• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
@speranza1 to je veselo hlavne keď sa mi niekde schovajú a len počujem mama mama a mama hľadá po celom dome kde sú drobci schovaný :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejna0412 na sk som bola 3x na ivf a nič a v Brne iui a podarilo sa na prvý krát :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 paráda!!!kde si bola na Ivf???ja som bola raz v Ba iscare....mala som len 3vajka a s toho len jedno opľodnene bez pk 4-bunkové
6. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska urcite to zavisi aj od diagnozy na hematke. Super to som rada, ze som Ti pomohla. :slight_smile:
Ale ktovie ako je to ked zena ma stimulku na ivf, ci sa naozaj vtedy ta krv nezraza viac ako ked je bez hormonov...ja nemam ziadnu diagnozu z hematky, ale teraz beriem fraxik kvoli urazu dlhodobo.ktovie ci by pomohla taka davka aj pri otehu cez ivf aj bez diagnozy...
6. jan 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 2x v GF v Blave a raz v Heliose v MT :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ty máš toho zásobou ,no ja som len začiatočník takze sa učím :slight_smile:))no som zvedavá co mi vovedie v Brne :slight_smile:)
6. jan 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 a teraz si pichas po uraze ten fraxik 06?
ono sa pri stimulke naozaj zrazak krv viac,ja som musela kazdu stimulku pichat fraxiparin tu 08 a po dobrati hormonou mi uz znizovala na 06 lebo potom mi uz bola 08 vela,takze oni to aj vidia v krvi ked skotroluju ako si nariedena ,podla toho to reguluju.
6. jan 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no už som sa rozprávala s tým primárom a on povedal,že na slepo možem,ale nejak to nepomože tak som teraz paf z toho :unamused:
6. jan 2015 o 14:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aho ahoj no dobieham pracu co mam nedorobene ale asi by musel mat den 48 hodin aby som stihala pre vcerajsiu kalamitu snehu sme museli ostat u nasich na severe o den dlhsie ale zase bol veget a malého sme vysantili v riadnom snehu.. ty sa pochval ako dvojky posluchaju? u maminy mam nachystaný matros na deky tak nerob problemy
6. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 ivka ,pytaj si fraxiparin od gynekologa,ty si trosku aj baculka a moze ta krv byt hustejsia a hlavne ked sa po vklade nechces vela hybat ona sa este zhustuje,tak jednoducho povedane,takze urcite by som po nesupechoch co mas skusila .
6. jan 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
č@tinkatinulka :grinning: :grinning: :grinning: vies ze az dnes som si tak predstavila, ze to budu dve deti naraz????? Ved ja neviem ako to zvladnem :astonished: :astonished: :grinning: .. Ze budeme potrebovat vsetko dvojmo.. A kociar ... Ved ani neviem ktory je dobry... A ako ja tie deti budem znasat v bytovke po schodoch???,
6. jan 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 skus sa poradit aj v RF... Ten fraxik ti uskodit podla mna nemoze....
6. jan 2015 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 vy byvate v dome? Alebo v bytovke? Ake je to mat dve deti naraz? A kedy sa tvoje dvojcata narodili? V kt. Tt?
6. jan 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ja vlastne ani netusim ake je pocasie vonku... Len ked vykuknem von oknom vidim sniezik a ked vetram tak mi je tak dobre nadychat sa troska cerstveho vzduchu...
6. jan 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejna0412 v Brne budeš spokojná úplne iné jednanie ako na sk :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 bývame v dome niekedy je to náročné dve deti naraz ale zase sa spolu zahrajú a niekedy aj pobijú :grinning: :grinning: hlavne Zojka tá Marka bije :slight_smile: :slight_smile: naše dvojky sa narodili 37+1tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 no to určite,počula som ze majú iný prístup nedeľu ženy za číslo ...
6. jan 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ano po uraze clenka a operacii si picham fraxiparine 0,6 a este aj budem aspon 3 mesiace.
Som zvedava ci to nejako ovplyvni aj plodnost aj ked mi teraz nemozeme nic riesit s tehu, lebo v marci ma caka dalsia operacia...ale aspon uz viem, ze nizke davky ako 0,3 su zbytocne aj pri ivf. Ty si teraz tehu, ze? Kolky tyzden?
6. jan 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 to áno ja som hneď po konzultácii mužovi povedala že ja z tohto centra pôjdem tehotná brala som to ako hotovú vec že otehotniem :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kako23 a beru ti aj krv teraz ako na ten fraxiparin reagujes?
zajtra zacinam 16tt ak to dobre ratam :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska zlatá si no to som teda riadna bacuľka riadne som pribrala po tých všetkých IVFKách :frowning2: no moja gynekologička je neochotná skor sa poradím s štelclom čo mi na to povie :unamused:
6. jan 2015 o 15:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no skúsim dík inak čakám na tie výsledky a hned potom píšem email štelclovi,že kedy rozbehneme KET :wink: inak na konzultáciu asi nepojdeme už len na vklad tak sa skúsim s ním poradiť cez email čo myslíš?
6. jan 2015 o 15:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 jaaaaj Zojka je poriadny nezbednik :grinning::grinning::grinning::grinning:... To je dobre ze mate domcek... Otvoris dvere a deti mozu ist pokojne vonku kedy chcu :wink:
6. jan 2015 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 vyborne... Myslim ze si sa rozhodla.... Vyborne
6. jan 2015 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 len ono ak ti to bude predpisovat stelcl,tak ta to vide dost draho jedna krabicka ma 10 injekcii a napr.fraxiparin 06 stoji skoro 30e a cele tehu je to dost penazi ak ti to predpise doktor na sk.tak cele to preplati poistovna.Skus pouvazovat o zmene gynekologa najdi si ochotnejsieho,mne predpise aj gynekolog aj hemato bez problemov.
6. jan 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska nie.mne ho dali traumatologovia kvoli moznym zrazeninam a modrinam na nohe co mam po uraze.nieco odsali pri operacii ale teraz je velke riziko, ze moze vzniknut embolia. Super, gratulujem :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Zojka je taký šinter od bábätka už v pôrodnici bolá zá :grinning: :grinning:
6. jan 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 a to sa ti co prihodilo? no teraz to uz davaju aj pri zlomeninach prevetntivne.
teraz si natrenujes pichanie a potom v tehu,uz budes odbornik :slight_smile:
dakujem,stale tomu neverim. :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 je to zaujimave ,ze dvojicky a su uplne rozdielne povahy,ale aspon sa doplnaju :slight_smile:
6. jan 2015 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no pocity sa nemýlili :slight_smile:))vidieť a odišla si tehu:slight_smile:k tomu máš krásne dve detičky :slight_smile:bol u teba problém či u mm???
6. jan 2015 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok