• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@bambulka2015 u nas sa to robi 2 x. medzi 11 a 13 tt a v 16tt.
22. jan 2015 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 namerali mi az 155/95 ,hned v ten den mi povedali,ze si mam davat jednu tabletku dopegytu a prist premeat tlak,v ten den ma potom celi den bolela horzne hlava a vracala som,tak som sla zas k internistke premrat tlak a tiez bol zvyseny tak,ze radsej do nemocnice.
22. jan 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahoj. aj mne zistili bakteriu v moci, dokonca krv, ze vraj to je taka zakeracka, ze ti nic nie je ako mne, ziaden vytok, palenie, nic a moze oslabit plodovy obal. aj ja beriem antibiotika a gyndos povedal, ze to sa stava a nemali by uskodit. drzim ti palce:slight_smile:
22. jan 2015 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm @santeema tak sija sa meria len raz. Ak sa to nestihne do konca 14tt, tak to uz nema vyznam. Uz je neskoro. Aspon tak doki povedal. A jasne, krv a rozne prenatalne testy sa robia v kazdom timestri. Specialne ultrazvuky atd. Ale First-Trimester-Screening=sija, krv, vek, sa robi samozrejme pocas prveho trimestra, medzi 11-14tt.
22. jan 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 vcera som sa mala po nemocke hlasit u mojej gyn,videla ,ze som vystrasnena tak mi spavila aj utzv,vsetko pukazovala,srdiecko,ako sa male hybe a aj merala hlavicku ,ze ako podrastlo,podla Ms sme 17+2tt a podla merania hlavicky,ze 17+5tt ale to asi aj zalezi ako zamera.
A u teba je to ako? spinenie ta uz nestrasi?
22. jan 2015 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@santeema a ake ti dali atb? mne nepovedali nazov tej bakterie,len ze je ich tam vela teda tak som to pochopila.
22. jan 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
@tlucka neee neblaznite ze sama ee kdeze :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. jan 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka a islo by to? :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm a po tom prvom merani sijea brani krvi ti aj vysledky povedali? Lebo nevidim dovod aby brali krv na dva krat. Mne doc povedal, ze zmeraju, zoberu krv, zoberu do uvahy moj vek a uz sa to len vypocita. Aku tu uz ta baba predomno napisala, tu v DE sa to robi raz, v ostatnych trimestroch sa samozrejme vzdy na nieco berie krv, ale Ersttrimmester (First-trimester) screening sa aj preto tak vola, lebo sa robi pocas prveho trimestra. Ako som uz pisala, kamoska ho prepasla, siju uz zmerat nemohli ale na velkom ultrazvuku okolo 20tt jej riadne pokukali, ci ma dieta nejake crty downovho syndromu.
ale pravdu povediac, ja uz mam tak ci tak z toho gulas. Furt nejake merania, cukor na kazdej prehliadke, krvou sa asi krmia, este budu dalsie krvicky neskor atd.
22. jan 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm krv sa berie dvakrat, prvykrat v 1 trimestri + s tym sonom - to je kombinovany test, druhykrat okolo 16tt, to je triple test. Obidva su na vrodene vyvojove chyby.
22. jan 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska som kukala kde si sa stratila, juj len pekne vela pi a nezabudaj na pohyb pri tom tlaku..mne to zabera a cesnakove a sak to poznas co mas robit..ešte 18 tyzdnov musiš držať 2v1 :wink:
22. jan 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi aha tak uz to aj mne je jasne. Ja truba :grinning: Ta druha krv je samozrejme aj tu, medzi 14. a 18tt, tiez sa hladaju chyby ale to uz je dalsi test a nepatri do first trimester screening. Teraz som to pochopila. :wink:
22. jan 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka tak mne kazali uplne nieco ine :grinning: mam co najviac lezat a aj na wc mam chodit pomalicky,ziadna namaha,ziaden stres,vsetky aktivity uplne pomalicky a pit len pomenej vody a nikdy nie naraz vela,max 1,5 tekutin denne lebo aj voda zvysuje tlak .
22. jan 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi baby ako sa vam prejavuje ten tlak? Mna uz ide porazit, uz druhy tyzden ma kazdy den boli hlava, minuly tyzden som bola nachcipana, som si myslela, ze z toho prechladnutia ale tento tyzden tiez stale, uz ma to fakt nebavi. Rano v pohode a okolo obeda uz mi ide kecku roztrhnut. dnes som si normalne v office lahla na stol. Este, ze tu nik nebol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2015 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska jasne že po malých množstvách pit ..nooo ja ako interný pacient viem že ked som mala "stavy"170/100 a podobne ked sa ti toci svet tak pohyb a voda zabrali..nehovorim o cviceni ale pomala chodza na cerstvom vzduchu ale ty si tehu tak je to asi ine.Dopegyt je kamoš a magnezium ani nehovorim este lepsi.
22. jan 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka vies co ja som este taky tociaci stav nemala ale posledne dni som citila take busenie teda pocula som vlastny tlkot srdca ci ako mam povedat :grinning: potom sa pridala ta hrozna bolest hlavy a ktomu aj zvracanie tu uz som vedela,ze je zle.
Teraz ani inac ako pomalicky chodit nevladzem sama citim ,ze mi to nerobi dobre ale tak pomalicku a kratku prechadzku zvladam ale hlavne nech to nieje k doktorom tam mi tlak vzdy vyskoci :grinning:
Inac tiez som si vsimla ,ze ak si dam len magnezko tak mi to este lepsie znizi tlak ako dopegyt ,moze to tak naozaj fungovat? :confused:
22. jan 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska urcite, magnezko ti uvolni cele telo a presne žiaden stres ked by si iba lezala tak sa ti tlak len tak neupravý, potrebujes ho aj ventilovať..no poznam vlastný tlkot aj bez nacuvania :grinning: :grinning: :grinning: ja som si toto už v nemocke odležala pri prvom tehu a bol to pre mna sok co dokaže tlak, takže velky rešpekt.
22. jan 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..zajtra idem na odber vajicok..ALE uz terti den ma dole pali..myslela som si,ze vajicka tlacia na mocak....lebo nemam vytok, ani ma nepali pri cikani...len ma proste stale pali...
Co teraz?..bude výber?...vklad?..moze to byt s injekcii?...stretli ste sa s tym?...som uz zufala..neviem ani sediet:(
22. jan 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 povedal a aj vytlacil papier do tehu knizky mala som to 0,84mm tusim a ohladom krvi mi nepovedal nic,myslim,ze ak by bolo zle tak urcite mi povie...A triple testy mi bude robit o 2tyzdne to budem 16+1takze uvidime :wink: bojim sa toho ,ako dopadneme.....
22. jan 2015 o 15:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek volaj do RF
22. jan 2015 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky,idem si lahnut,vonku je spave pocasie a rano som skoro vstavala na endokrinologiu,takze som zase cakatel na vysledky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Inak mate niektora Clexane+1tabletku Anopirin?oddnes zacinam brat Anopirin ,ze az do porodu :confused: :confused: :confused: :confused: brrrrr tak dufam,ze telo stravi aj toto :grinning:
22. jan 2015 o 15:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek moze to byt aj mykoza z toho ,ze sa v tele zmenila rovnovaha hormonou ,skus zavolat co ti povedia .
22. jan 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm u mna je to tak fraxik 06 a anopyrin 50mg denne.
22. jan 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
@diska volala som...ze sa idu spytat lekara a ozvu sa....uz ani sediet neviem...:(
22. jan 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ty mas inak riedenú krv pocuvaj..
22. jan 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek no nejaky canesten krem by to mozno spravil..zajtra mas odber? ak nic daco ti oni tam daju
22. jan 2015 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka no tak ja neviem tak mi ordinuju lebo mam aj lepive dosticky a aj vrodenu trombofiliu a fibrinogen okolo 6.
22. jan 2015 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek a mas pocit,ze su to mocove zalezitosi alebo skor tie nase zenske? teplotu nemas?
Mne pri 1 IVF stopli stimulku ale ja som mala strasne bolesi pri cikani,ty budes mat skor len mykozu.
22. jan 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka zajtra odber....a som na nervy....
22. jan 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok