Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
21. dec 2014

@zoji79 dakujem a kolko si to brala?

silvia545
21. dec 2014

@gennara ahoj,tebe aspoň pomohol a mne to takto dodrbkalo 😀 😀 uvidím,ako príde dašia,len aby to nemalo nejaké dozvuky 😒

franzziska
21. dec 2014

@silvia545 nepytala...a aku? 😀 😀
takze uz nebudes brat inofolik? doktor ti povedal aby si nebrala ani před ivf?

silvia545
21. dec 2014

@franzziska ked raz zcvokneš,tak u nás ťa zatvoria,ale neboj dáš vedieť a budem ťa chodiť navštevovať 😀 😀 😀
nebudem ho brať,kázal mi ho vysadiť 😉

franzziska
21. dec 2014

@silvia545 aha cize ani ja by som ho nemala brat kde som mala minule taku reakciu?

silvia545
21. dec 2014

@franzziska no moja asi nie,lebo takto sa stimulky asi nedočkáme 😀 😀

franzziska
21. dec 2014

@silvia545 😀 😀 hlavne ze to beries s usmevom...a koho mas ty v RF?

zoji79
21. dec 2014

@skaredekacatko najprv som brala dexamed 2 mes a potom do 12 TT tusim metipred 8mg

silvia545
21. dec 2014

@franzziska 😀 😀 aj môj povedal,že takto to malo byť a to už nezmeníme,takto to chcel osud 😉 mám Macháča 😉 že mám Macháča,nemám ho,len je môj dr. 😀 😀

franzziska
21. dec 2014

@silvia545 😀 😀 dobře tak asi si ho ani ja nedam

silvia545
21. dec 2014

@franzziska vyskúšali sme a už sme aj doskúšali 😀 😀 ty kedy v januári začínaš?hádam začneme aj spolu,ked moja mrcha dostane rozum 😀

franzziska
21. dec 2014

@silvia545 no ktovie kedy dojde..lebo nemam ju presnu...ale asi po 10tom

silvia545
21. dec 2014

@franzziska toto nám robia tie ms asi naschváľ 😀 😀 mne by mala teraz prísť okolo 13 alebo 14 😉

katarina0810
21. dec 2014

@santeema Ktovie prečo to tak je. Ja sa prikláňam k názoru,že náš životný štýl sa nezlučuje s naším zdravím.Všetko tá uponáhľaná doba a samé stresy sú podľa mňa problémom neplodnosti alebo problému otehotnieť aj keď sú obaja partneri v poriadku.Vidíš sama ako to je s tvojou kamoškou.Je to len o psychike a vyčerpanosti,ale na to bohužiaľ lieky ešte nie su 🙂 Hneď by som si ich za vagón kúpila aj keby stály milióny 🙂 A čo na tvoje zázračné otehotnenie vraví rodinka? Tešia sa z toho? No ty sa určite tešíš aj keď najprv ťa to zaskočilo.

majba
21. dec 2014

@mimika1973 Dakujem 🙂
ano, dievcatko 🙂

speranza1
22. dec 2014

Ahojte zienky,taj ja som vcera prezila obrovsky stres vecer som zacala masivne krvacat spolu s krvnymi zrazeninami...no myslela som si, ze uz je koniec....tak sme bezali na pohotovost,tam ma vysetrili, bambulky boli nastastie tam...len jedno sa strasne skeyva a je ho dost zle vidiet... Ale su tam aj s akciiu srdiecka... Nastastie... Dali mi injekciu a sla som domov...potom rano som sla na wecko a tam som skoro odkvacla.. Tlak 90/50... Tiez som mala pocit,ze to su moje posledne minuty .... Ale momentalne je mi lepsie,ale mam nariadeny prisny kludovy rezim. Len wecko a postel... Tak to poctivo dodrziavam... Takze chvala Bohu, je mi lepsie.. Dufam, ze uz to bude fajn... Aj ked tam mam este hematom cca veljy 2cm... Ktory bud este vykrvaca,alebo sa vstrebe... Ale poviem vam... Prislo to ako blesk z neba... Z nicoho nic... Ziadne spinenie nic... Ale uz bude len dobre a bude to faaaaajn... Krasny dnik vsetkym 😉 🙂 😵

tinkatinulka
22. dec 2014

@speranza1 ach moje takýto stres, hlavne že to dobre dopadlo no teraz prišiel tvoj cas takže labky hore a opatruj drobatka..manžel nech sa stara o svoje koceny.a nechceli ta v nemocke nechat???kočky si po krvacani vždy odležali v nemocke..ale doma je doma.

santamonica
22. dec 2014

@speranza1 drz sa, oddychuj, bude dobre..... 🙂
+
pekne sviatky vsetkym

speranza1
22. dec 2014

@tinkatinulka hej chceli... Ale ja som sa jasne lekarky pytala co by mi ine nasadili okrem toho co uz uzivam... Tak vravela ze nic.. Mozno magnezium a pod.. Taksom chcela radsej domov... Doma je do doma... A okrem wecka nic nerobim.. Ale poviem ti ze som som sa velmi zlakla.. No uz je lepsie.... A bude uz len dobre, som si ista ....a ty? Ako sa mas moja? Co s tymi vysledkami? Ake lieky ti navrhli?

speranza1
22. dec 2014

@santamonica vdaka, si mila 😉

tinkatinulka
22. dec 2014

@speranza1 no moje vysledky su take že moje telo s tym asi bojuje samo ale dnes budem mat širokospektralne ATB pre istotu lebo protilátky mam v tele vysoke tak uvidíme co dalej, na Ket až ked budu v norme nechcem nic riskovať.Este stale makam aj zajtra a konečne 3 dni volna pre mna najvacsia radost..napecene aj pripravené všetko už len veget..a ty aj asi piekla daco na vianoce?

speranza1
22. dec 2014

@tinkatinulka aaale chcela som zacat vcera ... Len som to uz nestihla .... Ale to vobec nevadi.... Este budem piect s detmi veeela veeela rokov..... Len troska neskor, nie tieto vianoce 😀 😀 😀
Ale ty sa preliec a potom pojdete pre zmrzlinku... Tak sa tesim 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
22. dec 2014

@speranza1 no ved vianoce su o inom ja som si aj minu rok aj tento povedala že nepecem a prask 15 druhov napecených jak keby sme tu byvali 20ti..nevadi, zje navsteva mne sacilo len ochutnavanie a pecenie ako take som sa vytesovala .. nam len to jedno k stastiu chyba a dufam že budúce vianoce budu také ako si ich želáme..ale kedy sa odhodlam ist na Ket neviem, mam po tom vsetkom strach ☹

franzziska
22. dec 2014

@speranza1 drz sa bojovnicka 😵 😉 😉

speranza1
22. dec 2014

@tinkatinulka verim ti a viem, ze to nie je jednoduche..aj ja som mala stale strach.. Nevadi.. Pride chvilocka, ked ten strach bude malinko mensi a vy si pojdete pre bublinku... A bude to skor ako na vianoce,co sa zacnete tesit...verim tomu... 😵 😵 😵

speranza1
22. dec 2014

@franzziska vdaka zlatko 😀 😀 ... Budem bojovat ako lev.... Nevzdame to.... V ziadnom pripade a bude uz len dobre.... Diiik a aj ty sa drz 🙂

lenka54321happy
22. dec 2014

@speranza1
Drz sa a oddychuj, ma mrzi viem aky stres si zazila....drzim palce nech je svetlo ok a bude!!! Xxx

speranza1
22. dec 2014

😵 @lenka54321happy dakujeeem 😵 😵 😵

falin
22. dec 2014

Ahoj moja, fuha, to musel byť riadny stres. Drz sa, oddychuj, bude to už len a len dobre.
Čítam ze su dve srdiecka, som to nejako tušila 🙂, teším sa z toho. Pa

ingrid0105
22. dec 2014

@speranza1 drz sa moja bublinky su silne a vedie ze u teba im je najlepsie. Odpocivaj ked budu na svete budes kmitat dost. Myslim na vas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre