• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@tlucka no teeda, ty sa teda nabehas moja... :sweat_smile: ale aspon budes mat fakt komplet vsetky vysetrenia a uz nic nebude branit tomu,aby ste si isli po mrazacikov :wink: a tie kupele stihas? :slight_smile:
14. dec 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl aj ja idem zajtra k mojej dr. :slight_smile: ona je veľmi milá a asi je tiež tehotka. možno dostanem už knižku :wink: dáme si vedieť ako bolo...
14. dec 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ja som bola nedavno u dr.Lackovej v Trnave..ona vraj robila predtym aj v Ba..alebo este aj robi..neviem..Mozem ju odporucit..je velmi mila a sikovna..a ludska..mne je tiez odporucili a bola som spokojna..aj ked u mna bolo vsetko o.k..Ma aj sono na ambulancii..brala mi krv..vysetrila ma a spravila sono..za par dni som mala vysledky..Aj sestricku ma dobru.
Ked budes chciet dan ti kontakt..mozno robi este aj v Ba..
14. dec 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka66 oki..napiseme si..;)mne da az v 10 tyzdni hovorila..tak ti drzim palce nech je vsetko o.k..Ty si bola pred 2tyzdnami?
14. dec 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tixx ahoj Lucka..:slight_smile:ako sa mas?co mas nove?..:slight_smile:
14. dec 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuza696 ahoj..zabudla som ti odpisat..ba sono spm v Brne nebola odkedy som tehu.
Pytala som sa na to mojho dr.v Brne ci mam ist k nim a povedal ze nemusim..
14. dec 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prosim vas, ked ste prechadzali z SK caru do Brna, dali vam vasu dokumentaciu, vysledky vysetreni? alebo nic a vsetko od zaciatku? dakujem za kazdu odpoved
15. dec 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak by ste chceli niektora termin 18.12.2014 o 9:15 hod. na reprodukcnu imunologiu do Nitry k doktorke Dzurilovej dajte vediet. :wink: ak nie tak termin zrusim..... :slight_smile: pekny dnik Vam zelam
15. dec 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl cau Majka, vsetko ako ma byt, minuly tyzden som bola na sone, ale este sme nevideli, co budeme mat, babo bolo otocene tak,ze sa to nedalo zistit, resp. lekarovi sa nechcelo :slight_smile: bola som na krvi na tripple testy, tie vysli negativne, tak som velmi rada, i ked ja som od zaciatku presvedcena o tom,ze je vsetko urcite ok :slight_smile: v januari nas caka morfologicky uzv, tak sa na to uz tesim a snad sa dozvieme,co to bude a ze je babatko v poriadku :slight_smile: a ty ako tehulka? vsetko ok? byva ti zle, ci ako to zvladas? ja som na zaciatku bola hlavne straaasne unavena, tak tym si asi teraz prechadzas ty :slight_smile: pozeram,ze uz si v 9tt? strasne to letiiiii :wink:
15. dec 2014 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosim Vas boli ste niektora v Brne na itralipidove infuzie?ktory dc sa musia dat?dakujem
15. dec 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky...kde je lepšie resp. výhodnejšie vybrať utroš....doma či v čechách? ďakovala :grinning:
15. dec 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka doma... v cechach ho myslim ze uz vobec nemaju.. len ani u nas to nie je bohvieco, raz maju a raz nie ... miesto neho davaju o dost drahsi lutinus :/
15. dec 2014 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 v lekárni v RF ho majú....to mi hovoril Marčelíno :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočice ....ešte jedna taká otázečka.....keď ma na KET objednávala Pastorčáková tak mi ho bude robiť ona ....alebo Marcel?
15. dec 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka heej? no tak neviem... netusim potom kolko stoji hmm ... ze kde sa ti viac oplati
15. dec 2014 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka kedy mas KET? Od dnesneho dňa by tam mal byt aj Dr. Stelcl...ak si jeho pacient, tak KET ti spravi on... :wink: :slight_smile:
15. dec 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 v stredu o 12,30 :wink:
15. dec 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1
@crazybabenka hej hej je tam Stelcl si piseme
15. dec 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka drzim ti prevelmi palce.. teraz to bude tutovka... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
15. dec 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 jednoznačne.....nič iné nepripúšťam....dostanem najkrajší vianočný darček :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby ...teraz ma napadá....možno hlúpa otázka....ale mňa sa nikto nepýtal...že koľko chcem vkladať.....nie že mi rozmrazia oboch :confused: :confused: :confused:
15. dec 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka crazy tak im rýchlo volaj :slight_smile:
15. dec 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@crazybabenka a kedy mas vklad?
15. dec 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit mne moja endokrinologicka akceptovala listok z RF od Marcelina,co bolo fajn
15. dec 2014 o 10:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babeny.... po polrocnej prestavke sa k Vam zase pridavam. Po neuspesnych IUI a jednom prirodzenom tehu to asi ideme o mesiac skusit s IVF.
15. dec 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no gag, tak som sa pobavila :slight_smile: tebe dá v 10. t a ja som šla, že hrdinsky mu ju dnes vystaví a nič z toho. Dostanem ju až v 12 t. Všetko dopadlo dobre, bábätko sa hemžilo (až som neverila, že také malé a také ohybné) asi bude po mne :wink: Vačok bolo krásne vidieť. Kontrola 29.12. a prvé odbery 12.1. kompletka. Len sa jej nepáčilo, že beriem anopyrin, ale primárka na hemato zas na ňom trvá... včul buď múdra
Inak baby mám ísť ešte 23.12. do centra, ale teraz neviem či to nie je už zbytočné? Čo vy na to?
15. dec 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka veru tak volaj,ja som sa hned dohodla s Marcelkom na jednom,dve nam neodporucil :unamused:
15. dec 2014 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska v stredu 12,30
15. dec 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm no veď ....ja som sa s Marcelom dohodla....že vždy budeme vkladať len po jednom.....ale pre istotu som mu napísala mail....ak do rána neodpíše....tak ráno volám :wink:
15. dec 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok