Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
3. jan 2015

@tinkatinulka Ja som svojho obvodaka videla iba raz 😀 😀 , ale zato sestricka je super. A su ochotmi ma kryt vzdy ked som potrebovala zakamuflovat Brno v praci. Zato moj gyndos ma naposledy poriadne sfukol, ze ziadna menopauza, ze na take nemam ani mysliet. Myslim, ze keby sa nehanbil, tak by ma ja taj tak otcovsky objal. Aspon, ze na doktorov mam stastie.

tinkatinulka
3. jan 2015

@lienka_1 No ano to je zaklad ja odkedy som spoznala dr.Drakulovu a moju dialektologičku a endokrinologičku tak viem že som v dobrých rukách, tie baby to neja vedia a to nehovorim o gynde ..jediný chlap v mojom týme je Macháč 🙂 on tomu velí 😀 😀 😀 Takže u teba DHEA nezabrala?

ivka3901
3. jan 2015

@ingrid0105 hehehe o prachy o aké ?ked žiadne nemám☹ už☹ po sviatkoch ešťeže je nabudúci týžden výplata 🙂 no práveže sa zas toho celého kolobehu dosť bojím a bojím sa,že zas budem plakať☹

lienka_1
3. jan 2015

@tinkatinulka AMH stuplo z 0,4 na 1,2 a aj tak prd! O mna sa staraju sami chlapi 😀 Mozno je vela kohutov na smetisku 😀

tinkatinulka
3. jan 2015

@lienka_1 tak to super potom ale... a ten gastro ako dopadol?kedže gastro zapaly znižujú vit D3..

lienka_1
3. jan 2015

@tinkatinulka Vdaka jednej super babe tu z fora som dostala prednostny termin.....9.1 idem na hadicku 🙄 🙄 🙄 ....mi pan doktor povedali, ze taku minutovu hadicku zvladnem 😒

tinkatinulka
3. jan 2015

@lienka_1 to neboj to nie je nic..ja toto mam davno zasebou..aj kolonoskopiu a to je ale des..aspon pre mna to bolo take..tak nech to dobre dopadne.
Nenadarmo ja som tiež vdaka MK spoznala úžasné kočeny ..

dejna0412
3. jan 2015

Ahojte dievčatá,chcem sa spýtať,koho by ste mi odporučili v reprofite??chcem sa budúci týžden objednať,len neviem akému Dr?dakujem Vám🙂

lemoni86
3. jan 2015

@haimi ja mam zas problem zo zapchou asi.. tiez neviem kedy sa to da do normalu hmm... za chvilku som 14tt tak tiez dufam ze uz to pominie ..
@diska to svrbenie to sa ti vsade koza natahuje, nie len na brusku... je viac napata .. treba ju viac hydratovat 🙂 ja take problemy sice nemam ale u mna je stale dominantny problem s travenim 😝

mimika1973
3. jan 2015

@gaga83 dakujem moja 🙂
Ano robi nam velku radost 😵

gennara
3. jan 2015

@lienka_1 Ahoj. Ak sa smiem spytat, po com ti tak stuplo AMH?

ingrid0105
3. jan 2015

@ivka3901 neboj sa, slzy budu ale to budu slzy stastia 😀

lienka_1
3. jan 2015

@gennara Ja ani neviem. V marci som mala 0,4 potom v juni 1,2 z nicoho nic. Brala som potom 4 mesiace DHEA a kontrolne AMH bolo znova 1,2. Ale nic nam to nepomohlo, lebo pri dalsej stimulke mi vajecniky absolutne nezareagovali. Myslim, ze hodnoty AMH sa precenuju a neodzrkadluju skutocnu kondiciu vajecnikov.

ingrid0105
3. jan 2015

@lienka_1 chcem sa ta spytat mne Girovska nasla "nejaky zapal" a mam to riesit. Inac mam hemato, endo aj ostatne vysledky ok. Kde mam zacat? To si mam dat fakt kazdu dierku skontrolovat? 😨 😀

lienka_1
3. jan 2015

@ingrid0105 Tazko povedat. Zapal mozes mat aj v podobe vacka na zube. To je ako patrat po ihle v kope sena. Mozno by som zacala gyndosom, ci nemas nieco na "podvozku". 😉

ingrid0105
3. jan 2015

@lienka_1 no robil mi na chlamydie a kultivacie a vsetko negativne 🙂 ale musim sa spytat ci ureaplazmu robil. A to fakt nejaky zapal moze byt pricina? To je beh na dlhe trate bez konca ☹

lienka_1
3. jan 2015

@ingrid0105 Pricin moze byt milion. Niekedy ani najlepsie pripravene telo nedokaze otehu. a niekedy ani nevies ako a je to tam 😉

ingrid0105
3. jan 2015

@lienka_1 no pockam co mi povie doc.Tomas v Martine, a potom co Marcel ☹

vlasatica
3. jan 2015

Ahojte neboli ste niektora u Tibora Bielika v BB?

tinkatinulka
3. jan 2015

@vlasatica @ria191 bola na operacii u neho

diska
3. jan 2015

@lienka_1 ahoj,citam ,ze ta caka hadicka do krku,vobec sa neboj,ak budes dychat ako ti povedia,je to v pohode zvladnutelne a je to chvilka,nakonci si povies,ze nemala si sa preco bat a si v dobrych rukach ,drzim palce.
Ked sa rozhodnes bojovat a ja verim,ze rozhodnes tak urcite to dopadne dobre,mojej segre povedali,ze ma menopauzu a po tej menopazue sa jej narodila dcera,tak na take naozaj nemysli,kukni namna,ja som jeden velky problem ,vsetko co mozem mat tak to mam a aj moj muz k tomu uplne zly spg.,kazdy ma uz odhovaral,ze dokedy sa budem tak nicit,ze je uz cas presat,4 ci 5 rokov som chodila na hematku ,doktorka uz mi tiez dohovarala,ze asi uz by som mala to nechat tak,ze dokedy chcem skusat,ked som jej za kazdym povedala,ze uz len raz,sa smiala,to mi hovorite stale,castokrat som sa citila ako cvok u doktorou,skusala som vsetko co mi kto poradil.Musime skusat nic ine nemozme .Mne si velmi pomohla prave ty ked som sa rozodovala pre RF a ked som ti pisala v panike a nie raz,teraz ti budeme pomahat mi vsetky az ta to zas chyti a bude to koncit super vysledkom. 🙂

ingrid0105
3. jan 2015

@vlasatica ano uzasny lekar, mne moj gyndos chcel vziat maternicu a vdaka nemu ju mam a snazim sa o dietatko, odporucam

diska
3. jan 2015

@lemoni86 ahoj tak mne zas travi ako drakovi 😀 len by som jedla a jedla.
K svrebnimu mam aj super pupaky na tvari ako pubertacka 😝

ingrid0105
3. jan 2015

@kako23 chcem sa ta spytat daval ti doktor aj nejaku spravu o vysetreni co si absolvovala?

kako23
3. jan 2015

@ingrid0105 ano, dal mi aj papier co vysetroval a co odporuca.ale len velmi strucne.

haimi
3. jan 2015

@diska Tak to je super, ze ti tak dobre travi. Nech uz aj mne zacne. Radsej nech mi travi a som stale hladna, ako toto.
@lemoni86 zapchu nastastie nemam. A to som pred tehu s nou mala problem uplne bezne. Tak aspon nieco pozitivne. A papas zeleninu, ovocie, celozrnne pecivo a cisto vodu? Teda okrem ineho?

diska
3. jan 2015

@haimi skus jest casto ale male mnozstva,skusala si? ci to tak nieje lepsie?

haimi
3. jan 2015

@speranza1 moja, ty s tym travenim budes este chvilu bojovat. Ale aspon vies, ze je vsetko ok a to je dolezite 🙂 a aj ta napina na vracanie, alebo tomuto si sa uspesne vyhla? Hlavne ti drzim palce, aby si uz nekrvacala. Vyhoda, ked si v nemocnici je aspon ta, ze ti robia aspon raz do tyzdna sono.

haimi
3. jan 2015

@diska stale si to poviem a nieco nedodrzim. Najhorsie je, ze som na pn a mam otoceny rezim. Som hore do druhej rano a spim do pol 11. Uplne zle. Potom ranajkujem o pol 12, co je neskoro a obedujem vecer.... Asi by som mala zvazit navrat do roboty, aspon na chvilu 😀

diska
3. jan 2015

@haimi 😅 tak to je naozaj zle,ja chodim spavat o polnoci ale to som chodila vzdy tak ,rano musim vstavta koli fraxiku,tak musim ci chcem alebo nie ,no a vtedy je najlepsie ked sa premozem a hned najem,lebo ked sa mi nechce zaspim a prebudim sa okolo 10tej a to uz mi je zle asi od hladu.Cize najlepsie je keby si sa dala nieco normalne rano aspon okolo 8mej,neaky chlebik ,pecivko a potom cca o 10tej,11 nastaj,jogurt alebo ovocie,nieco male cca o 3 hodiny obed a potom zas olovrant nieco male,vecera ,tak ako nas to ucia roky 😀 niesi vyhladovana,takze jes male porcie a tie ti skor stravi,skus sa prekonat a skusit to. 😉
Ja inac dokazem prespat aj celi den a v noci spim zas jak drevo,dnes sme boli na nakupoch a zaspavala som aj tam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre