Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

liana75
28. jan 2015

@vero83 ahoj moja no ja ti s tým veľmi nepomôžem pretože mne už nepreplatia nič 🙂 mám 39 rokov a som už samoplatca 🙂

renitr
28. jan 2015

@liana75 ahoj, ja idem na prvu konzultaciu zajtra, tak potom ti poviem 😉 uz sa tesiiiiiiiiim

ingrid0105
28. jan 2015

@silvia545 hlavne klud,priznaky su vselijake a nijake, musis verit a my ostatne ti drzime palce. kt. si den?

liana75
28. jan 2015

@skaredekacatko no ja som zvedavá čo nám zistia 🙂 máme ísť aj na reprodukčnú imunológiu v Nitre a len to nás bude stáť 180 eur ešte že ta genetika je zdarma 🙂

liana75
28. jan 2015

@renitr ideš k nemu ? tak to ti bude držať palce 🙂 už ste predtým niekde boli ? inač neviem ako ostatné baby ale my sme mali sakra problém s parkovaním. Ale nakoniec nám poradili platené parkovisko neďaleko.

renitr
28. jan 2015

@liana75 hej idem k Otevrelovi 😉 mi sme mali uz 2 IVF v BA vo Ferticente, bohuzial neuspesne. Tak teraz sme sa rozhodli pre Brno a chcela by som SOFT ako samoplatca a este si necham jedno IVF v rezerve cez poistovnu 😉 Hoci dufam ze to 3 IVF uz nebude treba 😀
Mi tam mame byt na 14.15 hod, tak snad niekde sa podari najst miesto na parkovanie o takomto case. Budeme hladat 😉
A ty ides tiez na SOFT?

mitka85
28. jan 2015

@liana75 syndróm polycistickych vajecnikov alebo tak nejak sa to vola 🙂 vraj.mi nedozrievaju vajicka a.nemavam ovulaciu vzdy.Teraz sme sa rozhodli ze pockame a tiez sa chystame urobit si vysetrenia genetiky a na hematologii a az potom pojdeme.

renitr
28. jan 2015

kocky, beriete niektora anopyrin ? Pocula som ye sa doporucuje uzivat a to po odbere vajok, aby sa potom pri vklade lepsie uhniezdilo. Mate s tym niektora skusenost?

gagirl
28. jan 2015

@ingrid0105 dakujem pekne..

liana75
28. jan 2015

@renitr no áno aj keď ja som sa už skôr prikláňala k embryo od darcov. no presvedčil nás aby sme to ešte raz skúsili. Tak ako každá z nás neznášam to veľmi dobre keď sa to nepodarí. Cítim obrovskú bolesť a strašnú nespravodlivosť 🙂 čo sa toho miesta týka silne pochybujem tie miesta vonku okolo centra sú zdarma takže to by ste mali veľké šťastie ak by sa Vám to podarilo. No ako som spomínala o pár budov ďalej je platené parkovisko. Určite mi daj vedieť ako ste dopadli. Mali ste spravenú genetiku a imunológiu ?

haimi
28. jan 2015

@vero83 len vseobecna preplaca. Cenu za ivf a cast liekov. Je to ale dost komlikovane. Ja som mala doveru, takze som mala smolu

liana75
28. jan 2015

@mitka85 no je to strašné ako sa musíme každá trápiť. Ja by som sa mala zajtra dozvedieť moje AMH to bude môj prvý výsledok a pokračujeme ďalej

vero83
28. jan 2015

@renitr a kolko si prosim ta cakala na termin prvej konzultacie??

renitr
28. jan 2015

@liana75 urcite dam vediet ako sme dopadli 😉 mi mame uz spravene vsetko, aj genetiku aj hematologiu aj imunologiu, akurat este buduci tyzden ideme este raz na imunologiu, na konzultaciu vysledkov. Asi sme uz absolvovali vsetko co sa dalo. Ja mam za sebou aj laparku aj hysteroskopiu. Taaaaak uvidime ako dopadneme , ale uz sa velmi tesim ze opat ideme do toho 😉

renitr
28. jan 2015

@vero83 na termin som cakala iba 1 tyzden, takze to ma fakt prekvapilo ze sa necakalo dlho 😉

vero83
28. jan 2015

@renitr dakujem a drzim palce!!

liana75
28. jan 2015

@renitr no tak to ste troška šikovnejší ako my 🙂 tie vyšetrenia na hematológii sú nejaké špeciálne alebo mi ich urobia hoci kde nevieš ? Imuno ste si kde dali spraviť ? My ideme do Nitry pretože mi povedali že vraj len tam robia kompletne všetko 🙂

renitr
28. jan 2015

@liana75 na hematologiu som sa objednala v BA do Hemomedika. Zobrali mi 8 skumaviek krvy , takze ma pekne prelustrovali 😀 a na imunologiu sme boli tiez v BA na americkom namesti ale nerobili nam vobec nic specialne len 1 odber a ziadne specialne odbery. Tak ideme 12.2 aj mi do Nitry na kompletne vysetrenie ..

renitr
28. jan 2015

@liana75 vlastne 03.02 ideme do Nitry 😉 uz tie terminy sa mi nejak motaju 😀

lienka_1
28. jan 2015

@speranza1 Speri, este si tu, ci uz spis_ Volno v mojom prevedeni zacina teraz 😎

franzziska
28. jan 2015

baby prosim to ne-sportovanie, ne-sex, ne-kupel atd sa ma dodrzat tych 5 dni alebo pre istotu az do krvného testu? napise mi gynekolog ospravedlnenku-vynimku ak niekto odo mna pozaduje zvysenu namahu v tomto obdobi 2 tyzdnov?

liana75
28. jan 2015

@renitr no keď tak teraz premýšľam mala by sme tú hematológiu absolvovať asi aj my . aby sme mali všetko komplet. A čo si im povedala že aké vyšetrenie potrebuješ ? ak môžem vedieť.

renitr
28. jan 2015

@liana75 ono je dobre to absolvovat, hlavne kvoli zrazanlivosti krvy. Mne dala doporucenie gynda . Na hematologii povies ze potrebujes kompletne vysetrenie kvoli neplodnosti a oni spravia vsetko co treba 😉

zibi
28. jan 2015

baby pozdravujem vas 🙂 myslim na vas casto ze ako sa mate ako pokracujete 🙂 drzte sa tehule aj snazilky a aj mamicky 😵 😲 😉

evadek
29. jan 2015

@haimi
@gagirl dakujem doevcata..🙂
@gagirl tebe prajem vela sil..a nevzdavat sa...vyslo to raz..vyjde aj druhy...len tento krat to uz pojde lepsie...)

falin
29. jan 2015

@ria191 - riusik, prave ze s tym uskom je bombovy 😎 🙂

evadek
29. jan 2015

@zibi dakujem Zibinka..aj ty sa drz...dufam,ze sa mas dobre🙂

silvia545
29. jan 2015

@ingrid0105 snažím sa byť kludná,,dnes som 4 deň po ET,,včera ma ale dosť boleli tie kríže,,celkom ako na ms,,takto ma nikdy nebolievali predtým ani som ich tak necítila,,dnes už nie,ale zase cítim dosť pravý vaječník,,bolí a pichá. 😉

gagik
29. jan 2015

@liana75 mam endometriozu, ked sme sli do brna mali sme porobenu aj genetiku ,hematku,aj imunologiu, aj ked tu imunologiu len taku orientacnu. Tiez som bola prekvapena ze to vyslo, vobec som tomu neverila uz.

crazybabenka
29. jan 2015

no tak dievčatá....mám ďalšieho chrobáka v hlave 😒 bola som si dať skontrolovať tú sliznicu.....folikul žiadny....však na to aj 😒 a sliznica len 6mm takže keby ju ešte utrogestan znížil tak vklad je zbytočný 😒 toto sa mi stalo prvý krát......čo prírodné by som si mohla dať na podporu rastu sliznice.....aby som sa vyhla estrimaxu 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre