• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@speranza1 a ja si vazim teba za bojovnost za to ze aj ked si mala ty zle obdobie dokazala si povzbudzovat babenky...ze si to nevzdala a ukazala si nam ze bojovat stoji zato.
ideme do ivf na konci januara.ale prave sa dozvedam ze po imunolog.stranke by sa po odstraneni vajcovodu teda po laparke malo ist na ivf az po pol roku.co si o tom myslis?
19. dec 2014 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 super..tak len tak dalej..a davaj na krpcekov pozor..budete mat krasne Vianoce ..:slight_smile:
19. dec 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leontinka27 tak na toto ti neviem odpovedat...skus sa opytat dr.v RF....co odporuca....
19. dec 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl dakujem velmi pekne :dizzy_face:
19. dec 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ja som to tiez tak mala. najprv spinenie, to mi hovorili, ze je to v poriadku, vraj sa to stava. A potom som zacala krvacat ako pri mrche. to som isla uz do nemocnice. Dostala som lieky proti krvacaniu a tyzden som si tam podctivo polezala. Tiez mi nevedeli povedat z coho to je, ale vraj najpravdepodobnejsie z prekrveneho krcka.
19. dec 2014 o 17:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Marcel povedal ze mozem po mesiaci ....idem po cca po dvoch....ale ved teraz je to uz jedno.ak do toho nic nepride pojdem na konci toho januara.
speri drzim ti vsetko co sa drzat da ........dvojkam aby sa u maminky pacilo az do 9 mesiacao.
A aj babenkam tehulkam snazilkam cakatelkam na // cakatelkam na srdiecka dzim palce a vsetko a cakatelkam na stimulku bohatu urodu..
19. dec 2014 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 gratulujem a velmi, velmi drzim palceky :slight_smile:
19. dec 2014 o 17:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mojko tak to je velka gratulka a moooc Vam drzim palceky!!!!
19. dec 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majba a ako to dopalo? Ci si výsledok nosia v brusku
19. dec 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, potvrdene aj srdiecko:slight_smile:
Takze 4.pokus vysiel:slight_smile: Drzim vam vsetkym palce !
Mam tu neminute prasky Inofolic 10sackov a 3 balenia Estrofem 1 mg ak niektora potrebujete, poslem.
19. dec 2014 o 17:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@leontinka27 neboj sa... Ty ma budes hned nasledovat :dizzy_face: :wink:
19. dec 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@motiv blahozelaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majba
Teraz som sa docitala tevraj ALLICIN je ma to dobry pocula si o tom?
19. dec 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska poistovna preplaca lekarom sono len 3 krat za tehu v 12, 20, a 30 tyzdni...........zalezi od lekara ako to ma zauzivane co robi na poradni......, mne napr. moj robi sono vzdy ale nie zadarmo
19. dec 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 bodaj by si mala pravdu.budem na to mysliet.... :grinning:
@motiv aj tebe velka gratulka blahozelaaaam.
19. dec 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kako23 ahoj dlho som ta tu nevidela.....citam ze si bola u doc. tomasa na vysetreni(aj ja ho dobre poznam, je to moj obvodak a uz ma aj 2x operoval....)........je mi luto ze mate taketo zle vyhliadky :frowning2: ale niekedy sa stavaju aj zazraky a mozno vy budete jednym z nich :zipper_mouth: ,
tie darcovske vajicka su ale tiez cesta ako mat svoje krasne zdrave babo, ved by bolo geneticky tvojho manzela a ty by si ho vynosila ako svoje, na fotkach co tu baby dali su tie deticky krasne, ja by som sa asi tiez nato dala pred adopciou
19. dec 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem, aj ja tebe:slight_smile:
19. dec 2014 o 18:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem po takom case sa aj na teba slniecko usmialo.drzim palce :slight_smile:
19. dec 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 gratulujem po takom case sa aj na teba slniecko usmialo.drzim palce :slight_smile:
19. dec 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ahojky moja ;o) ja som to vedelaaaa :o) veľká gratulacia!!! Držím veľmi palce!!! Dve srdiecka mat je nadhera!!! Aj my sme chceli 2, ale aj to jedno je mat krasne. Včera sme ju aj porodili ;o) Je nádherná :slight_smile:
19. dec 2014 o 19:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@speranza1 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEM a MOOOC drzim palce :wink:
19. dec 2014 o 19:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Speriiiiiiiiiiiiiiiiii to je uuuuuzasneeeee....ty si preto tak cakala...aby si na koniec mala dve ... :grinning: :grinning: :grinning: .....ach babenky vsimate ako sa to tu roztehulkovalo????....uz aby som aj ja isla na ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
19. dec 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte ! Tak sme tu, kinderko sme rozbalili a bolo v ňom krasne dievcatko s ideálnymi mierami ;o)
Takto vyzerala naša dcérenka po 3 hod včera po porode ;o)
19. dec 2014 o 19:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@zoji79 jéj gratulujem aká vlasatá je :slight_smile: :slight_smile: a krásna :wink: :wink:
19. dec 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahojky :o) noo, krasna je, síce tu trosku neucesana a velmi čerstvá, a este k tomu moc unavena po porode.
19. dec 2014 o 19:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 ja som mojich videla až 10 hodín po pôrode :wink: :slight_smile: :slight_smile: taká spokojná ako si búva :wink: :wink:
19. dec 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zoji79 blahozelaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je nadhernaaaaa
19. dec 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 gratulujem a prajem kludne tehulkovanie :slight_smile:
19. dec 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ja som malu kojila po minúte po porode este cela od krvi, ale cucala ako drakulka :grinning:
19. dec 2014 o 20:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zoji79 to si mala super a rodila si prirodzene?no ja po tej sekcii som bola rada že žijem :unamused: :unamused: ale zvládla som to :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok