Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
16. dec 2014

@bambulka2015 ved ja vieeeem 😝 ... ja som bola len zvedava... ako ja sa nebojim, lebo ta ciarka uz bola slaba pred vysetrenim a srdiecko som videla pekne ako bije a babo odpovedalo aj dnu tt akom som bola.. ja som len fakt chcela vediet ci ste nieco take poculi, citali atd... je rpavda ze toto sa uz neriesi vo vyssiom stadiu, proste baby su tehu a bodka.. to len take trubky ako som ja musia strkat este nos bo chcu mat kolajnice na teste 😀 🙄 😀

crazybabenka
16. dec 2014

@speranza1 ďakujem 😉

lemoni86
16. dec 2014

@speranza1 joooj uz sa taaak tesim 😀 😀 bobalky, kapustnica, salatik a rybka ...mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

dorotka66
16. dec 2014

@lemoni86 presne včera som hovorila mužovi, aké to mali naše mami jednoduché. Nemali koňa, nemali net, nemali MT, neabsolvovali ultrazvukové vyšetrenia každý mesiac 🙂 a spokojne porodili. My sme ale kozy a všetko čo je využívame a potom dopadneme tak, že už neveríme ani tomu čo je na 100%! Takže pokoj, je to normálne a už nič netestuj 😉

lemoni86
16. dec 2014

@zuzu1108 jj vydrzi aj polroka... ja som som mala z prveho ivf na ktorom som bola na prelome maja a juna a sa mi potom zvysilo... stimulovala som nim znova teraz v oktobri.. dopichovala som .. mala som 20 vajciskoch 😲 😀 😀 ... takze neboj... 😉

lemoni86
16. dec 2014

@dorotka66 no jo 😝 ... presne tak ako vravis... kdeze ultrazvuky a testy.. otehotneli a porodili 😀

haimi
16. dec 2014

@zuzu1108 nasla som na nete, ze 28 dni

bambulka2015
16. dec 2014

@lemoni86 jaaaj tie kolajnice. Neboj tie este budu. S dalsim babom 😉

lemoni86
16. dec 2014

@haimi @zuzu1108 hej? ze 28 dni? no mozno ta davka ktora bola este v tom pere akoze nedopichnuta bola uz po zaruke.. to je mozne... tak ale nic sa mi nestalo som tu 😀

zuzu1108
16. dec 2014

@speranza1 Jeej ty si zlata 🙂 .Dakujem aj tak za odpoved 🙂

zuzu1108
16. dec 2014

@lemoni86 Dakujeem 🙂

lemoni86
16. dec 2014

@bambulka2015 😀 😀 😀 ta vidis.. nedam si povedat 😀

ingrid0105
16. dec 2014

@crazybabenka drzim palce na zajtra nech mas carovne Vianoce 😉

lemoni86
16. dec 2014

@crazybabenka drzim palce aj ja... silnooo 🙂

dorotka66
16. dec 2014

joj mamy 🙂)))

diska
16. dec 2014

Ahoj baby tak mam k tomu NT testu info ja idem nato do Brna a aj v Brne na klinike a aj V RF mi doktorka povedala,ze sa robieva do 13+6 tt.

ria191
16. dec 2014

@bambulka2015 tak vieš je iné keď niekto čaká prvé a niekto štvrté 😕 😕 😕 😀 😀 😀 . Pri prvom sa všetko prežíva úplne inak 😀 😀 😀

bambulka2015
16. dec 2014

@ria191 no tak to neviem. k tomu stvrtemu sa mi nedopracujeme. By ma kleplo 😕 😀

ria191
16. dec 2014

@bambulka2015 nebuď si tým taká istá 😕 😕 😕

crazybabenka
16. dec 2014

@lemoni86
@ingrid0105 Ďakujem babulky 😉 už mám stresy.....a znovu ma na porazenie začína bolieť hrdlo 😒 tak som nasadila "ťažkú techniku" 😝 hádam to zastavím na začiatku

diska
16. dec 2014

@crazybabenka aj aj drzim silno palce,no moja ja tiez este stale kaslem ale uz je to lepsie,cmulaj vela septisanu.

crazybabenka
16. dec 2014

@diska teraz žužlem neoangin.....magistra povedala...že sa môže aj v tehu....ale asi ho vymením za septisan....ak do zajtra nezaberie 😉

zwalsh
16. dec 2014

@crazybabenka daj si homeopatika, my sme všetci chorí iba naša malá nie a ja idem do CaR vo štvrtok a naozaj mi zabrali 🙂 nech ti magistra dá tie na bolesť v krku. Držím palce veľmi silno 🙂

vernazza
16. dec 2014

@lemoni86 cauko, ja som citala niekde tu na konovi, ze praveze je v neskorsom stadiu tehotenstva to hcg tak vysoke, ze ho nie je schopny ten test uz zachytit a ze vraj sa ma vtedy moc zriedit s vodou a potom test ukaze krasne kolajnice. 🙂 fakt to tu niektora kocka takto raz vysvetlovala, ale nemam sajnu kto a kedy. vyskusaj. 🙂

lemoni86
16. dec 2014

@vernazza 😲 😲 😲 ... ono praveze je najvissie len do 12 tt a potom klesa a klesne az na take ake tehotna ma mozno v 5tt... takze toto neviem ci je pravda... ale ja uz kaslem nato.. bublinka je v poriadku tak to neriesim no 🙂

ivetahe
16. dec 2014

@crazybabenka
@crazybabenka ahoj,aku ma preste Marcel adresu,pisem ale asi zle neodpovedal mi

ivetahe
16. dec 2014

Ahojte,moja stimulacia v novenbri na figu,Clostyl mi uplne znizil sliznicu na 16 den cyklu 0,32cm som z toho na nervy.potrebujem nieco ine ,pisem Marcelovi ale este mi neodpovedal.

crazybabenka
16. dec 2014
vernazza
16. dec 2014

@lemoni86 ved tak som to myslela, ze neskor ako v prvých tyzdnoch tehotenstva, ale max do 12tt, ked uz zacne klesat.. ale mas pravdu, neries ked nemusis 🙂

vernazza
16. dec 2014

Ahojte, posielam info pre kocky, ktore si planuju dat robit reprodukcnu imunologiu. Moja cerstva skusenost. Ked mi koncom novembra potvrdili dalsi missed abort, hned som sa objednala do Medirexu (BA) k Dr.Tibenskej. Velmi skoro som dostala termin, 27/11 mi urobila odbery na vsetky pozadovane parametre (chcela som vsetko co sa da ..), platila som 50€. Manzelovi odobrala krv a material o tyzden, za neho sme neplatili nic, kedze uz mal robene podrobne vysetrenia spermii, spravili teraz iba protilatky, ktore preplaca poistovna. Co sa tyka konzultacie vysledkov, kedze Dr.Girovska je na MD a neberie uz nove pacientky, zacal Medirex spolupracovat s novou pani doktorkou, Dr. Bergendiovou z ImunoVital centra (BA, Ruzinov). Tato pani doktorka je cerstvo vyskolena Dr.Malickovou z Prahy a vyhodou je, ze vsetky vysledky s nou zatial aj priamo konzultuje. Ja som dostala termin na konzultaciu vysledkov do 2,5tyzdna od odberov, cize dnes. Potvrdila mi, ze skonzultovala moje vysledky s Dr.Malickovou a navrhla liecbu. Kedze u mna to nebude iba o jednej navsteve, navrhla mi zaplatit si rocny poplatok. Jednorazova konzultacia je 50€, celorocny poplatok 180€. Takze toto je zasa mala nevyhoda, dalsi vydavok navyse. Tak len aby ste vedeli, ze je tu aj takato moznost. Pytajte sa, ak este by ste nieco k tomu chceli vediet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre