Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka54321happy
17. dec 2014

Caute baby, dnes mi zistili ze mam Helikobaktera....casto ma pobolieval zaludok....zevraj to ma skoro polovica ludi, ale len niektorym sa to prejavi...bere sa na to 3 kombinacia antibiotik, ktore nechcem teraz brat....mate s tym niektora skusenosti prosim Vas? Co by mi take pomohlo od bolesti zaludka?
Dakujem velmi pekne...stale nieco!!!!! 😘

janedoe
17. dec 2014

Baby, ktoreho lekara v RF by ste odporucali? Je tu vyse 3300 stran, takze precitat si ich vsetky je nemozne 🙂 My mame zatial Kozumplika, ale pride mi velmi mladucky, sice mily, ale na moje otazky odpoveda dost strucne.

ivetahe
17. dec 2014

@lenka54321happy

Ja som brala tu trojkom,davnejsie da sa to,tiez som mala helico.a bolel ma neznesitelne zaludok

bergalm
17. dec 2014

@franzziska Clexane 0,4 preventivne

buba08
17. dec 2014

@sona_fit no pozerám, ze Dzurillova sa bola zaucat v Prahe u oboch, mne to povedal samotný Madar, ze sa u nho zaucala

lenka54321happy
17. dec 2014

@ivetahe
Dakujem....ale vies sǒ v 12t bojim sa brat antibiotika...

ivka3901
17. dec 2014

@janedoe ahoj kedže my sme len kúsok od nitry asi 20 km tak nitra mi problém nerobí nejak ani to centrum,ked sprqvia to potrebné čo majú tak budem ešte radčej len 🙂

gagirl
17. dec 2014

@mitka85 aj ja som mala uplne menstruacne bolesti..niekedy aj silnejsie..a ms uz neprisla🙂takze verim ze je to dobre znamenie aj u teba..drzim vam palce.🙂

ivetahe
17. dec 2014

@lenka54321happy

AHa tak to neviem moja.to je ina situacia ,neber su velmi silne

mitka85
17. dec 2014

@bambulka2015 dakujem za odpoved 🙂

mitka85
17. dec 2014

@gagirl dakujem.Aj ja tebe drzim nech mate.vsetko v poriadku a nech sa uz coskoro tesite z babatka 🙂

sona_fit
17. dec 2014

@lenka54321happy Ahoj, mne to zistila dr. Draculova na hematologii z krvy. Tiež ma pobolieva žalúdok často a antibiotika brat nebudem! Chcem nabehnúť na kúru cez Vianoce. Na nete som vyčítala že je na to koloidné striebro, oreganový olej, aloe vera - všetko už mam nachystané + kombinovať probiotiká. Momentálne beriem asi 3 tyzden mastichu kapsule ale necítim nejakú zmenu.
Skúsim najskôr tuto cestu a ked nezaberie tak možno sa antibiotikám nevyhneme, ale nechceeeem!

sona_fit
17. dec 2014

@buba08 No, ja som bola tiež prekvapená , tiež som si pamätala z konika že u Madara. A celkom mi ju vychvalila. Nevýhodu v NR vidím že kedže sa tak dlho čaká na výsledky tak upravuje meditáciu podľa tabuliek. Maličkova ma výsledky do týždňa, dvoch. 😉

mitka85
17. dec 2014

@gagirl dakujem.Aj ja tebe drzim nech mate.vsetko v poriadku a nech sa uz coskoro tesite z babatka 🙂
@gagirl a este sa chcem opytat ci ti tie bolesti zacali tak skoro po vklade alebo neskor

haimi
17. dec 2014

@sona_fit
@lenka54321happy

Baby, aloe vera v tehotenstve neberte. Hlavne, ked ste neboli na to zvyknute.

crazybabenka
17. dec 2014

tak babulky ....drobček je v brušku....z HB2 potiahlo na HB1.....tak sa za nás modlite....myslite na nás.....som sa zasmiala na Marcel mi hovorí....a vy tu čo robíte? vás som už nechcel tu videť prinajmenšom 3 roky 😀 😀 😀 a keď odchádzal...tak zaprial krásne sviatky....a že nech ho už tentokrát nesklameme 😀 😀 😀

bergalm
17. dec 2014

@crazybabenka to je cely Marcelko fesacik aj to je jeden z dovodov preco sme s mm radi ,ze sme sli k nemu 😉 😉 😉 drzim Ti moc palce,nech mal aj u Teba stastne a sikovne rucicky 🙂

ingrid0105
17. dec 2014

@crazybabenka modlíme a myslíme na teba a drobčeka 🙂

franzziska
17. dec 2014

baby riesili ste pocas stimulky ci vkladov Pnku? bojim sa lebo davnejsie mi bolo blbo aj po nizkej davke clostilu...tak neviem ako bude....a po odbere ci vklade neviem co to obdrza...mam dost unavnu a stresujucu pracu....

haimi
17. dec 2014

@crazybabenka drzim palce, nech mate krasne vianoce 😉

ivetahe
17. dec 2014

Ahojte baby ,ktora by ste mi predala Merional a Diphereline,ak sa vam zvisil a ziskali ste ho cez poistovnu ako doplatok,lebo ja ako samoplatca som dnes vypocitala ,ze mi treba 5oo eur zatial na lieky dost teraz ...ozvite sa suri to .dakujem

ivetahe
17. dec 2014

@crazybabenka

Tesim sa s tebou drz sa

svatava74
17. dec 2014

@ivetahe a to si ako prisla prosim ta na tu sumu????to vsetky tak platia????ideme na konzul 19.1. ale cenu liekov mi ono nepovedia....ja by som rada len soft....som zvedava 🙂

gagirl
17. dec 2014

@mitka85 dakujem pekne..🙂

gagirl
17. dec 2014

@mitka85 vies co myslim na druhy den..ja som mala vklad v pondelok a v utorok myslim ze zacali trocha bolesti..ale v stredu boli uz silnejsie..a odvtedy ma bolelo viac menej kazdy den..niekedy silno niekedy slabsie..ale tie bolesti boli take ako menstruacne..takze naozaj tie priznaky su velmi podobne ako pred ms..Drzte sa nech to dopadne dobre..🙂

gagirl
17. dec 2014

@crazybabenka velmi silno vam aj s bublinkou drzim palce..nech mate na Vianoce najkrajsi darcek..🙂

renitr
17. dec 2014

@crazybabenka to je mile 😉 drzim ti palce a hlavne si uzite krasne sviatky a verim ze prides s pozitivnou spravickou 🙂

ivka3901
17. dec 2014

@franzziska ahoj já som všetky IVF riešili pnkou kedže robím vo fabrike na 3 smeny v stoji za pásom a to sa s inekciami a aj s estrofemom čo som brala naposledy zladiť nedá 😒

ivka3901
17. dec 2014

@crazybabenka držím palčeky všetky a teším sa na // čiarky pod stromček 🙂

kako23
17. dec 2014

@ivka3901 ahoj, zahliadla som par stran dozadu, ze si mala darovane vajicka, mozem sa spytat, darcovske vajicka preplaca aspon z casti poistovna? dakujem pekne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre