Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
16. jan 2015

@gagirl :( :( :(

dalida
16. jan 2015

@gagirl 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 plačem moja. 😢 😔

renitr
16. jan 2015

@silvia545 juuj tak to bz bolo super 😉 Tak pekne sup na matersku a ja vas budem velmi rada nasledovat 😉

renitr
16. jan 2015

@gagirl booooze jak som to citala tam mi behali zimomriavky po tele ☹ prajem vela sil hoci viem ze to mate teraz tazke....

tinka9075
16. jan 2015

@gagirl toto je nespravodlivé 😢 😢 😢 😢 😢 prajem veľa síl,,,,,,

silvia545
16. jan 2015

@renitr vieš čo moja,že už koľko rokov čakám na materskú 😀 dúfam,že teraz sa jej už konečne dočkám 😉

silvia545
16. jan 2015

@gennara
@evadek tak čo babule,ako sa máte?čo nového ? 😉

dorotka66
16. jan 2015

@gagirl gag je mi to veľmi ľúto, na to neexistujú ani žiadne utešujúce slová ☹ ale pevne verím, že sa z toho skoro dostaneš. sme s tebou 😔 😔 😔 😔

evadek
16. jan 2015

@silvia545 nic nove..stale nic necitim....uz som zmierena,ze asi to ziadna slava nebude...A ty?

skaredekacatko
16. jan 2015

@gagirl je mi to luto som smutna z toho. ☹

silvia545
16. jan 2015

@evadek ja tak isto ako ty ,,cez deň vôbec nič necítim,ked sa pohybujem,,varím a tak 😒 ale večer ked zalahnem pred notebook ,ked som v kľude tak cítim trošku pobolievanie vaječníkov,raz jeden raz druhý a také sem tam ale dosť citeľné štípanie ,,ale len ked som v kľude 😉

silvia545
16. jan 2015

@evadek ja som tiež už zmierená,že to asi nebude nič moc ☹ ☹

gagirl
16. jan 2015

Dievcata moje dakujem vam za podporu a utesujuce slova..verte ze potom vsetkom co sa stalo ma utesuje aj to ze tu mam tolko podpory a spolupatricnosti...nazostava mi teda nam nic ine len sa z toho celeho spamatat..nazbierat sily a ist dalej za svojim cielom.a ja viem ze dietatko mat budeme...neviem preco sa to muselo stat..bolo to naozaj vytuzene a je to o to tazsie ze nebolo jednoducho splodene..a najma ze bolo zive az do posledneho dna..nebolo pre nas to rozhodnutie lahke..ale myslim ze sme sa rozhodli spravne..kvoli malinkemu aj nam..nikdy na neho vsak nezabudneme a verim ze raz sa urcite stretneme..Dakujem vas este raz..aj za srdiecka a objatia..ste naozaj velmi zlate..som rada ze som vas spoznala..

buba08
16. jan 2015

@gagirl je mi to luto ☹

evadek
16. jan 2015

@silvia545 ja nic..asi som necitliva..🙂..uvidime v pondelok..uz som nedockava🙂

evadek
16. jan 2015

@silvia545 neboj..mozno budeme prijemne prekvapene🙂

silvia545
16. jan 2015

@gagirl moja vždy tu budeme alebo budú babulky,ktoré utešia a povzbudia a pošlú veľa veľa síl 😉 prajem ti,aby si to čím skôr prekonala,,dala sa dokopy a pustila sa znovu do boja 😉 viem ako ti je,ako sa cítiš,,raz bude lepšie,,ale chce to čas 😉 posielam objatie 🙂

silvia545
16. jan 2015

@evadek zlatko dúfam,že budeš mať pravdu a budeme prekvapené 😉 ked ja ti ani neviem,či sa vlastne teším na uz 😀

evadek
16. jan 2015

@silvia545 ja som velmi zvedava co z toho nakoniec bude..my nemame ani dobry spermiogram..strasne sa bojim,ze sa nenajde dobra spermia.jednoducho kopec strachu kym sa nieco da do pohybu)

amstelko
16. jan 2015

ženičky moje, prečo je ten život taký nespravodlivý, plný bolesti, prečo, prečo, prečo.........fakt som niekedy strašne nahnevaná na tam toho hore, prečo to dovolí, veď tie bábetká sú naše šťastie, naše všetko, držím
@gagirl palce, je mi to strašne ľúto, želám veľa, veľa síl

rebeka33
16. jan 2015

@gagirl tolko podstupime a potom toto. Vela sil ani slov nemam. Nespravodlive ☹

veeeron
16. jan 2015

Ahojte dievčatá ..som tu v tejto skupine nová a tiež sa chystáme s manželom do Brna...otehotnieť sa už snažíme 3,5 roka pred rokom sme boli v BA v GynFive ale neboli sme až tak spokoj. tak uvidíme ako to bude tu....🙂

janielik87
16. jan 2015

cauko baby a @veeeron
ja som na tom uplne rovnako, tiez som teraz v GF , caka ma este KET a neviem, ci ist na 3. IVF do GF a skusit stastie, alebo sa na to vykaslat a skusit tolko ospevovane Brno... Z jedneho CAR som po prvom IVF (absolutne neuspesnom) uz presla do GF..a nechcem chodit ako Honza s kytkou od dveri k dveram...ale zase, ide o vela...a nechcem si zmarit sance na stastie
Ste tam spokojne?

veeeron
16. jan 2015

@janielik87 ja som zatial nepodstúpila nič žiadne IUI len mi v GF zistili protilátky, dali mi prednison a to bolo vsetko ...aj to mi bolo tak povedane ze by bolo lepsie podstupit hned IUI....ale to som nechcela..tak som práveže zvedavá ci vyskúšaju este nieco ine alebo naozaj musim podstúpit IUI

janielik87
16. jan 2015

@veeeron no...my mame komplexnejsie problemy cize iui bolo len jedno...hned do ivf tahaju...zly spg

veeeron
16. jan 2015

@janielik87 mm mal tiez zlý spg ...mal nejaky zápal ale preliečilo sa to ..to bol naposledy v jan. 2013 od tej doby mu novy nerobili...nám zistili protilátky -imunolog. problém ..takže IUI nás asi neminie..ale nevadí tento rok sa púšťame do toho naplno

franzziska
16. jan 2015

@janielik87 myslim ze mozem hovorit aj za ostatne baby ze sme spokojne...

megan5
16. jan 2015

@gagirl je mi to lutobude dobre neboj aj ked je t teraz ťažké a nikto

megan5
16. jan 2015

@gagirl je mi to luto,bude dobre,neboj aj ked je to teraz ťažké a nikto si toto nezasluži.posielam objatie a silu

tinka9075
16. jan 2015

@janielik87
@veeeron ja som tiež chodila do GF a celé zle 😒 😒 v Brne je to o niečom inom vôbec nebanujem že som tam šla v centrách na sk by som sa detí nedočkala,,,v Brne stačila jedna iui a hneď dvojičky 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre