Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

crazybabenka
29. jan 2015

@ingrid0105 ano...cyklus pred 😉

diska
29. jan 2015

@freyahope 🙂

diska
29. jan 2015

@ingrid0105 medzi 19 az 21DC ,mesiac pred transverom.

crazybabenka
29. jan 2015

Kocky a ešte jedna otazocka...bola niektorá na pipelle...ktory nebol v rámci hsk? Da sa to vydržať pri plnom vedomi? 🙂 🙂🙂🙂🙂

freyahope
29. jan 2015

@diska posielam aj ja 🙂 len keby ti pomohol vyliečiť sa. Neviem, aké problémy presne máš, ale toto teraz fakt nepotrebuješ, nech ťa dajú rýchlo doporiadku.

freyahope
29. jan 2015

@crazybabenka ja nad tým tiež uvažujem, potom ma prosím označ, keď ti niekto odpovie, ďakujem 😉

diska
29. jan 2015

@crazybabenka hej da sa to v pohode vydrzat a ked sa k tomu este aj Marcel zacne rehotat 😀

diska
29. jan 2015

@freyahope dakujem si mila,ja uz som zufala ,mam neaky zapal ale mna nic neboli a CRP neklesa ani po atb.

freyahope
29. jan 2015

@diska takže vlastne nevedia, čo ti je? Čiže len tak naslepo skúšajú antibiotiká. Tak to musí byť pekne na nervy.

diska
29. jan 2015

@freyahope mam neake bakterie v moci a aj posve ,dali atb ale zjavne to nepomohlo ☹

freyahope
29. jan 2015

@diska tak stáva sa, že keď nezaberú jedny, zaberú druhé, len kvôli bábätku určite nechceš nejaké experimentovanie ☹

zuzanka05
29. jan 2015

@emilly76 Ahoj Ja som lieky kupovala od nich Reprofit Brno,alebo pod nich je lekaren tak tam..

zuzanka05
29. jan 2015

@kako23 Ahoj a ani doteraz si nedostala preplatene peniaze od poistovne?Lebo aj ja cakam ja som podala Decembri..

crazybabenka
29. jan 2015

@freyahope písala diska...ze sa da 😉

kako23
29. jan 2015

@zuzanka05 nie.nic som nedostala doteraz.rozhodla som sa, ze pockam este do konca februara a potom ich zacnem urgovat.

ingrid0105
29. jan 2015

@diska to len pridem, spravia to a idem domenko?

diska
29. jan 2015

@ingrid0105 ano ,to sa robi len na ambulancii,je to chvilka.

ingrid0105
29. jan 2015

@diska a co dalej u teba? budes brat nieco ine? dufam ze babetko je v poriadku a aj ty budes co najskor 🙂

diska
29. jan 2015

@ingrid0105 no prave,ze neviem co dalej,dnes mi brali zas ster a aj moc ale vysledok bude najskor v pondelok a potom uvidia,co dalej.dufam aj ja ze je babatko v poriadku,bojim sa o neho.

haimi
29. jan 2015

@ingrid0105 ano mesiac pred, zda sa mi ze v druhej polke cyklu

tinkatinulka
29. jan 2015

@diska nemáš bielkoviny v moci? Crp je vysoké pri metabolickom syndróme,inzulinovej registrácii

ingrid0105
29. jan 2015

@haimi a co to kostuje? 😉

ingrid0105
29. jan 2015

@diska velmi drzim palce aby to bolo v poriadku 🙂

diska
29. jan 2015

@tinkatinulka dnes mi nerobila bielkoviny ale v nemocke mi robili a neboli.CRP bolo pred nemockou ok a zrazu vyskocilo tam,a od vtedy je tych 27.

emilly76
29. jan 2015

@freyahope ja chcem preto využiť IVF, lebo sa to prepláca do 39 rokov a tie dovŕšim v septembri☹ som to hovorila doktorovi a povedal, že nemusím mať laparoskopiu...niekedy som z toho úplne mimo hmmm, ale samozrejme, že si to všetko v poisťovni preverím.

emilly76
29. jan 2015

@kako23 majú to na stránke, ale nevzťahuje sa to na KETy a Intrauterinnů insemináciu

emilly76
29. jan 2015

@freyahope ďakujem za radu, uvidím čo mi napíšu do žiadosti, mala by mi zajtra prísť...pôjdem s tým do Všob. zdr. poi. a všetko popreverujem, aby som potom nebola prekvapená 😲

emilly76
29. jan 2015

@ingrid0105 bola som u MUDr. Štelca, doporučil mi ho jeden známy, prešli si na SVK troma IVF, potm sa rozhodli pre Brno a na prvý krát sa podarilo🙂 a to už mi viacerí potvrdili, tak uvídím 🙂

freyahope
29. jan 2015

@emilly76 veď to, naozaj tú laparku nepotrebuješ, len aby si spĺňala všetko ostatné, čo poisťovňa chce, ale baby písali, že všeobecná je zo všetkých najschodnejšia. Držím palce, nech ti to všetko vyjde aj s poisťovňou, aj s IVF 🙂

ingrid0105
29. jan 2015

@emilly76 aj my mame 2 IVFka za sebou...tiez sme boli u neho je to taky smejo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre