• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@freyahope ja mam stredne tazky stupen :frowning2: v zavere ze mam uzivat ten medrol. A kedze na poslednu konzultaciu som nemohla ist,tak mi to poslali mailom. Hadam mi ten telefon raz niekto zdvihne,lebo sa musim objednat na kontrolu. Vydrzime aj so sprcgumou :slight_smile:
9. jan 2015 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ale ja mam 100percent nepriechodne vajcovody lebo som podstupila sterilizaciu tak aj tak pouzivat kondom?
9. jan 2015 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 no inac tak ja sa podelim este o jednu skusenost s nimi.
Roky som pravidelne trpela problemami,stale som mala tam dole neaky zapal,podobalo sa to na mykozu bolo to neprijemne,bola som zufala stale dokola,vyteri som mala vzdy v poriadku a aj muz chodil opakovane,vsetko sme mali negat.Ked sme zacali puzivat kondom problemi prestali,cize u mna to bola asi aj alergia alebo pri castom santeni sa mi menilo ph.
9. jan 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 ano to nema nic z vajcovodmi tu ide oto aby tvoja imunita nebojovala proti embryjku ale aby ho tvoje telo prijalo.
9. jan 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no take nieco mam aj ja, furt si myslim ze mam zapal a vsetky vytery negativne. Tak to vyskusame. Pockam do 26teho ideme na konzultaciu a zacneme liecbu :wink:
9. jan 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica lieky ťa dajú do poriadku :slight_smile: Aj tá guma :slight_smile: Môj gynekológ napr. moje výsledky považoval za úplne irelevantné, že však podstupujem IVF, tak načo riešiť imunitu voči spermiám, v tom sme na tom podobne. A s tým telefonovaním treba byť vytrvalá, ja si na to vždy vyčlením polhodinku a v pravidelných intervaloch volám :rolling_eyes:
9. jan 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska dakujem za rady, tak kupime "baloniky" :grinning:
9. jan 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ja už od 17 decembra na kondome Durex je super aj mužovi vyhovuje :grinning: a akurá my to vychádza zhruba na 3 mesiace pred KET a ešte podla výsledkov uvidíme čo dalej,ale určite si bždem pýtať medrol 6 týždnov pršd KET :slight_smile: a ozaj ako diska spomínala tiež ma trápia dosť často vaginálne mykozy :frowning2:
9. jan 2015 o 17:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 no ja som ficala na kondomoch po operacii myomu, lebo mi doc. Bielik skusil spriechodnit jeden vajcovod, ale pocas hojenia sa zrastol, tak to obdobie sme ho pouzivali aby som nahodou neotehotnela
9. jan 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope tak to je supet,ked máš všetko negatívne :slight_smile:
9. jan 2015 o 18:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ahá no my sme tuším,ked sme išli na 3IVF tak sme mesiac predtým mali mesiac poh.styk s kondomom,ale nepomol tak zato som dala teraz skor a tie 3 mesiace hádam pomože plus medrol a ešte intralipidy a hádam sa podarí :slight_smile:
9. jan 2015 o 18:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105
@ivka3901 tak sup dievcata,kupit tie najvacsie balenia :grinning:
9. jan 2015 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahoj chcem sa spýtať,že aj ty si mala styk pršd IVF s ochranou?A kolko pred IVF a ešte kolko si užívala medrol pred IVF?a tiež si mala intralipidy?
9. jan 2015 o 18:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 z toho som sa tešila, aj trofoblast negatívny, ale aj tak musím brať lieky na tú bunkovú imunitu, takže to ešte bude boj. Tak mi to vychádzalo, že možno v apríli by sme stíhali KET, ale chceme cez Veľkú noc spraviť dlhšiu cestu do zahraničia za kamarátom, tak možno až v máji sa k nemu dopracujeme.
9. jan 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ja už fyčím ako som písala od 17 decembra na durexi :grinning: a vychádza to zhruba 3 mesiace pred KET :slight_smile:
9. jan 2015 o 18:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ano ja som pouzivala ochranu dlho mozno aj viac ako 2 mesiace ,medrol som brala az 12mg denne asi 5 tyzdnou dopredu ale lepsie je aspon 6 ,mne kazak Marcel dat tych 12mg asi aj koli vahe tak aj u teba to treba zvazit potom asi,a intralipidy tiez .
9. jan 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ach jaj coho ja sa este nedozijem, takto na starobu :grinning: ked to raz budem tomu dietatku rozpravat kokos to bude iny pribeh :slight_smile:
9. jan 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope tak potom máš dosť času na ukludnenie tej bunkovej imunity a potom sa KET podarí :slight_smile:
9. jan 2015 o 18:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska a taka intimna otazocka, tvoja vaha? ze aku davku budem mat?
9. jan 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 :grinning: no co narobime,pre tie deti vsetko.
9. jan 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahá ok moja dík za info tak aj u mna to bude určite viacej kvoli váhe a chcem tak presne postupovať ako ty ak budem mať pozitívny trofoblast šak 20 januára sa dozvieme :pensive:
9. jan 2015 o 18:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 :grinning: :grinning: :grinning: som ako slon,,,nevravim,ze to uplne suvisi len z vahou,ale mne Marcel tak povedal,ze skusime ono to treba aj pocuvnut co povie doktor,beznejie vsak davaju tych 8mg aj ja som tak mavala ale pri tom poslednom mi to dvihol o 4mg.
9. jan 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska a ako často si maa intralipidy?teda kolkokrát ti dávali pred ET či KET?
9. jan 2015 o 18:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ale no, ja som pribrala za rok co sme sa pustili do boja :slight_smile: 10kg a nikdy som si nemyslela ze budem mat nad 80 kil a teraz mam 82kg ale snazim sa to znormalizovat a dostat pod 80 aspon.
9. jan 2015 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv moja neboj, bude dobre. Tiez som zazila sok ako ty. Tiez sme naschval vzdy davali vkladat len jedno a po ket cakame dvojicky. U nas to ale vyzera na dvojvajecne. Druhe sa asi po 3 rokoch podarilo subezne s ket prirodzene. 3 tyzdne som bola v soku, ze ako to zvladneme, doktorka v nemocnici mi hovorila, ze ake su dvojicky rizikove....., ale uz som sa cez to dostala a tesime sa. Lepsie 2 ako ani jedno. A radsej dve naraz, ako dve rok po sebe. Nechcela by som behat s bruchom okolo polrocneho babatka. Takze som sa snazila v tom najst nieco pozitivne. Neboj, tato emocia sa zlepsi. Dost ma potesili svokrovci, strasne sa tesia, kludne budu strazit aj 2 naraz :wink: a ze idu setrit,chcu nam kupit celu vybavu. Kto by nechcel takych svokrovcov :grinning: super
9. jan 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte dievcata.Chcem sa opytat ked mi este v Martine robili vysetrenia na protilatky proti spermiam a proti placente a mala som to negativne to ale neznamena ze mam vsetko ok? Co sa tyka tej imunity mala by som absolvovat este nejake podrobnejsie vysetrenia.V centre mi tvrdili ze toto staci no ale ked nam prve ivf nevyslo tak neviem :/
9. jan 2015 o 18:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, davno som vas tu nebola pozriet :wink: mame z RF jednovajecne dvojicky, teraz som 32tt a pisala mi kamoska, ze jej tiez zistitli jednovajecne - z RF. tak to sa mi zda velka nahoda! poznate tu este nejake ine maminy, ktorym v RF vkladali jedno embryjko a cakaju jednovajky?
9. jan 2015 o 18:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit ahoj Soni. Aj ja si picham imunoglobuliny. Tiez mi tuto liečbu nasadila, teda naordinovala mudr.Malickova. Budes si pichat asi Subcuviu. To je dost drahá liečba, lebo Subcuvia tusim 800€ a ta pumpa co mam k tomu tusim 1000€ alebo na opak. Ja si picham každé dva tt ak nezabudnem :grinning:. A ty si mas kolko mg pichat?
9. jan 2015 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiv mojko neboj sa ty nic, vsetko bude ok. ja len nechapem, ze mame od nich jednovajecne, taka nahoda? mne povedali, ze sa im to tam stane tak raz za dva mesiace. tak akurat zeby my dve? no toto...na zvladnut sa to da, len zhlboka dychaj :sunglasses:
9. jan 2015 o 19:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ahojky, ste si isti, ze su dvojvajecne? lebo mi je cudne, ze ja aj motiv mame z rf jednovajky :confused:
9. jan 2015 o 19:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok