Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
22. dec 2014

@falin
@ingrid0105 dik zeny 😵 😵 😵

buba08
22. dec 2014

@speranza1 ach to musel byt stres, poznám to ☹, pekne oddychuj, verím, ze budete všetci 3 ok 🙂

speranza1
22. dec 2014

@buba08 no to bol... Ja som si myslela, ze je naozaj koniec... A prilo to z nicoho nic...ziadne spinenie.. Nic... Len naraz bum bac a uz som bola sama krv.. Ale verim, ze bude uz len dobre...paaa

ingrid0105
22. dec 2014

Tak dievcence uz som oficialne reprofitacka preobjednala som sa k Marcelovi a uz sa tesim ako vas tehulky budem nasledovat 🙂

ivka3901
22. dec 2014

@ingrid0105 tak vitaj medzi nami 🙂

speranza1
22. dec 2014

@ingrid0105 kedy mas prvu konzultaciu?

melisska
22. dec 2014

Držíme palčeky a pozdravujeme 😵

mimika1973
22. dec 2014

@speranza1 speri!!! Neplas ani! 😖
To mi hrozne pripomenulo moj pripad na zaciatku, asi tyzden po pozitivnom vysledku som sla busom naspat do FR, teda skoro 22h cesty! a rano ked sme mali pauzu na parkovisku asi cca o 7h sme sli na wcko a bum! Krv sa liala tak, ze mi jedna spolucestujuca musela dat velku hrubu nocnu vlozku! Tak strasne zo mna tieklo! Som si myslela, tiez, ze no koniec! Strasne som bola vylakana a bezradna, a to som mala do ciela est aspon zo 4 hodiny a musela som tisko trpiet v takom blbom minibuse co nas viezol potom z Zurich do Zenevy, hrgalo to ako taky stary koc, a navyse po ceste nam lialo ako z krhly, smutne pocasie k tomu... 😒
Ked som dorazila, mm ma hned odviezol na pohotovost aby ma vysetrili, a to som tam sla s velmi malou nadejou a dusickou! À le ked mi doki povedal, ze su tam 2, normalne som ani neverila! 😉 A to tu nedavaj vobec ziadne injekcie dokonca nez na SK.... 😒
À le po tyzdni opat kontrola a to uz bolo len jedno bambulko so srdieckom, aspon tak! 🙂
Takze ano stava sa to velmi casto toto, a strasne to cloveka vylaka, je to hrozny pocit!
Pisem to tu, aby to videli aj ine babenky, a vzdy veru treba utekat na pohotovost a hlavne dodrzta prisny kludovy rezim!
Potom to uz ustupilo, aj ked doki si myslel, se to odislo tretie embryjko, co vsak nie je dokazane, alebo jednoducho prave to druhe to uz vzdavalo vtedy, doteraz sa to nevie...
Ja som mala vlozene 3!
Oddych moja, kasli aj na vianocne chystanie, babenka na prvom mieste! 😉
Inac mozes mat este aj take vylucovanie spinenie, ked je hnedaste, to nic, ale treba ten klud!
Drz sa moja, cmucky! 🙂

haimi
22. dec 2014

@ingrid0105 drzim palce 😉 Marcelovi sa dost uvolnilo, tak bude mat urcite cas 😉

haimi
22. dec 2014

@speranza1 jaj moja, verim, ze si zazila sok, ale som rada, ze to dopadlo dobre. Ja sa snazim tento zazitok potlacit. Mna si bez debaty nechali v nemocnici. Ale bola som rada, ze som pod kontrolou. Mne davali este skoro 2 tyzdne preventivne v nemocnici tabletku proti krvacaniu. Urcite budes este teraz spinit na hnedo, tak sa neboj, to sa precistuje maternica. Ja som niekedy mala aj celu vlozku spinavu. Drzim palce a naozaj nic nerob. Ziadne predvianocne lietacky

diska
22. dec 2014

@speranza1 ahoj,nestras dievca 🙂 Mne sa stalo to iste co tebe v 6tt +3 dni,z nicoho nic plne wecko krvi ,dala som si vlozku a utekala na pohotovost a potom to ustalo,nikto nevie co sa stalo ale ono sa to stava,urcite sa to uz nebude opakovat. 😉 Hlavne,je ze je to uz v poriadku.

speranza1
22. dec 2014

@mimika1973
@haimi
@diska takze nie som onedinely pripad... Fuuu ale dvihol ten nado mniu vystrazny prst...ze pomaly dievca...spomal... No a ja som spomalila😉😍.... Dakujem vam dievcence za podporu 😵 ..ste neskutocne mile 😵 😵 😵

crazybabenka
22. dec 2014

baby čo je to v "skratke" hysteroskopia?

melisska
22. dec 2014

@speranza1, to som veľmi rada že ste vporiadku, oddychuje ako dávaj na vás pozor, myslíme na vás

misaelka
22. dec 2014

@crazybabenka aj mna by to zaujimalo... na wiki som nasla ze sa lekar kukne kamerkou do maternice ci tam nie je nejaka mechanicka prekazka ktora by branila uchyteniu mimi...robi sa v kratkej narkoze

speranza1
22. dec 2014

@crazybabenka v minimalnej narkoze sa ti kuknu do vnutra maternice čez posvu...vysetria,ci nema polypy,alebo ine neduhy.... Budes sa citit presne ako po opu... Nie je to nic hrozne... Je to absolutne v pohodke😉😉😉😉

diska
22. dec 2014

@crazybabenka navrhol ti ju Marcel? on miluje robit hysteroskopiu 😀 😀 😀

crazybabenka
22. dec 2014

babulky a ešte jedna otázka....absolvovala tú hysteroskopiu v RF?

diska
22. dec 2014

@speranza1 urcite niesi ojedineli pripad ,ja ked som krvacala vypisovala som vystresovana do RF a poveda mi doktorka,ze je to velmi caste a mam byt pokojna.

crazybabenka
22. dec 2014

@diska vieš čo...už spravím všetko.....tento snehuliačik je náš posledný.....a "fajka zhasla" tak urobím všetko preto....aby sa to podarilo.....aj keby som mala piť odvar z ježibabinej päty ....tak ho prisám vačku budem piť 😔

crazybabenka
22. dec 2014

@speranza1 ty sa drž moja....nič nerob...nechaj sa rozmaznávať...a hlavne pokoj

speranza1
22. dec 2014

@crazybabenka dikes moja.. Mne robili HSK v RF...
@diska ajaj znova som zacala skredo krvavo spinit... 😕

diska
22. dec 2014

@speranza1 a boli ta brusko? ci nie?

crazybabenka
22. dec 2014

@speranza1 ty ma nesrď....z okamžitou platnosťou ti to zakazujem....nechcem počuť žiadne špinenie....držkaj sa moja 😉

bergalm
22. dec 2014

Kocky,tak nasa 1.oficialna fotka nasej lasky

bergalm
22. dec 2014

uz teraz Ta moooooc milujeme a mm je hotovy 😉 😉 😉

bergalm
22. dec 2014

@melisska aky fesacik je z neho a aj ja Vam zelam pokojne sviatky

bobo648
22. dec 2014

Ahojte všetky 🙂 . Ja som ešte len na začiatku tohto všetkého a chcem sa spýtať ohľadom poisťovne. Aby mi poisťovňa preplatila aj lieky. Je potrebné mať recept + vybrať lieky v lekárni ČR? Alebo môžem zobrať aj lieky, ktoré mi ponúknu v RF? Ďakujem za rady!!

speranza1
22. dec 2014

@bobo648 vyber lieky v cz v lekarni

speranza1
22. dec 2014

@diska trosicka ma zabolelo a teraz znova nic... Ale zjedla som polievku, a stale ked sa najem,tak ma boli v podbrusku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre