• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@diska neviem to definovat...lebo ja mam palenie stale....vytok ziaden...len ma stale pali....len ja uz idem na odber..uz mam pichnuty aj pregnyl....
cikanie ziadne extra bolesti...len take ako mam stale...nestahuje mi mocak ako pri zapale....
22. jan 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek palenie,myslis stale tieto posledne dni,
Je jeden super vyplach clogin sa to vola ,treba ho spravit z vnutra a aj z vonku sa oplachovat,hned pocitis ulavu.
22. jan 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska vydrzim asi do zajtra...vraj nic sa nebude odkladat..potom mi napisu lieky..:slight_smile:..do zajtra uz nejak vydrzim..je to zakon schvalnosti...
Inak baby dnes oznamila jedna kolegyna s vedlajsej kancelarie,ze je tehu..bola na ivf (pravdepodobne..lebo pichala injekcie a maju vela problemov) ...a ma vplyvom vsetkych bolesti...palenia...a pregnylu...som spustila takyyy plac...:grinning:
22. jan 2015 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek neboj o par dni budes tiez tehulka a budes plakat este viac :slight_smile:
22. jan 2015 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska kiez by si mala pravdu:slight_smile:
22. jan 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svatava74 ahoj, bola si 19.1. na konzultacii? Aky bol dr. Kozumplík? a ides do RF alebo inde?
22. jan 2015 o 16:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ak mas doma, skus si natriet canesten mast samozrejme len von, zvykne to dost rychlo pomoct.
Je to bez predpisu a mne to hned pomoze ked mam taky zly pocit. Ja som mala tiez pocas stimulky take blbe pocity a toto pomohlo.
22. jan 2015 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 idem si cestou kupit....takze nie dovnutra..len von..dakujem...:slight_smile:....podla mna to vsetky tie lieky rozdrazdili ph...dufam,ze to nie je nic vazne..len kvasinky...:slight_smile:
22. jan 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lina129 Ahojky.....nam jezisko 23.12. doniesol 2 // na tehu teste a sme teraz uz v 9.tt podla poslednej MS...ciz neboli sme tam.....je mi luto , ze ti nemozem podat info, ale na druhej strane som rada, ze sa nam to podarilo takto.....asi sa nase bunky zlakli a radsej to dali dokopy prirodzene :wink: drzim tebe a aj ostatnym kočenkam palceky nech to vyjde .... :slight_smile:
22. jan 2015 o 16:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evadek ahojky.mo gynekolog mi robil vyplach boraxglycerinom ci tak nejako, genialna vec a mozes to dat aj ked si tehu atd..cize skus miu cinknut..... :slight_smile: len musis k nemu do ambulancii .....bude dobre nebol, canesten na vonkajsie pouzotie je fajn....
22. jan 2015 o 16:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka2015 ja zatial s tlakom problem nemam. Na poradni mavam 110,120/80
22. jan 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek len von, urcite to je len kvoli tym hormonom, raz mi to vysvetloval jeden gyndos, ze sa to stava. neboj prejde to rychlo a kludne si pripadne aj zajtra v RF nieco pytaj na to. Ale neboj sa, ta masticka Ti pomoze.
22. jan 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm 0,84 je super, ja som mala 0,8 a 0,9 :slight_smile:
22. jan 2015 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svatava74 jeej to vazne? tak to je super :wink: vy ste boli pred nami aj v GF a potom ste mali pred nami termin aj v RF a ste tehotni, tak dufam, ze ideme vo vasich slapajach :wink: tak gratulujem a diky za drzanie prstov :dizzy_face:
22. jan 2015 o 16:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kako23 ja som sa len bala aby mi nezrusili odber...:slight_smile:takze som rada...palenie vydrzim..canesten kupim:slight_smile:
22. jan 2015 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lina129 idete...neboj....pri prvom tehu , hned po nas otehotneli 3 dalsie mamicky, ktore sa snazili a neslo to a zrazu up...a teraz mi kočka pise, ze nasa dlasia mamina je tehu.....kukam ako puk.....tak tak minali sme sa v gynfive a aj reprofit sme amli rovnako....a vy ako???po pokecy????jasne ze to vyjde..... :wink:
22. jan 2015 o 17:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby :wink: tak nám zostalo len jedno dobré vajko,,tie ostatné neboli ok :frowning2: zajtra volám čo a ako bude,,som smutná :frowning2: :frowning2: ale dúfam,že aj to jedno čo máme to vydrží a čoskoro bude u mňa v brušku :wink:
22. jan 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 ahoj, nebud smutna, treba verit ze to jedno bude to prave. Naozaj drzim palce aby sa pekne podarilo oplodnit :wink:
22. jan 2015 o 17:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ale neboj..ten jeden bude bojovniiiiiik:slight_smile:....a ako sa citis?...a ty si mala tri,ze?....
22. jan 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr
@evadek baby dakujem :wink: dali sme si aj picsi,ked je len jedno vajko OK,tak nech už aj tá potvorka čo k tomu patrí je tá pravá :slight_smile:

@evadek cítim sa celkom fajn,len ma ešte pobolieva vaječník,,ale už nie tak ako po zákroku :wink: o 8 som bola na izbe a robili ma 9.10..pred 11 sme išli domov,,bola so mnou na izbe jedna kočka češka :wink:
22. jan 2015 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 a ty si cim stimulovala?:slight_smile: juuuuuuuj..tak ti zavidim..ale v dobrom,ze to mas uz za sebou..mna to caka rano..zajtra..bojim bojim.....)
22. jan 2015 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ja som mala len clostil :unamused: zajtra budem na teba myslieť a držať palce mooc :wink:
22. jan 2015 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska aha no dosticky u mna tiež riešilikedže mam v dendicnej anamneze ale fib. mam iba 3,3 som frahjerka co :slight_smile: mas Laidena homozygota?
22. jan 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 dakujem velmi velmi....:slight_smile:..aj ja ti drzim..aby to jedno sa krasne delilo a bolo to silne embrijko...:slight_smile:silne na 9 mesiacov.)
22. jan 2015 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. jan 2015 o 17:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ahoj mna pri minulom IVF palila suska :wink: prepac za vyraz a doktor mi predpisal Fungicidin leciva a pomohlo po 2dnoch :wink:
22. jan 2015 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek je to masticka a pouziva sa zvonku
22. jan 2015 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ja som naposledy mala zo 6 vajicok len jedni zrele a neviem akym zazrakom oplodnili 4
22. jan 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jomini tak to teda musel byť poriadny zázrak :wink: keby aj mňa taký zázrak postretol :wink:
22. jan 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ahoj ja mám clexane 0,4 a anopyrin od cca 2. mesiaca polovičku tabletky. no začiatkom februára mi hematologička pravdepodobne zruší anopyrin, keďže sa mi antifosfolipidové protilátky dostali len mierne nad normu. ale ak ti ho dali na hemato, asi mali dôvod :wink:
22. jan 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok