Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
23. jan 2015

@evadek oplodnovali mi 18 teda tie boli zrele ale nam sa potom na 3 den vzdy zle delili uz asi koli velmi zlemu spg .

evadek
23. jan 2015

@diska aha...a kolko ste mali na koniec..?..ani my nemame dobry spermiogram..:(

ingrid0105
23. jan 2015

@evadek bude to dobre uvidis, budem drzat palce. a opu si mala na kt. den? a to bol akoze soft? mna to caka tak preto vyzvedam 😉

diska
23. jan 2015

@evadek joj somnou sa neporovnavaj ja som zly priklad,to sa neda takto podla niekoho hodnotit,uvidis zajtra 🙂 a ja som uz aj postarsia a aj moj muzik 😀

bergalm
23. jan 2015

@diska ano na 5poschodi a na 3som rodila 😢 nebola som tam spokojna co sa tyka gynekol.odd. porodnica bola ok a aj porodnik bol prijemny

freyahope
23. jan 2015

@evadek och, to čakanie na telefonát si dobre pamätám, vždy o dvanástej som poriadne znervóznela a každú minútu som pozerala na hodinky, či už je 13:00 🙂 A mne to vždy vychádzalo na polovicu zrelých vajíčok z tých folikulov - keď som mala 4 folikuly, boli 2 zrelé vajká, keď som mala 6, boli 3 a zdá sa mi, že viac báb to malo približne podobne... takže si tipnem, že budeš mať 7 🙂

evadek
23. jan 2015

@ingrid0105 bola soft..opu bolo 12 den

diska
23. jan 2015

@bergalm preto sa pytam lebo ja som usla z antolskej hned na druhy den na reverz a prosim pekne v noci sme sli autom do Ke a tam ma hned rano prijali.

evadek
23. jan 2015

@diska ja sa neporovnavam..ono to je individualne aj u rovnakych diagnoz...🙂ale teraz si tehu...🙂
a kolko ste mali na koniec emrijok?..s tych 18?

ingrid0105
23. jan 2015

@diska moja co je to postarsia? 😀

diska
23. jan 2015

@evadek no mali sme len jedno ,ale hovorim ti u teba to bude urcite lepsie.Pri kazdom pokuse sme koncili 1 max 2 embryjkami.

diska
23. jan 2015

@ingrid0105 😀 o par dni 37 a muz 40 a diagnoz ako 60r, 😅

bergalm
23. jan 2015

@diska sa ani nedivim 😠 neprijemny primar,skoda reci 😖 my sme nesli a uz by som tam nesla lezat,zle spomienky apristup o nicom 😒 Tak dufam,ze teraz to bude u nas v poriadku Ty si z BA?

evadek
23. jan 2015

@diska a ktore ivf sa ti podarilo?...a aky ste mali presne spermiogram?..my mame aj dobry pocet ale zlu patologiu..

evadek
23. jan 2015

@diska ale dala si tooooooo...je jedno kolko diagnoz🙂

ingrid0105
23. jan 2015

@diska cicenka, mladica sa nazyvaj a nie postarsou 😀 ja budem mat uz 40 ha, takze ja uz som stara korytnacka a diagnoz mam aj za mm cca 100 😀

diska
23. jan 2015

@bergalm ano sme z Ba ,antolsku mame 5 minut cesty ale ani ja tam uz nepojdem,mala som tam v plane rodit ale na 5te,sa uz nechcem dostat,tak spekulujem co kde ked sa nieco stane . 😖

silvia545
23. jan 2015

@jomini vážne pamätáš si ma? no ja budem musieť prelistovať dozadu a spomenúť si 😀 už tu teda dlho cválam na tom koňovi 😀 😀 dúfam,že teraz docválam do cieľa 🙂

silvia545
23. jan 2015

@diska verím,že aj to moje jedno bude taký bojovník ako tvoj 😉

diska
23. jan 2015

@evadek nam sa podarilo 7IVF,spg sme mali zlu patokogiu 98 a niekedy aj 99percent zlych.

silvia545
23. jan 2015

@lenka54321happy dakujem,,nevzdávam to a verím aj tomu jednému 😉 ako si napísala aj zázraky sa dejú 🙂

diska
23. jan 2015

@ingrid0105 tak teda si mozme hovorit aj mladice 😀

silvia545
23. jan 2015

Ahojte babulky 😉 v nedeľu máme ET ,,že vraj sa nám pekne oplodnilo a všetko je ok 😉 som veľmi rada a dakujem Bohu aj za to jedno,že ho máme 🙂

bergalm
23. jan 2015

@diska a co Kramare?ja som zo zapad.Slovenska takze tiez nie az tak velky vyber porodnic az 2 a kazdu mam cca 30km od domu 😀 tak uvidime pre ktoru sa rozhodneme

zabka1124
23. jan 2015

@donatela Ahojkaj🙂! Este vydrz aspon 2tt ;)! !Juj ale ti to tiež ubehlo🙂!My sme boli v utorok na veľké sono, ,vse ok, no krpciatko malo uz 445g ;)! Všetko nam popozerali, , tak sa vytesujeme. Ja potiahnem v praci do veľkej noci a potom šup na Pn🙂 možno aj skôr🙂! ! Uvidíme ako to zvládnem pri Matúškovi🙂, bo ur je veľký nezbednik )! Drzkaj sa 🙂!

diska
23. jan 2015

@bergalm ja este prv spekulujem,ze co do porodu kam ked sa este nieco skomplikuje. 😝

ingrid0105
23. jan 2015

@silvia545 aj mne prezilo len jedno a bola to krasta blasto ale ET nevyslo, ale tebe prezije a aj sa ujme nemboj. jasom vtedy bola strasne smutna a nakoniec som sa az hambila ze som tomu krpcovi neverila

ingrid0105
23. jan 2015

@silvia545 no a uz citam ze je to OK 🙂 tak pozitivne naladit, usmev od ucha k uchu a za 14 dni pozitivne spravicky 😵 😵 😵

karinaz
23. jan 2015

Ahojte, brali ste niektorá Intralipidové infúzie? Chcela by som len tak pre zaujímavosť, či sa oplatia viac na SK alebo v CZ...

ingrid0105
23. jan 2015

@diska ja vzdy kolegyniam hovorim ze som mlada, krasna a ziaduca 🙂 a ked si to zopakujes trikrat zacnes tomu verit, sa vzdy na mne rehlia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre