoj Zuzka..ano?ty k nemu chodis?pocula som ze je dobry na morfologiu..aj ma moha dr.k nemu posiela..ale je to teda dost tych 90..co uz..neviem za kolko to robia ostatni kedze som to vobec nezistovala..on dsva vraj aj dvd s fotkami a videami..mozno aj preto je to tak vela..co uz..neviem kolkokrat sa tam k nemu chodi..ale dufam ze nie casto..Ty ako sa mas Zuzi?ako si nakoniec dopadla?mrazili ste to jedno embryjko?ci islo na pgd?
14. dec 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, chcela by som sa spytat ci ste si niektora z vas dali pri IVF v Brne aj PGD (predimplantacna geneticka diagnostika embrya) a ze co vas to asi tak vyslo? Dakujem velmi velmi pekne za info :wink:
14. dec 2014 o 18:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr ahoj :wink: stojí to 1000 eur sa mi zdá :wink:
14. dec 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franzziska ahoj,aj ja začínam v januári,teda koncom decembra :wink:
14. dec 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 a tvoj doktor bude cez sviatky ordinovat?:slight_smile:
14. dec 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska v RF začínajú od 5.1. ,ked mi ms príde presne ako má,tak uz mi vychádza na 5 alebo 6.1.,môj dr.tam ordinuje len štvrtky :wink:
14. dec 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska Ahoj, tiez zacinam v januari, kedy priblizne do toho ides? Ak mi nezblbne cyklus tak po 10. januari zacinam, ale len s clostilom, ziadne injekcie zatial..
14. dec 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gennara ahoj :wink: aj ja začínam zatiaľ clostilom,aké budem mať dalšie neviem :wink:
14. dec 2014 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gennara ted mam menzes :slight_smile:...lenze mne chodi vselijako...neviem povedat datum....asi po 20tom...ja uz som clostil skusala
14. dec 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl ci to nieje tym ze niesi jeho pacientka, ale fakt neviem kolko sa platí za ten utz. Ja som platila jednorazový poplatok 120€ a nic ine neplatím. No dali sme tu jednu na PGD tak uvidíme ako dopadne :wink: . Ze po novom roku budu vysledky ale skúsim cinknut aj 23 tieho ci nemajú naahodou výsledok :slight_smile:.
A zamrazila sa. Bola mrazená ako FHB.
14. dec 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr Ahok. My sme si dali robit. Stoji to 30tis KC na vysetrenie 1-3 embryi.
14. dec 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky z BA a okolia (môže byť aj TT), nepoznáte nejakého dobrého endokrinológa? Ďakujem
14. dec 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ahoj ja mam v Ba celkom dobru sa mi zda,dost riesila somnou nemoznost otehotniet a aj ona mi nastavila tsh do 2 ,lebo dovtedy to nikto nerieslil.
14. dec 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska A dáš mi prosím kontakt?
14. dec 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka jasne dam ti do IP,ale upozornenie sestricka je vzdy dost neprijemna,doktorka taka ticha mas pocit,ze sepka :grinning: ale vsetko vysvetli a vysetri.Uz si nespominam ale plati sa neaky vstu. poplatok ,cenu uz som zabudla a potom za objednavanie tiez 10e a dost dlho sa caka na termin.Je tam problem dovolat sa ale na email doktorka dost rychlo odpoveda.
14. dec 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska Super, ďakujem
14. dec 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska aj ja mam teraz :slight_smile: tiez som to mala vselijako, ale inofolic mi to spravidelnil ucebnicovo, presne na 28 dni. Tebe clostil nepomohol? Ja mam za sebou nativ, kedze som prisla na konzultaciu v case, ked sa uz nestihal clostil. Mala som jedno zrele vajicko, ale neoplodnilo sa. Tak ideme skusit toto, co to spravi. Dufam, ze nam to aj s @silvia545 vyjde hned na zaciatku roka :slight_smile:
14. dec 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. dec 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska Aj ja musím Tsh poriešiť, teraz mi zistili hodnotu až 3,3 :unamused: Kurnik, stále sa niečo kašle...
14. dec 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ja som mavala aj vysie aj ked bolo v norme ale dala mi l-thyroxin 75 a znizilo sa to.
14. dec 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gennara verím,že prvý mesiac v novom roku začneme tehulkovaním :slight_smile:
14. dec 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka, @diska Dievcata, ja mam tiež TSH 3,5 a posledné 4 roky som mala vždy do 2. Gynekolog aj imunologicka moja ma odbili že je to v norme ked som pýtala papier na endokrinológiu! Ked som povedala že na IVF je dobre do 2, tak asi v tom zmysle že nech nevymýšľam a nečítam toľko "blbosti" na internete a papier-výmenný lístok mi odmietli dat. Ja už nevládzeme bojovať s tými našimi lekármi!!!
Moj obvoďák detto, tak som ho zmenila. U novej som ale este nebola, počkám este na vyšetrenia z Prahy nech viem na com som. Tej endokrinologicke v BA treba aj výmenný lístok diska?
14. dec 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska Viem, že je to v norme, ale vhodné tsh pre otehotnenie by balo byť nižšie. :unamused: Tak uvidím, čo poriešim. Zajtra sa skúsim objednať.
14. dec 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Kurnik, tí slovenskí lekári. :angry: :angry: :angry: To je katastrofa. Čo si nenaštuduješ a nežiadaš, tak ti neurobia. A ak aj cheš od nich niečo, na čo máš nárok, tak ťa odbijú, lebo asi majú zvrátenú predstavu, že si múdrejšia ako oni a to nemajú radi. Sú neustále zvyknutí na typ pacientov, ktorí len poslušne mlčia a na nič sa nepýtajú... Hrúza... :confounded: :confounded: :confounded:
Česť vínimkám :slight_smile: Ja mám úžasného gynekológa (síce trochu prepracovaný, lebo má toho extrémne veľa), ale úžasný a ochotný človek. Takže v utorok si letím k nemu pre výmenný lístok a bez akýchkoľvek otázok mi ho vystavil. :slight_smile:
14. dec 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka fiha,a co sa deje? ja to vsetko nestiham sledovat, preco sa ti to posuva?
14. dec 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit ahoj,ked ja uz neviem ,som zabudla :confounded: ale mne sa zda,ze ja som nemala ziadne odporucanie ale aj tie nariadenia,ci treba alebo nie sa stale menia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx No bola som si pre výsledky na imunológii a zistili mi mierne zvýšené protilátky proti trafoblastu. Takže som začala brať Medrol, potom o 5 týždňov kontrola a až na základe výsledkov sa uvidí, kedy pôjdem na KET. A ešte k tomu mi odporučila ísť k endorkinologičke, kvôli zvýšenému tsh. Takže idem ešte to riešiť... Ale ja pevne verím, že február je môj!! A pôjdem si pre mrazáčikov. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gennara boze ja som blba...ako to pocitam?? :angry: :grinning: :grinning: ano vychadza to nejak po 10tom :astonished: :grinning:
14. dec 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok