Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

shandy
22. máj 2010

ahojte dievcence 🙂
dakujem vam za povzbudenie, ste uplne uzasne vsetky do jednej 😵 😵
diorik pijem ako duha veru 😀, vodicku a aj alchemilku 2 x denne....
zuzlik dakujem a tebe gratulujem k uspesnej poradni, tak uz si budes na materskej uzivat brusko 😅
aanetka super, tak sa tesim ze budem mat partacku 😵 😵
lenny daj vediet ako si dopadla a kedy mas OPU 😉
olycek gratulujeeeeeem, to musel byt uzasny zazitok, velmi ti to prajem a som rada, ze drobcek takto rastie 😵 😵
dakujem, tak budem moje vajka krmit vajkami 😀
rebeka drzim palce na pondelnajsiu krvicku 🙂
lahhelik neboj, ved aj ty naskocis coskoro na tento vlak, mi ti verime a nevzdame to, hlavu hore a ide sa... 🙂
taky to som rada, ze sa vam takto dari, tak snad vas aj pustia domov 🙂
inak ja som mala taku reakciu na orgalutran rano, ze mi to scervenelo a svrbelo tooo, ale potom to preslo 🙂

shandy
22. máj 2010

babule zabudla som sa spytat ci si mozem dat pred OPU L-thyroxin na stitku, lebo to sa berie rano nalacno, neviete nahodou?

shandy
22. máj 2010

Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi 14.6. 2010? posledny mohykan
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv 24.5.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 1xsoft IVF RF-neg., teraz soft IVF RF, ET 6.5. (anopyrin, prednison)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (clostil, menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF - gonal, clostil, UZV 22.5.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv
Labus
Cavik

lenny71
22. máj 2010

ahojte všetky
patrilo by sa podakovať za držanie palcov 🙂 ...pred hodinou sme prišli domov , tak len rýchlo poreferujem a idem si na nejakú tú hodinku zdriemnuť. Tak zatial je to na dobrej ceste....mám 6 folikov...2 na pravej strane velkosti 15 a 4 na lavej strane 16 a 17 mm. Robila Vitoušková. Zlatá bola....nemohla mi nájsť lavý vaječník....sa ma pýtala , že či ho mám 😀 . Ale nakoniec sme ho našli. Tak už len zajtra posledný gonal + cetrot a večer o 21:45 presne pregnyl. a v utorok OPU o 8:30.

tanitta
22. máj 2010

ahojte.
@lucifuk321 ... mylim ze rano je najlepsie pichat.. a ked mas kontrolu utz tak az po nej...
kocky drzte sa...

lucifuk321
22. máj 2010

...a este...kedy sa robi odber chlapovi pri ivf? nejake skusenosti z tohto? 🙂

lenny71
22. máj 2010

lucifuk odber sa robí v ten istý den kedy aj partnerke. Pojdete tam spolu a spolu odovzdáte čo ste si našporil 🙂 .

lenny71
22. máj 2010

Ona na sále pod narkózou a ty zvlášť v miestnosti na to určenej.

lucifuk321
22. máj 2010

a ako ste znazali pod narkozou? skor v poho, nejake vedlajsie ucinky a tak? da sa potom v poho cestovat aj na sr?

a ta chlapska miestnost je aka? co vraveli vase polovicky? ci ste tam boli aj spolu? 🙂

lenny71
22. máj 2010

narkóza je v pohode...teda v RF som ju ešte neabsolvovala, ale baby písali že je slabšia ako robia tu na SK. Tu som potrebovala aj predoperačné vyšetrenie pred tým zákrokom a v RF nie práve preto že je tá narkóza slabšia. V Ba som po nej musela ešte hodinu ležať na izbe. V RF odvedú ženu po svojich pomaličky na izbu.A tá miestnosť pre teba neviem. V blave to bola proste maličká izba s WC a sprchou.Potom odovzdáš matroš do okienka, ktoré susedilo s vedlajšou miestnosťou. samozrejme že bolo zabezpečené úplné súkromie.

lucifuk321
22. máj 2010

...no skor nas zaujimaju skusenosti z RF v Brne, ak niekto moze opisat...

dik.

brita
22. máj 2010

Ahoj babenky, ja mam sice ET az v auguste, ale chcem sa spytat na vasu skusenost, ze kedy to ET robia. Ja skor myslim na hodinu pocas dna, lebo my chodime do Reprofitu. Robievaju to rano alebo poobede? Viem, ze ho robievaju bud na 3. den po oplodneni alebo na 5. den. Ja som sa nikdy zial k ET nedostala a ked som bola v heliose v martine,volala som na 3. den, vtedy vyzerali dobre a potom na 5. den som volala rano, ze ci prist ci nie, ale zastavili sa, tak ET nebolo. Len teraz nechapem, keby mi na 5. den rano telefonicky z RF povedali, ze su vhodne na ET, tak kedy sa tam potom cestuje? My sme zo Ziliny, takze nam to trva dost dlho, kym sa tam dostaneme, nie ako ked sme chodili do Martine, ze to by sme supli do auta a za pol hodku uz by sme boli na klinike. Mozete, mi prosim, napisat, ako to teda v RF funguje? Neviem si to dost dobre predstavit. 😉

rebeka33
22. máj 2010

Ahojte babule.
Mircala dnes som sa náhodou rozpravala z jedným párom čo sa rozvádza a ten zákon vraj vstúpi do platnosti až 1.7.2010. Neviem či to nejak pomôže.
Shandy ďakujem za opravu tabuľke. Ja to dodnes neviem.
lucifuk- mm to veľmi nekomentoval. Povedal,že to je tam pekné ako celý reprofit. S tebou partnerka nemôže ísť. Po mm si prišli tesne pred tým ako ma uspali. Šoférovať by som si určite netrúfla a takú hodinku som tam pospala aj ja. Ale bolo to v pohode + mi dali ešte aj inj. proti bolesti.
Brita odber sme mali ráno 8.30 a vklad(et) o 12:30. O vajíčkach ťa informujú denne, takže keď by to nešlo tak to vieš na štvrtý deň .Ak to nie je nedeľa ako to bolo u mňa. 😀 A my sme šli z Košíc cez Maďarsko a nemáme rooming takže by sa nám nedovolali.Musíš veriť, že to bude O.K.

mircalla
22. máj 2010

rebeka, viem kedy vstupi do platnosti. tyka sa aj uz narodenych deti.
brita - mala som rozne, vasinou doobeda, ale posledny bol o 13 hod

rebeka33
24. máj 2010

Ahojte baby,
no vidím,že nedeľu každý preleňošil. 😀
Ja idem dnes až na 14.00 na krv tak som nervózna.
Shandy na zajtra držím palce. Dúfam, že máte čo vkladať. 😵
pozdravujem všetky a pekný deň.

shandy
24. máj 2010

ahojte dievcence 🙂
lenny aj mne robila UZV Vitouskova 😉 , tak zajtra sa tam vidime 🙂
Rebeka, tak ti drzim palceky a hned budu aj vysledky? ci az zajtra?
No dakujem, dufam, ze bude co, foliky som cez vikend setrila, tak dufam, ze aspon 3 vajka budu 😅
pekny den vsetkym 🙂

shandy
24. máj 2010

Aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi 14.6. 2010? posledny mohykan
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv 24.5.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 1xsoft IVF RF-neg., teraz soft IVF RF, ET 6.5. (anopyrin, prednison)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (clostil, menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF - gonal, clostil, OPU 25.5.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv
Labus
Cavik

orsulka
24. máj 2010

ahojte......

rebeca, sak som dofrčala, že už novinky bude...a zatim ništ......tak ftujtfuj....kedy budu vysledky??????
mna to čaka zajtra, pojdem hned rano a tiež nemám šajn kedy budu vysledky.....

shandy
24. máj 2010

jeeej orsulka, tak ty zajtra? drzim vsetky palciska na pocas OPU na Vas myslim, dufam, ze si tu potom najdem pozitivne spravicky od oboch 😵 😵

shandy
24. máj 2010

Aktualna tabulka:
Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi 14.6. 2010? posledny mohykan
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky:
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv 24.5.
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 1xsoft IVF RF-neg., teraz soft IVF RF, ET 6.5. (anopyrin, prednison)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv 25.5.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (clostil, menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF - gonal, clostil, OPU 25.5.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Dior, tehotna, TP: 07/2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF -
FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninocka – KET GynFiv
Labus
Cavik

shandy
24. máj 2010

babulky viem, ze sa to tu uz velakrat spominalo ale pre istotu, kedze idem tenkrat poprve 😀
co je treba si zobrat na OPU? nocnu koselu, mozem mat aj ponozky? mne je stale zima na labky 😅 , niekto tu odporucal vlozku, uterak, pepsinu, keby mi bolo zle a to je vsetko?
dakujem...teda ja sa tak bojim...nie toho zakroku, ale aby boli dake vajka 😔

orsulka
24. máj 2010

shandy.....no nemysli silno, aby sa ti o nas aj nesvivalo .-))))))) 🙂 🙂 🙂 🙂

shandy.....ja som ponožky mala a aj na nohách , tiež mi furt zima......a na nohy ti aj tak natiahnu na kozičke návleky, takže je to fajt jedno ci ich mas alebo nie..... mala som vložku, uterák, mydlo.....ale nič z toho som nepotrebovala....

velmi držim palceky !!!!!........a možno budes prekvapkaná ako ja, ked dosiel doktor a povedal mi 2x tolko ako som pocitala 😀 😀 😀 😀

shandy
24. máj 2010

hej a potom tie moje sny porozpravam vsetkym na izbe 😀 😀
jaaaaaaaaj aha navleky 😅 , no dobre, ale tak vezmem pre istotu 🙂 , dakujem za radu a za povzbudenie 😅 , to by bol ten lepsi pripad, keby ich bolo viac, to by som sa vobec nenahnevala orsul 😀 😀

orsulka
24. máj 2010

shandy......tak to chápem, že uplne....-))))))))
a tie ponožky si daj na nožky.... 😉 😉 iank ja ani neviem ako som presla na izbu...pamatam si tusim len, že som sa ukladala do postele .-))))))))))

orsulka
24. máj 2010

my sme boli na OPU v sobotu a bola som tam sama....na izbe....teda len spolovickou .-)))))))

mircalla
24. máj 2010

ja som mala len nocnu koselu, ponozky a papuce....a daku mineralku
tak lenny a shandy, zajtra mate obe OPU?
a nemal dneska niekto testovat? sa mi daco mari
rebeka, drzim palce na krv🙂 daj vediet
uf, protilatky mam ok, to som rada, tie vedia robit dobru zlotu...

baby uz som sa inak ukludnila, samozrejme, ze ex len blafoval a chcel ma postrasit. to je nova stretegia, ked si robim nejaky narok ohladom penazi na vybavicku ci vyzivneho, zacne sa vyhrazat....

on a starat sa o dieta...? sam je dieta...vzdy som ho za rucicku musela vodit. okrem toho robi 14 hodin denne, kde by sa ten staral....nemohol by zarabat svoje velke peniaze na managerskom poste

mircalla
24. máj 2010

a uz som volala do brna, nech mi poslu kopie tych nasich IVF veci....stelcl bol chudak v soku, ze co sa deje

orsulka
24. máj 2010

MIrcalla......tak dobre šoky mlademu robiš 😀 😀 😀 😀
ale som rada, že ti je lepsie...a že si ovela viac v pohodke 😉

shandy
24. máj 2010

orsul, tak to ste mali super 😀
no ja viem uz teraz, ze nas tam bude minimalne 5 bab v ten den na OPU....takze drahy na izbicke asi nebude...fnuk 😒 🙂
mircallik hej zajtra obe OPUjeme. to je super, ze mas tie protilatky ok 😉 , aj to ze blafoval...no tak vselijake veci sa v zivote stavaju, stelcl musel mrkat 😀

mircalla
24. máj 2010

no to posledne som ani stelclovi nehovorila, ved naco...len ze sme od seba a mam dost problem s vyzivnym a tak...ze tie papiere by preto podli...napisal mi aj ako je to u nich....pochopitelne ze nase zakony su opat niekde 100 rokov za opicami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre