Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
23. jan 2015

@evadek aj mna niekedy clexan stipe... Musis ho pichat pomalicky 🙂 .. Na to si zvyknes 😉 .. Ved tehu trva len 280 dni a co to je pichnut 280 injekcii 😀 😀 😀 ... To ja samu seba tak upokojujem... No aj ked dnes mam den blbec... Ale urco zajtra uz bude suprovyyyyy 😉

gerdusha
23. jan 2015

@speranza1
Ja uz tri a pol mesiaca lehnim doma a kukam ct sport...ziadne lietanie...moj vylet je do lidla a gynekolog 🙂)

evadek
23. jan 2015

@speranza1 citala som Speri...:(..ale neboj...teba davam vsade za priklad....ze aka si bojovnicka...a ako si to dala....neboj..ako tu jedna babena pisala...tak sa este cistis...a pokial je to hnede je to ok🙂...drz sa ..a nepusti deticky....ono chapem,ze mas strach..ja by som stresovala este viac...ale teraz tomu asi nijak nepomozes...musis pozitivne rozmyslat🙂
A dakujem...budem pichat pomalsie🙂
A je jedno kedy to picham a davam ten gel?

speranza1
23. jan 2015

@evadek 😵 dakujem, si zlatusik 😵
ja picham clexan vecer 20.30 + beriem vsetky lieky no a potom lieky aj rano 8.30....

speranza1
23. jan 2015

@gerdusha aj ty lezis??? Pre mna je zatial vylet obyvka a gynda 😀 😀

speranza1
23. jan 2015

@gerdusha ja lezim zatial len mesiac a pol.... Raz som chcela mm robit garde na nakupe no a potom som sa znova rozspinila.... Ale uz som musela troska na vzduch...

gerdusha
23. jan 2015

@speranza1

Polihujem...nie tak ortodoxne...mam aj vychadzky ale v tomto pocasi sa mi nechce...tak polihujem pred tv, nieco uvarim, operiem a pocitam na nete...zavinovacky, ulitka, plienky...🙂

gerdusha
23. jan 2015

@speranza1

Bojim sa vysokeho tlaku, tak sa snazim vsetko v klude...

speranza1
23. jan 2015

@gerdusha aha... Ja mam zatial nizky tlak... Takze mAm kolotoc v hlave a ja nemozem nic, ani varit, ani upratovat.. Nic len postel a wc... Ale vydrziiiiiiiiiim... To len dnes mam taky slabsi den... Baaaars som sa rozcitlivela dnes... Zajtra uz bude lepsie 😉

speranza1
23. jan 2015

@gerdusha inak nevies ty... Alebo aj ine dievcata, ze do akej miery je skodlivy ten monitor srdiecka???

gerdusha
23. jan 2015

@speranza1

Neviem...ale mam a raz dvakrat do tyzdna pouzivam. Nemyslim ze je skodlivu. Babam v nemocnici s podobnym pocuvali srdiecka rano a vecer kazdy den. Mne vtedy nie. Bola som len 10. Tt

tinkatinulka
23. jan 2015

@speranza1 ale nerob obstrukcie ved to budes mat ako pamiatku pre drobcov..30 kil myslíš? sak ty si zizala chuda sa to stratiii

tinkatinulka
23. jan 2015

@tinkatinulka manzel by ta mal vozit v nakupnom voziku na nakup..aby si sa vyvetrala..alebo rovko kupit dvojickovy kocit a tam sa zmestíš aj ty 😝

tinkatinulka
23. jan 2015

@speranza1 vidis mi sibe pisem sama sebe..asi som prepracovana

lienka_1
23. jan 2015

@speranza1 Draha, ked potrebujes pokecat, cislo poznas 😝 A viem byt aj mudra ako radio Jerevan 😀 😀 Zajdem niekedy na navstevu, nech Ta rozptylim? 😉

speranza1
23. jan 2015

@lienka_1 😀 .... Jasneee priiiiidi..... Ty moje radio 😀 😀 😀
@tinkatinulka heeeej uz teraz som jak tulen 😀 😀 😀 ... Ved nemam absolutne ziaden pohyb... Len pekne papam a potichucky priberam

donatela
23. jan 2015

@zabka1124 ahoj moja. Veru máš pravdu, už len 43 dní do TP🙂🙂 Ale ja rátam tak 3-4 týždne... Dcérku som rodila v 36+1 a tento drobec je väčší nezbedník. Včera ráno ma skoro hospitalizovali, že ma budú pozorovať a naplánujú sekciu. Drobec bol 10týždňov priečne a nie a nie sa otočiť. Už nemal kam rásť, hrozil predčasný odtok plodovej vody, čo je pri priečke veľmi nebezpečné. Dr. mi vypísala papiere a ja som sa včera ráno hlásila na príjem. Službukonajúca dr., že ešte si pozrie tú priečku na UTZ a skoro som odpadla. Drobec otočený hlavičkou dole! Dnes som bola na kontrole a ostal zatiaľ tak. Budúci štvrtok kontrola znova. Ak tak ostane, budem doma, len už kľudový režim, lebo mám mäkký krčok a trošku už skrátený. Ak by sa ešte otočil inak nemocka a cisarák... Modlíme sa celá rodina, dcérka drobcovi dohovára stále, aby Už poslúchal.
A ty sa ako máš, ako sa cítiš? Už si mala aj morfo UTZ, či u vás ho nerobia? Čo to vlastne bude?

lienka_1
23. jan 2015

@speranza1 Vidim, ze Ti nas spolocnost, aj ke d iba virtualna robi veelmi dobre 😉 Ja som v praci taka zavalena robotou, ze na pocitac nestiham ani pozriet, ale dnes som odisla z prace pekne disciplinovane skor ako sa na piatok ma so zamerom konecne postudovat kona 😀

ingrid0105
23. jan 2015

@evadek a cim si stimulovala a kolko dni?

evadek
23. jan 2015

@ingrid0105 stimulovala merionalom..dokopy 8 dni - 2 ampulky denne ..
Ale nechapem to..na kontrole 6+2...a potom o 5 dni 14..to sa mi nepaci...dufam,ze ich nebude vela prazdnych

freyahope
23. jan 2015

@evadek takže máš úspešne po? A to bolo 14 folikulov a nepovedali ti počet vajíčok? Lebo aspoň počet hovorili, aj keď si ešte v deň OPU nevedela, koľko zrelých. Dúfam, že zajtra sa dozvieš dobré správy.

evadek
23. jan 2015

@freyahope nepovedali..ze maju vela toho...:(...ale nemam z toho dobry pocit..kedze v pondrelok som mala ovela nizsi pocet...preco tak rychlo rastu a tak vela...mozno som bola prestimulovana...

bergalm
23. jan 2015

@diska presne to mi podavali magnezko a dopegyt si doma?mna ked zobrali do nemocnice uz by ma nepustili az do porodu domov

freyahope
23. jan 2015

@evadek viem si predstaviť, že to bol šok. Tak ale aspoň v tých pôvodných šiestich by mali byť vajíčka.

speranza1
23. jan 2015

@evadek kto ti robil kontrolny utz na 8 den cyklu?

diska
23. jan 2015

@bergalm ano ja som doma,bola som tyzden v nemocnici,vsetko pokontrolovali ,nasadili mi dopegyt 3x denne a magnezium a doma sa kontrolujem a aj na interne budem chodit castejsie.
Na antoslkej si bola na 5tom poschodi?

diska
23. jan 2015

@evadek ahoj vobec sa nestresuj ,ja som mala na utzv 11 a pri odbere 22 😀

evadek
23. jan 2015

@freyahope tak ja dufam,ze aspon v tych budu 🙂...uz aby bolo zojtra 13.00:)

evadek
23. jan 2015

@diska a ako si na konec dopadla?..kolko z nich bolo ok?

evadek
23. jan 2015

@speranza1 nie Marcelko-on je moj..mudr .😀 ale. iny mudr...neviem ako sa volal....)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre