• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@vernazza @sona_fit Baby dajte vediet ked budete vediet nieco nové. Inak ja ziadnu alergiu ževraj nemam. Nevyšlo mi nic v kožných testoch ani v krvných. Aerius ja beriem len jednorazovo pred podaním imunoglobulinu, aby naahodou nebola nejaká alergická reakcia.
A mne Malickova povedala ze ta Subcuvia alebo Igamplia je vlastne plazma.
A ta magistra co ma školila na jej podávanie, ze telo si nevie vyrobiť nieco co podporuje imunitu a podávaním tych imunoglobulinov sa moze naštartovať jeho výroba (u mna to vyzera ze sa to nenaštartovalo) alebo sa to proste doplní takto do tela injekčne.
Baby a napr ASLO mate ok? Ja ho mam stále dost vysoke.
11. jan 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza ahoj,tebe povedali,ze budes brat cele tehu aerius? lebo mne ho kazala vysadi imuno uz pred vkladom a aj v RF mi kazali,ze ho nemam brat :confused:
11. jan 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 Ahoj, písala si, že máš vysoké ASLO. Akú máš hodnotu, ak sa môžem spýtať? Ja mám 233 a norma je do 200. Zistila som to až z výsledkov, imunologička mi nato nič nevravela, že by to bolo potrebné riešiť.
11. jan 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ja spm mala asi pred rokom aj 460 a ako beriem imunoglobuliny je nejakych 320
Mas mandle? Ja myslim ze to mam z toho, lebo som mávala časté hnisave angíny a uz dávno mi ich vybrali ale na jednej strane zle vybraté. Na aslo su tie injekcie, velmi bolestivé ( neviem si spomenúť ako sa volajú) ale nieje dokázané ze by to u každého zaberalo. Takze ani u mna to nikto nelieči ani s tym nic nerobí :unamused: .
11. jan 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 Mandle mám, a ani angíny som často nemávala. Zvýšené ASLO je z nejakého zápalu v tele. Ja zase predpokladám, že to mám zo zuba. Mám zapálené ďasná v okolí jedného zuba stále a moja zubarka to nechce riešiť, lebo na rtg nič problematické nevidî. Ale možno sa mýlim a moj problém so zvýšeným ASLOm je v niečom inom. Ja idem vo štvrtok na opakované testy na imunológiu, tak potom pri konzultácii výsledkov sa skúsim na to spýtať.
11. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem za srdiecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit Ahojky Sonička, čítala som výsledky tvojich imunologických vyšetrení a navrhovanú liečbu a úprimne moc sa v tom nevyznám.. Ja však pevne verím a dúfam, že Dr. Maličková vie čo robí a navrhovaná liečba ti určite zaberie. Mne imunoglubulíny pichali do svalu, keď som bola malé decko, mávala som stále herpesy. A liečba zabrala, lebo už 100 rokov ma herpesy obchádzajú :grinning: :grinning: :grinning: Takže verím, že aj tebe posilnenie imunity prospeje a potom sa telo nebude búriť proti embryjkám.
Písala som ti moje výsledky, takže asi to mám trošku jednoduchšie.. Vo štvrtok ideme k Dzurillovej na opakované testy, tak som zvedavá, ako dopadnú a kedy nám odporučí vklad. Skúsim sa spýtať aj na intralipidové injekcie, keď tu mnohým kočkám zabrali. Som zvedavá, či mi ich tiež odporučí.
Pa
11. jan 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, zistili niektorej z vás protilátky proti trafoblastu? Aké ste mali hodnoty? Ja mám len mierny stupeň bunkovej imunity proti trafoblastu - 47,9%. Akú liečbu vám navrhli? Ja mám zatiaľ iba Medrol 4 mg, a vo štvrtok idem na opakované testy. Odporučili vám aj intralipidové infúzie?
11. jan 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka Ahoj Luci, no nezostáva mi nic iné len im dôverovať. :wink: Som aj ja zvedavá či ti ten medrol pomohol.
Zvláštne že máš aslo zvýšené a nic ti nie je. Zuby su ináč zákerné, kľudne to moze byt aj z neho. Mne ide v utorok vyberať este jednu osmičku.
Jooj tak ti držím palce nech už to máš dobré a konečne Ti to pomôže k babu :slight_smile: !
11. jan 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit Ďakujem Soni, výsledky by mi mala do týždňa Dzurillová poslať mailom, tak som zvedavá, ako dopadnem. :wink:
11. jan 2015 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ahoj daj potom vedieť čo ti dzurilka v nitre povie na intralipidové infúzie som zvedavá dík aj my ideme 20 januára po výsledky a podla nich KET
11. jan 2015 o 19:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ahoj, prosim ta ako su oznacene tie protilatky proti troboflasom? ja mam cez imuno vysetrenie nejake vysledky ale neviem ci su tam aj tie troboflasy? toto robia na imuno vysetreni alebo na to treba este nejake ine specoalne vysetrenie? dakujem
11. jan 2015 o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Jasné, dám vedieť. Vo štvrtok ideme na krv a do týždňa by mi mali prísť výsledky mailom. Ja mám Dzurillku napísať mail, aby vedela, kam má výsledky poslať. Takže v maily sa spýtam aj na tie infúzie.
11. jan 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr Ahoj, ja mám všetky výsledky vyltačené na jednom papieri, takže neviem, aký labák to robil a je možné, že si to označujú rôzne. Ale ja tam mám že testy MIF: MI trafoblast, referenčné hodnoty sú od 75 - 120 a ja mám 50,11. Takže pod normu. Robili nám vyšetrenia na reprodukčnú imunológiu, tak neviem, či je to to isté. A kde si bola na testoch?
11. jan 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - drzim silno palceky :dizzy_face:
12. jan 2015 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dnes idem az o 13stej... boze.. Mam taky zly pocit a strach... :cry:
12. jan 2015 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Držím palce :slight_smile:
12. jan 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka dakujem velmi pekne
12. jan 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 dievca, myslim na teba :wink:
12. jan 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida vdaka mojko... Kazda minuta sa mi teraz zda ako vecnost :sweat_smile:
12. jan 2015 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 držím palce, neboj mysli pozitívne :wink: ja som dne bola na prvej poradni a dr. v pohode našla ten chýbajúci žalúdok :slight_smile:
12. jan 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dorotka66 supeeeer... Tesim sa s tebou velmi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2015 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Aj ja stiskam palce! :wink:
12. jan 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no mne zatial stiska ritku :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Bez toho to asi nejde. Ale verim, ze babulky krasne podrastli a mamke pekne zakyvaju :wink:
12. jan 2015 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. jan 2015 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem za srdiecko..nakukam ci si už bola..bozinku o 13,00 uff to je za trest ale oplati sa cakat neboj ty si si už svoje zle odžila..budu sa nahanat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2015 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosím vás kde sa môžem objednať ešte na reprodukčnú imunológiu v BA? Lebo som opäť volalado imunovital centra a tam mi povedali, že priateľ vôbec nemusí prísť, lebo tam oni spermiogram ani nerobia. TAk ako potom chcú zistiť či on je ok? KEĎ jeho ani nebudú vyšetrovať? KAm sa môžem ešte objednať a od koho si mám pýtať výmenný lístok a koľko to asi stojí? Ďakujem :slight_smile:
12. jan 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka a este ako naschval nam nejde tepla voda.... Akurat si vodu ohrievam..... No zacina sa to suprovo.... Ajajaj
12. jan 2015 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a naco ti je tepla voda? :grinning: :grinning: :grinning: este rodit nejdeš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok