Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
17. jan 2015

@bergalm ani môjmu on ho ohodnotil že sedlák ako repa vôbec mu neprišiel ako doktor,,,

speranza1
17. jan 2015

@evadek je to absolutne normalne 🙂

crazybabenka
17. jan 2015

Baby moje dnes 29 dc a mrcha nikde...ani po nej nechyrovat....a ani sa na mu necitim....mna vždy 2-3 dni pred ňou pobolieva brucho a teraz nic...len vajecniky a prsia trochu pobolievaju...aj to nie stale

franzziska
17. jan 2015

@evadek tiez sa mi zdalo ze daco také vidim priesvitne....

evadek
17. jan 2015

@speranza1 a som takaaaa ubolenaaa...citim sa ako keby som mala dostat menzes..ziadne pichanie len taky pocit na menzes..a som ako balon 😀
ty ako tehulkujes?🙂

silvia545
17. jan 2015

@franzziska 😀 😀 len aby som tam ešte nebola o 12 😀 sranda musí byť 😉 nafúknutá som aj ja 😉 normálne mi to zavadzá 😀
my sme tiež s mm sa vozili hore dole a hladali miesto,kde sa uvoľní 😉 😉

franzziska
17. jan 2015

@silvia545 ze by som do teba stuchla ze aha to som ja 😀 😀

silvia545
17. jan 2015

@franzziska jedine tak 😉 lebo inak by som ťa nespoznala 😀

candour
17. jan 2015

@kako23 drzim ti palce🙂ja som spoko v Ba s doktormi co mam a tiez je to len otazka casu a rozhodnutia pana Boha,kedy nam to vyjde🙂

kako23
17. jan 2015

@candour tak drzim palce 🙂

franzziska
17. jan 2015

@candour tak kde si spokojna s BA tak vsetko v pohode,

cmudlo
17. jan 2015

@gagirl Ahoj. Dlhsie som tu nebola, tak som si az teraz precitala co sa vam prihodilo...je mi to nesmierne luto, velmi som sa s vami tesila...drzte sa, vela sil...

speranza1
17. jan 2015

@evadek no ja som bola takasi volajaka zduta jak koza po Opu... Dovtedy som absolutne nic necitila... A potom od opu az cca do konca 6tt som bola cela taka nafuknuta ci co... No a teraz si potichucky priberam... Ja snad budem ako velryba.... 😀 😀 😀 😀 ... Ale to je jedno... Hlavne nech sme zdraviiiiiiii... Vsetci 😉

bergalm
17. jan 2015

@gagirl posielam srdiecko a vela vela sil moja drz sa myslim na Teba

evadek
17. jan 2015

@speranza1 no ja som strasne nafuknuta...a dnes podvecer uz zacali bolesti..si tak citim vajecniky,ze si ani poriadne neviem ako sadnut...och..a to az o dva dni idem na sono....
ale nech..nech je vela peknych a zdravych vajok...ja to dam🙂
Tak ty uz mas narok na priberanie..len pekne papaj..nech maju deticky z coho rast..inak si ok?...sa setri....si priklad pre vsetky ivf-snazilky🙂

silvia545
17. jan 2015

Kočky prosím Vás ako to je s OPU v RF? myslím teda na ktorú hodinu ste mali prísť,, čo ste si mali priniesť (nočnú košielku,papuče ) a koľko asi tak ste ležali po OPU v RF 😉 dakujem 🙂

franzziska
17. jan 2015

@silvia545 myslim ze je to hned rano silvinka...ale nech ostatne kočky povedia ako...lenze ja sa tu často nieco pytam a zial ziadna odpoveď...😀 😀 😀

silvia545
17. jan 2015

@franzziska žiaľ všimla som si 😀 😀 😀

lubica1979
17. jan 2015

@silvia545 ja som bola na OPU objednaná na 8-mu. Potom som si tam poležala asi hodinku po zákroku, dali mi tam aj jogurt a čaj. Manžel bol so mnou na izbe. Zobrala som si nočnú košeľu, papuče a mala som hrubšie ponožky.

silvia545
17. jan 2015

@lubica1979 dakujem 😉 to si musela aj dosť skoro vstávať a potom ešte cestovať 😉

mitka85
17. jan 2015

@silvia545 ja som bola objednana az na 10.Doniesla som si kosielku a papuce a po opu som tiez lezala asi taku hodinku.pytali sa ma ako sa citim,mala som bolesti tak mi dali aj lieky proti bolesti.Manzel nemohol byt so mnou na izbe lebo so mnou lezala este jedna pani.

franzziska
17. jan 2015

@silvia545 vidíš tebe odpovedaju 😀 😀 😀 budem sa teda pytat teba 😀 😀 😀

sarasota
17. jan 2015

@silvia545 ja som bola objednana na 8.Kosielka,papucky a intimku ak by si trosku krvacala.Lezala som tam asi jeden a pol hodky.

lenka54321happy
17. jan 2015

@gagirl
Je mi to strasne strasne luto....zivot dokaze byt strasne nespravodlivy....strasne....ach tak rada by som ti pomohla....stasne ti drzim palce aby sa Vam to znovu podarilo....❤️

mimika1973
17. jan 2015

@gagirl je mi to velmi luto mojka 😢 😢 , ze Vam anjelik takto odisiel do nebicka, je to dost nespravodlive, ani nemam slov, akokeby si clovek uz dost nevytrpel o to vytuzene babetko, vsak? ☹ ...
posielam na dialku silne objatia, a vela energie do dalsieho boja o zdrave babenko-surodenca.
Drzkaj sa moja

lenka54321happy
17. jan 2015

@mimika1973
Ach strasne....stale na to myslim....☹((
Chuda....ach....

haimi
18. jan 2015

@franzziska
@silvia545

OPU budete mat podla toho, ako Vas objednaju. Bude to niekedy doobeda. Donesiete si dlhe tricko, alo nocnu koselu, kedze budete behat po chodbe bez nohaviciek, papuce a vlozku 😉 ja som vzdy lezala po opu aj hysteroskopii 2 hodky. drzim palce 😉

ingrid0105
18. jan 2015

@haimi ahoj moja, takze ma prijali do novej prace, ako inac 😀 od marca nastupujem. Pojdem teraz do Brna a uz som vypracovala logistiku ako svina, ze: este by som asi stihla jeden soft podla toho ako dorazi mrcha, a samozrejme ak budu vajka tak by som ich oplodnene dala zmrazit a potom volakedy podstupila KET. Je tam v tom vela keby??? ale planovať sa musí 🙂 🙂 🙂 ale som rada a tesim sa 🙂

silvia545
18. jan 2015

@mitka85
@sarasota
@haimi dakujem babule 😉 a neviete náhodou,či blízko RF je aj nejaká reštika,kde sa dá najesť,,boli sme tam len raz,tak to nemáme obkukané 😀

lienka_1
18. jan 2015

@silvia545 Najest sa da v Zeleznej Ruzi asi 5 minut peso od RF, ale lepsie varia v restike pri pivovare Starobrno na Mendlovom namesti(cca 10-13 min. peso od RF. pri oboch sa da zaparkovat. Pri Z. Ruzi hned pri vchode na vystavisko, pri Starobrne, na parkovisku, ale je platene(fakt drobne). A...dzim silno palce! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre