Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
16. dec 2014

@speranza1 ale teraz už žiaden stres..ale viem, chapem po tom všetkom.ja do 02,00 nespim tak som jak opica na klavesnici 🙂 včera tažký deň.si v práci?

speranza1
16. dec 2014

@tinkatinulka ano pracujem kazdy den od ET...ja vecer musim zalahnut pred deviatou, lebo nevladzem byt hore...a ziva sa mi cely den... aspon sa konecne vyspim 😉 🙂 ..ale to je aj z utrogestanu. Ja dufam, ze bude vsetko v poriadku a budeme mat konecne prave naozajstne - pozehnane Vianoce 😵
Ty mas asi kopec prace, ze? na com teraz pracujes?

tinkatinulka
16. dec 2014

@speranza1 nooo prave kukam na nete vianocne darceky..kedže krsnata maju už riadne požiadavky smumam co to vlastne chcu..no dnes smer Dracik 🙂

speranza1
16. dec 2014

@tinkatinulka my uz nastastie darceky mame uz nakupene vsetky.. no este vlastne svokre..ale to uz vieme co kupime, len treba ist vybrat a kupit... mozno skocime aj dnes...

tinkatinulka
16. dec 2014

@speranza1 no u nas nejak tentor ok nemame chut ani na vinaoce, len malým daco a zvysok rodiny no asi 23tieho kupime daco..ja makam až do posledného dňa a moj tiež takže u nás tak posmutnejšie, aspon kolace pecem

speranza1
16. dec 2014

@tinkatinulka poznam to velmi dobre ..presne taketo vianoce sme mali doteraz aj my...a ktovie ake budu tieto Vianoce... Boze je to vsetko take citlive.... ze ja sa ani neviem tesit z //... Stale som si myslela, ze budem skakat 2 metre do vysky od radosti a stastia...ale vôbec nie... neda sa mi ani tesit ani nic... beriem to strasne tak triezvo a s nadhladom, pretoze clovek nikdy nevie ako to dopadne a hlavne my zienky, ktore sme si preskakali vela neúspechov, tak je to tazke tesit sa tak ako ine tehulky, ktore ziaden problem nikdy nemali....
Ale ja pevne veri, ze pride ten den, ked sa zacnem aspon trosicka tesit aj ja 😵 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
16. dec 2014

@speranza1 bat sa budes až do porodu, a potom este celý život..toto mi povedala jedna dlhodobá snažilka ktorá je už aj mamina..konečne.
ja to už tiež tak beriem že // este nie je výhra..aj ked tvoje ciarky su famozne a moc by som ti želala aby si mala 2 babulky naraz a mohli ste sa tešiť 2násobne..a potom o dva roky po surodenca este..myslim že toto su baby a v lade chalan 🙂

speranza1
16. dec 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. dec 2014

@speranza1 sa nesmej viež čo to je uhackovat dve deky..ale mas stastie ruzovú a fialovú vlnu este mám 🙂 a dokonca jednu aj hotovú pre bambulku tak sa snaž 😀

speranza1
16. dec 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 smejem sa, pretoze moj muz stale hovoril, ze šanuje rodičov, kt. maju vela dievcat, pretoze sa stale fintia a stale potrebuju nove a nove veci, sminky, saty a ine somarinky 😀 😀 😀 no ja by som sa skutocne smiala, keby sme prave my mali dve dievcata 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
16. dec 2014

@speranza1 no to ako moj on že to že už ma dom a mna, svoju mamu psa fenu este aj dievky..sak ako kráľ 🙂

speranza1
16. dec 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀 😀

dorotka66
16. dec 2014

@crazybabenka nie to to určite nie, viem že je skvelý 🙂

dorotka66
16. dec 2014

@santeema ďakujem, dnes mi už volal a je to tak ako som predpokladala. Môžem ísť k nemu až v 20t. 🙂 Od 5.1. je v zahraničí do 14.1., takže mi odporúčal, nech idem do Heliosu a krv mi zoberú u nás na gyn. No ja som sa včera večer objednala u Dr. Tomáša na 7.1. takže asi skôr pôjdem k nemu.

gagirl
16. dec 2014

@speranza1 ahoj..aha..takze ides len na sono?a kam..do Rf?preco ti krv nebudu brat?ja sa mam dobre celkom..obcas nevolnosti viac..dnes som uz bola chvilu aj nad wc misou..;)ale tak to len ma viac menej napinalo..co uz ..k tehu to patri..;)Vcera sombola na kontrole..na sono vsetko o.k..:)Velmi na teba budem v piatok mysliet..a drzat silno palce..A verim ze je a bude vsetko v najlepsom poriadku..🙂

speranza1
16. dec 2014

@gagirl dakujem idem do Roznavy ana krv som nesla, pretoze som nechcela ist...co ma byt to bude aj bez krvi... 😉 🙂

gerdusha
16. dec 2014

@diska

viem, ze ta nevideli cez telefon...len som mala dojem, ze si sa bala, ci nie je 12. tt skoro...preto som sa ozvala

gerdusha
16. dec 2014

alebo vlastne 13. tt neskoro...ci ako to bolo...nechce sa mi v tom uz listovat a sparat...

lemoni86
16. dec 2014

@tinkatinulka ahoj mozem sa ta spytat? aku vlnu pouzivas na tie decky alebo odkial to kupujes ci objednavas? neviem si teraz spomenut ci si robila aj nejake oblecenie.. ja by som chcela nieco nasej bublinke spravit, ale neviem aku vlnu na to.. hlavne nieco jemne chcem a aby to nekusalo a tak 🙂

bergalm
16. dec 2014

@gagirl joj dakujem moja no snazime sa striedat neviem dnes skusime mozno do ruky uvidime

lemoni86
16. dec 2014

@bambulka2015 juuj... to si pamatam ako si vravela ze dufaz ze ta to nechyti na dovolenke... hm tak si asi uzivas pekne teraz... no aspon vies ze je bublinke dobre 😀 .. mne je tiez po kazdom jedle divne,ale nie az tak ze musim pit kolu alebo lizat nejake zazvorove lizatka, chvalabohu... 🙂 tak sa drz..... a tu dovcu zavidim .. sla by som k moru joooj

bambulka2015
16. dec 2014

@lemoni86 no na dovci sa to ako tak dalo. Len z jedla som vela nemala, kedze mi nejak nic nechutilo. Len teraz doma je to o drzku. V nedelu bolo este slnecno ale od vcera prsi a to keby som do officu nemusela, tak sa asi z domu ani nedostanem. Takze pohybu momentalne vela nemam. Behat sa neda a na plavaren nechcem este, dost som sa vymacala. Ale na gauci mi je este horsie. To potom pridu take stavy, ze sa lutujem. V robote stenat nemozem 😀

lemoni86
16. dec 2014

@bambulka2015 ooj.. tak uzivaj si tehu no.. 😀 ty si teraz v 10tt nie?

bambulka2015
16. dec 2014

@lemoni86 hihi, ze uzivat. Tak momentalne si velmi neuzivam. Skor vymyslam, co zjest, aby bolo lepsie 😕
V 9tt.

renitr
16. dec 2014

@svatava74 jeej tak to som rada ze uz mas termin, supeeer 😉 ja som tiez uz 2 IVF mala v centre v BA, zial neuspesne. A na tretie sme sa rozhodli pre Brno. Ja tam budem volat az koncom januara, lebo este chodim na akupunkturu, takze najprv chcem ukoncit to. Drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo

franzziska
16. dec 2014

baby chodili ste na kontroly do brna alebo cez svojho gynekológa a potom posielali vysledky tam?

lemoni86
16. dec 2014

@bambulka2015 ta sak ale aspon vies ze si tehu nie? lenka54321happy by chcela byt urcite na tvojom mieste aby nestresovala 🙂 ... ale tak viem ze ty si bola tak ci tak v pohode aj ked ti vtedy nic nebolo.. tak nech ti to co najskor prejde .. myslim si ze ta to potrapi este taky mesiac... snad maximalne .. niektore baby to maju dokonca tehu.. 😝 takze treba to prezit nejako

santeema
16. dec 2014

@dorotka66 super🙂

haimi
16. dec 2014

@lemoni86 pocuj kocka, ty si objednana na ten nt screening? Ty si tusim len par dni po mne 😅

bambulka2015
16. dec 2014

@lemoni86 no prav ze ja som bola v pohode, ked mi nic nebolo. Teraz sice o tehu strach nemam, ale lezu mi tieto nevolnosti na nervy. neviem, co by som zjedla. Uplne som vyradena z normalu.
ale vsak, ved to prejde. Aspon dufam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre