• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@silvia545 silvi myslim ze sme tu len 3 a pojdes asi sama :astonished: :grinning: :grinning: ale skoda ze nam to nevyslo spolu...rada by som ta videla :slight_smile:
21. jan 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franzziska ja viem,že sme len my,ale sú aj kočky ktoré nenapíšu,a len čítajú :wink:
21. jan 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 :grinning: :grinning: tie sa skryvaju? mozno sa nas boja :grinning: :grinning: ale fakt skoda...ze? :slight_smile:
21. jan 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 inak mna boli cele bruocho ako som sa najedla.-od obeda..a nie od najedenia..ale od toho ,ze ma to tlaci...doobeda mi nic nebolo
nie zajtra..piatok:slight_smile:
21. jan 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matusik6 Ahoj, neviem ake som mala AMH, nemala som vyšetrené.
Z prvého pokusu v RF zostalo po PK 2xHB2, jedno sa ujalo, ale v 8 tt to skončilo, KET potom nič.
Teraz v septembri z tých 5 vajok po PK 3xHB2 a 1xHB1. Teda celkovo 4 embryjká. ET negatívny a teraz riešim vyšetrenia a potom 3xKET. Ale zistili mi zatial problém v imunologii, takže škoda že som nemala poriešené tieto vyšetrenia skôr :unamused:
21. jan 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 drzim silno palceky :slight_smile:
21. jan 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosím vás zobrali vám lieky v rf naspäť ked ste ich už nepotrebovali? dakujem
21. jan 2015 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, prosím vás ak máte niektorá skúsenosť, že zvažujete darované vajíčka, ozvite sa mi prosím.

ja som po viacerých neúspešných ivf v brne, včera som to bola celé skonzultovať aj u doc Tomáša v martine a navrhol to, čo navrhli v brne, len mi to pekne vysvetlil. bud native, alebo darované vajíčka. tak to momentálne "trávim" a stotožňujem sa s touto informáciou. Budem vám vďačná za rady, návrhy, skúsenosti.... dakujem
21. jan 2015 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi cakam na vysledky liecba a potom sa uvidi. Mam zvisene cytokiny tak uvidim co na to
21. jan 2015 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek vieš čo,mňa dnes už celý deň ale riadne bolí pravý vaječník vkuse,,ľavý moc nie,,zajtra budem mať potom :wink: v noci ani nezaspím :grinning:
21. jan 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. jan 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak držím palce na zajtra :wink:
21. jan 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 budem moc moc silno mysliet na teba :wink: :wink: :wink: :wink:
21. jan 2015 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 drzim palce..a chapem,ze nezaspis..a ja som vsystrasena..:grinning:
21. jan 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franzziska
@evadek a baby, vám na pozajtra? Držte sa :slight_smile:
21. jan 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@freyahope ano...ideme piatok rano:slight_smile:
21. jan 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky,tak konecne doma z poradne,nasa laska je v poriadku,ale mam otazku.... :fearful: Dnes som14tt+2 a objednali ma o 2tyzdne na odber krvi kvoli triple testu na Downov syndrom a to budem 16tt+1 myslite,ze je to ok?kedy sa presne robi odber???????Dakujem za radu
21. jan 2015 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@freyahope
@franzziska
@evadek baby dakujem moc moc :wink:
21. jan 2015 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm to ta dobre objednali, robi sa to v 16tt, aj mne to robili tento tyzden v pondelok a musela som byt uz 16 tt.
21. jan 2015 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko super tak nech ti skoro klesnu ze mozes ist do toho ..a chces ist do brna?
21. jan 2015 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek moja a si stresovala ze ta nic neboli a pozri .. :grinning: to vacsinou ku koncu zacne kazdu boliet v podbrusku a ziaden pokus ..stale je sanca a treba verit ..a ked je problem tsh tak sa uchytit moze ... mne endo povedala ze su baby co otehu aj pri tsh 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jan 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky, tak zajtra si idem konecne po vysledky na hematologiu a ked bude vsetko OK tak sa rovno objednam do Brna na konzultaciu. Juuj uz sa chcem pridat k vam cakatelkam na // :wink:

@silvia545 zajtra drzim palceeee :wink:
21. jan 2015 o 19:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky,chcem sa Vás spýtať,zažili ste niektorá z Vás,že ste stimulovali a nič ste necítili,že vaječníky Vás neboleli?Zajtra idem na sono na 9 deň a bojím sa či tam aj dačo bude,keďže nič necítim....ďakujem Vám za odpoveď a prajem krásny večer...
21. jan 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lily28 ahoj, ja som pri stimulke mala len brucho strasne nafucane, ale vajecniky ma vobec neboleli... Neboj, urcite tam nieco budes mat .. Drzim palce a hlavne ziaden stres :wink:
21. jan 2015 o 20:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr ďakujem ti za odpoveď aj ja ho mám jak vagon,,,uvidíme zajtra,ale stalo sa mi to prvý krát...dík :slight_smile:
21. jan 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit ahoj tak to si mala dost vajicok.ja som bola minuly rok v okt na IVF silna stimulacia a mi to stopli vajecniky vobec nereagovali :frowning2: tak som tu na nete vycitala ze nizkym AMH sa zaobera dr.Machac tak preto som si vybrala brno tak uvidim ale zazraky necakam
21. jan 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit daj si urobit aj hematologiu a genetiku.na kramaroch v ba robi dobra hematologicka dr.Drakulova staci napisat mail a zoberie ta.
21. jan 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy ste tak zle znasali pregnyl pichnutie?...teda nejako injekcie zvladam sem tam boli...ale pregnyl do zadku bola sila :confused: tak moc to bolelo ze som myslela ze tam od tej ihly vyskocim prec..no neskutocne..a dosli mi na vracanie, slabost v nohách, potenie...bbleeeee no co som padavka? :zipper_mouth:
21. jan 2015 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska a preco si ho pichala do zadku? Ja som ho vzdy pichala do brucha, aj v rf mi sestricka pichala do brucha.
22. jan 2015 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 dakujem moja,ale hádam to už konečne vyjdš,ale aj tak sa bojím ,lebo už mám všetki vyšetrené
22. jan 2015 o 01:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok