• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@yanni ano uz tehotne :slight_smile:
18. dec 2014 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby!!!!! Ked som to ja dokazala, najvacsia stresačka na svete, kazda jedna z Vas to dokaze!!!!
1. Embryo nic moc 2. Krvacanie 3.ziadne priznaky skoro....
Ale VSETKO je ok prave som mala 12t sono a vsetko ok!!!!!
Som taka stastna!!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Dakujem Vam kazdej jednej za podporu!!!!! Bez Vas by to bolo fakt o mnoho mnoho tachzsie!!!
Drzim Vam VSETKYM palce!!!!
Rada ak mozem pomozem podporim, kto to potrebuje!!!
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
My to VSETKY dame do uspesneho konca!!!!!!!
Xxxxxx
18. dec 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@diska ja som sice nie po umelom, ale mam naj kamosku a tak je po umelom a citam vas tu aby som trosku ochopila jej stavy. Tiez bola v Brne, myslim uz viac krat. Ale v tych vasich skratkach tu sa nevyznam, tak neviem co ma vsetko za sebou.

ale k tvojej otazke. Som tehotna, pomaly koncim prvy trimester a gyn robi len ultrazvuk zo spodku, nic ine. Teraz uz pomaly zacne cez brucho.
18. dec 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy no vidis. supeeeer. len tak dalej :wink: Ako ti robili sono? Uz cez brusnu stenu?

@diska mne zatial len utz tam dolu a nic ine nikde nestrkal. Ale u mojho gyn som zatial bola len raz, v 7tt, vtedy som bola aj posledny krat v centre a tam tiez utz len zo spodku a nic ine. K mojmu gyn idem koncom decembra, to budem 11tt, tak som zvedava, co bude robit a ako.
18. dec 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska mne doteraz robili vzdy len sono. A od 11tt len cez brucho
18. dec 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka
v papieroch je pisane ze do 72 hodin :wink:
18. dec 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015
Dakujeeeem hej cez brucho :wink: cxxxxx
18. dec 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy tak to je super. Takze dalsie by uz aj u mna mohlo byt cez brucho. Nechce sa mi tam zase uplne vyzliekat. Hm, no ved uvidim.
18. dec 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 na zajtra ti silno drzim palce, zelam ti to z celého srdca, zasluzis si to, treba len bojovat a oplati sa to vsak. Neboj, bude vsetko dobre, bude tak ako ma byt a mozno budu dvojicky :wink:
18. dec 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi
@yanni
@bambulka2015
@lenka54321happy mne tiez robila uz teraz pri kontrole 12tt cez brucho a brali mi aj krv ale to este minule a teraz na ten kobinovny test,merala aj tu tekutinu na krku ci co no neviem prestne to akoze to NT meranie .
Merala mi tlak a ze odteraz uz kazda kontrola bude ,krv,moc a tlak,vaha .Som myslela,ze ci nieco kontroluju aj zospodu tak preto som sa pytala :slight_smile: nieze by mi to chybalo :grinning:
18. dec 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koudelka mal pravdu, ked tvrdil, ze sa tesi, ze im zvysime statistiky :slight_smile:
Zatial zvysujeme pozitivnym HCG, 10den po ET-199,08. :wink:
18. dec 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@kako23 dakujem, budeme si drzat navzajom, este absolvujem ten Martin predtym a 2015 bude pre nas uspesny :slight_smile:
18. dec 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka54321happy

Gratulujem uprimne sa tesim spolu s tebou.
18. dec 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemam Merional!
18. dec 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka54321happy super, vidis! Konecne trosku tej spokojnosti uz a bez stresu! :wink: :grinning: :slight_smile:
Preco akoze hovoris, ze embryjo o nicom? V akom stadiu Ti ho vkladali? to bol Et ci Ket?
Tak odteraz pekne tehulkovanie, uzivaj si to, lebo to rychlo leti!!!! :dizzy_face:
Don't worry, be happy!!!! :slight_smile:
18. dec 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973
Dakujem, bol to KET ale po rozmrazeni mi povedala doktorka ze je NIC MOC!
Takze moja nadej bola strasne mala....
Zazraky sa dejuuuuuu uz verim!!!!!!!!!!
Xxxx
18. dec 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivetahe

Dakujem
18. dec 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska dobre ti dopadlo to nt ultrazvukove meranie? Ja idem 23, normalne som z toho trochu v stresiku
18. dec 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balance gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 nie nahodou Kozumplika,? :wink:
18. dec 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka mozno len ranka z krcku, kvoli vkladu, to je nic :wink:
18. dec 2014 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 ano moja skuste ten nativ ci slabunku stimulku, este si mladucha, aby si nam netehulkovala! :wink: Sanca tam urcite este daka je, a ani doktori nie su velmi premudri, vsetko zavisi len od matky prirody, zial!
Spermose mate dobre inac? A kolko si uz mala ET ci KETov?
18. dec 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 urcite bude speri, dzrkam vsetky paluchy! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ahoj, vydrz aspon 9 dni! :wink:
18. dec 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rebeka33 ahoj tehula ;) Tiez cakate chlapceka? lebo uz nepamatam, sorry :wink:
Vsetko ok prebieha? citis sa oki? :dizzy_face:
18. dec 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy he he pravdaze sa deju! :dizzy_face: :dizzy_face: Doktor mieni, priroda meni! :wink:
To bol jeden mrazacik vas, a akej hodnoty? HB, XB alebo EB? dvojkovy?
Myslim, ze kazde embryjko ma svoju sancu, ci sa vyvija rychlo alebo pomalsie, dolezita je ta vnutorna genetika praveze, nielen vonkajsia morfologia.... :slight_smile:
18. dec 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ahoj aj ja idem az 23 do prenatalu.cz ,to NT meranie mi robila moja gyn .ale tak to asi nebolo take presne ako robia specializovane pracoviska :slight_smile: podla jej merania je vsetko Ok ale tak aj tak ideme este.
18. dec 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza ahoj to su ktore cytokiny zvisene? Napis mi prosim. A na to D co beries akeho vyrobcu a kolkatka to je? :grinning: ja mam nk bunky v pohode.
18. dec 2014 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 je to mozne :slight_smile: dost zle som pocula tu pani v telefone... Poznas ho? Chodis k nemu?
18. dec 2014 o 17:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok