Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jomini
22. jan 2015

@silvia545 preto ti to vravim, nikdy nevies 🙂 velmi ti drzim palce, pamatam si ta este z casu ked som zacinala s ivf.

little_miracle
22. jan 2015

Ahojte bojovnicky, mam Puregon 600 IU Exp 03/2015 novy, neotvoreny - cely cas drzany v chladnicke a tiez ca. 2,5 balenia Utrogestanu.
Info cez IP

evadek
22. jan 2015

@bergalm dakujem..som rada,ze nie som sama takato expertka 😀

evadek
22. jan 2015

@jomini a to sa im ako podarilo???..oni oplodnuju aj nezrele?...a kolko s mala na koniec embrijok?

diska
22. jan 2015

@tinkatinulka mam heterozygot a aj MTHFR,no mne sa tehotenstvom fibrinogen zvysuje,tak mozno aj ty budes potom mensia frajerka 😀

diska
22. jan 2015

@evadek oni niekedy oplodnia aj na dasli den ked vajko dozreje aj mne to tak robili,snazia sa robit vsetko co mozu. 😉

diska
22. jan 2015

@silvia545 drzim ti veeelmi prevelmi palce,mojmu embryku nedavali sancu,pripravovali ma nato,ze teda nic z neho nebude a sme v 17tt 😉

evadek
22. jan 2015

@diska to je uzasne..to som ani nevedela....🙂

jomini
22. jan 2015

@evadek mali sme aj 4 embryjka avsak dve boli slabsej kvality, dotiahli to do 8 bunkacov a dve sme mali blastocysty. Neviem presne ako to robia, no viem ze ich nechaju dozriet, to mi vraveli este aj v gf.

evadek
22. jan 2015

@jomini a aky ste mali problem?...mal ste dobre spermie?...

jomini
22. jan 2015

@evadek ano, spermie su v poriadku, mame tubarny faktor a nizke amh.

evadek
22. jan 2015

@jomini ale to s mala dost vajok pri nizkom amh ...🙂cim si stimulovala?

ingrid0105
22. jan 2015

@adkanr ako si dopadla?

jomini
22. jan 2015

@evadek tamoxifen tablety a merional, teraz mam dlhy protokol, dipherelin a 3xmerional

evadek
22. jan 2015

@jomini a kolko si mala merionalov?..co je to tamoxifen?...a ked ides teraz znova?

jomini
22. jan 2015

@evadek dnes som zacala s dlhym protokolom. Ten tamoxifen su tablety na stimulku, len neposobia negativne na rastsliznice. Uz si presne nepamatam ten pocet merionalov, no max.10.

evadek
22. jan 2015

@jomini budem ti velmi drzat palce🙂

nelly3
22. jan 2015

@jomini
ides teda na dlhy protokol?ten tamoxifen to je nieco nove? ty mas endosku vsak ako ja, ja som tiez mala dlhy protokol. drzim palce 😉

jomini
22. jan 2015

@nelly3 nie, je to normalka, dali mi to namiesto ..toho co som zabudla ako sa vola..co davaju babam pri softe. To som vsak uzivala v poslednom cykle pri softe, teraz idem na dlhyyyy a u mna vzdy dlhocizny protokol, kedze s dipherelinom mi ms meska aj 14 dni :(

bergalm
22. jan 2015

@dorotka66 praveze nedali mi to na Hemato ale moj gynekolog vzhladom na to,ze pri malej som mala tazku preeklampsiu,co bol zaciatok konca....Sice ma upozornil,ze mi to nemusi pomoct ,ale ja verim tomu,ze pomoze a kazal mi po jedle a vela pit,no ja mam 100mg 1tabletu denne 😕

diska
22. jan 2015

@bergalm to je dost vysoka davaka skus to skonzultovat pre istotu z hematologom.

bergalm
22. jan 2015

@diska ja som to lekarke hovorila teraz v Decembri,ze mi pribudne aj toto a nenamietala....neviem aj Stelcl mi to spominal este pred KET,ze v takychto pripadoch sa to dava 😨 Uvidime ako telo zareaguje tiez niesom nadsena 😝

luis75
22. jan 2015

Čo sa stalo s Dr. Vitouškovou? Vraj je na PN. Ale do konca roka vraj v centre nebude. Čosi vážne?
Jááj a koordinátorka Světlana je trošku popleta.

diska
22. jan 2015

@bergalm hovorila si to hematologicke? Neviem no moja je v tomto opatrna stale sa boji aby som nebola az prilis nariedena a nedoslo ku krvacaniu.Mne aj stelcl aj hemato kazali 50mg,dokonca moja hemato zacinala z 50mg obden a kontrolovala mi krv.

diska
22. jan 2015

@luis75 caka babatko 🙂

santeema
22. jan 2015

@yanni viem ze to sijove meranie je iba raz, som myslela odber krvi na tie geneticke skriningy, ze sa robi 2 krat🙂

santeema
22. jan 2015

@diska augmentim 625mg mi dal, ale teraz ma ta bakteria nenapadne, zajtra mrknem do papierov a napisem a nasli mi aj streptokoka v moci, aby mi nebolo malo🙂

lenka54321happy
23. jan 2015

@santeema
Ahojte baby nechapem lebo tu v UK mi povedali ze MAX do 14teho tyzdna sa to ma robit potom subuz vysledky nespolahlive....tak nechapem

lenka54321happy
23. jan 2015

@silvia545
Moja aj mne ostalo len jedno a to bol tem bojovnik!
Nevzdavaj to!!!
Ja viem ja tomu nildy neverila ked mi druhe baby pisali ze zazraky sa deju a ze uchyti sa!
A vidis!!! 😘 drzim palce

tinkatinulka
23. jan 2015

@diska tak uff ja nemam laidena ale zase 4 ine mutacie 😀 😀 😀 😀 aby nebolo malo nie, hetero/homozygotne takže ,mix a homocystein sa mi zvysuje v tehu ale ze to je jasny jav

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre