• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@tlucka
snad nie, treba sa poradit s gyn. ides na KET? kolko mas mrazacikov?
19. jan 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka my sme mali Ket tiez 21dc ,ja som chcela aj skor a prave Marcel povedal,ze ten 21dc je medicinsky lepsi :slight_smile:
19. jan 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly No chcela by som ísť, ale ešte nemám kontrolné výsledky z imunológie, dnes som bola na endokrinológii a tak nechcem zatial zbytočne zaťažovať Marcela. Ale už som 3 DC, tak by som mu mala asi oznámiť môj plán :grinning: :grinning: :grinning:
Ešte máme troch ľadových medvedîkov :slight_smile:
A ty si natom ako?
19. jan 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 a mal pravdu :grinning:
19. jan 2015 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zlatanka30 Super, to mi vyhovuje. :slight_smile: Snáď sa doktor neurazí, keď si určím deň vkladu sama :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2015 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka najlepsie je mat ket planovany podla ovulky (pokial je), den ovulky + pocet dni kolko bolo embryo kultivovane
19. jan 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek a pokial je to tvoje prve ivf v brne, tak je potrebne este pripocitat 4000kc za krv na pohlavne choroby. Je to povinne a potom ti vysledky platia tusim dalsie dva roky
19. jan 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika8259 ahoj neviem ešte či pojdeme v marci všetko závisí od našich výsledkov z reprodukčnej imunologie,pre ktoré si ideme dnes :slight_smile:
20. jan 2015 o 06:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 velmi držím palce....potom sa ozvi
20. jan 2015 o 07:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 Držím palce, nech sú dobré výsledky :wink:
20. jan 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka ahoj ja som mala KET na 19 DC a to som mavala 35dnovy cyklus,ovulku neviem kedy ale takto som bola a zadarilo sa... :wink:
20. jan 2015 o 11:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm Tomu sa hovorí správne načasovanie :slight_smile: Mne by to bolo v podstate jedno, v ktorý deň pôjdem na vklad, ale muž má nejaké školské povinnosti a promócie, takže chceme vklad absolvovať až po všetkých "stresoch", aby som mohla doma už len ležať vyvalená s dvoma mrazáčikmi v brušku :grinning: :slight_smile:
20. jan 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi Snáď sa s doktorom na nejakom termíne dohodneme :grinning:
20. jan 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata kupili sme si monitor srdiecka a prave mi dosiel..... Paaaaaani nezamenitelny pocit to je pocut obidve srdiecka ako buchotaju rychlo bum bum bum bum bum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... Vdaka Boze :dizzy_face:
20. jan 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@speranza1 To musí byť nádherný pocit. Verím, že takýto pocit zažijú všetky kočky odtiaľto :slight_smile:
20. jan 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka vsetkym to zo srdiecka prajem... Ja si to pri lekarke ani moc neuzijem... Ale teraz doma v pokoji.... Je to prenadherneeeee..... Kiezby ste to vsetky zazili do jednej jedinej.....skutocne vam to z celeho srdca prajem.... Je to neskutocny zazrak.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2015 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 ten monitor je dobrá vec ja som počúvala stále ako si tam bili obe srdiečka :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2015 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka veru Marcel je Marcel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale aj tak asi zalezi na sone aka je sliznica a pod.ja som sla v Native nic som nebrala az po sone Utros a uvidime ako to dopadne u nas :wink:
20. jan 2015 o 12:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 je to prekrasny pocit... Dnes som sa naozaj az rozcitlivela so slzickami stastia... Je uzasne pocut ako vo vas ziju a buchotaju dalsie dve srdiecka,..... Mne to bude pomahat preklenut to obdobie troch tyzdnov do dalsej kontroly.... A vy? Ako sa mate draha??? Ja si vobec neviem predstavit, ze budem mat dve deti naraz :dizzy_face: :grinning: :grinning:
20. jan 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haimi ale to mi nebrali...a mam to spravene z minuleho roka...( brali mi to na internom-predoperacne)...ani partnerovi krv nebrali...
20. jan 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 aj isci aj AH?
20. jan 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Ja som si tiež naordinovala nativ, vždy som tak išla a sliznica bola OK. :slight_smile: Marcelovi iba oznámim, kedy chcem prísť na vklad :grinning: :grinning:
Neboj, všetko dobre dopadne a čoskoro budete mať drobčeka v náručí. Veľmi ti to prajem
20. jan 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka no som zvedavá čo ti povie.....ja tiež chcem ísť na nativ.....teraz konečne cyklus 29 DC......ešte si pôjdem dať skontrolovať sliznicu .....a odsledujem tento cyklus.....a ak bude aj sliznica ok....a aj cyklus nezblbne.....tak vtom ďalšom by sme si šli po posledného drobca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi prosím ťa a tú krv kedy berú?lebo mne ešte nebrali :wink:
20. jan 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope dakujem,ved to som chcela aj vedieť,či sa dáva aj ICSI,,ked si budeme dávať PICSI,,neviem teda či si mám dať aj AH,,ale ked to pomôže,dám si spraviť pomaly všetko :grinning:
20. jan 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska áno,,všetko,,len nech to zaberie :wink:
20. jan 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 @evadek tá krv mi úplne vyfučala z hlavy, to mi brali ešte pri prvom natíve v marci... baby, krv vám zoberú po OPU, ešte na sále a partnerovi tiež po odbere a je to 2000 za každého
20. jan 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 ICSI je injekcia spermie do vajíčka a PICSI je metóda, ktorou vyberú len zrelé spermie, čiže ak chceš PICSI, musí tam byť aj ICSI :slight_smile:
20. jan 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freyahope takže zase budeme o niečo ľahší :grinning:
20. jan 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freyahope tak potom musím v papieroch zaškrtnúť oboje,že to chcem :wink:
20. jan 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok