• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

29. marca 2017 
@diska to teda :grinning: tak som si aj:grinning:
dakujem...:slight_smile: len mu potom nehovor ,ze bol dvojkovej kvality:grinning:
30. jan 2015 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek pre nas bude vzdy jednotka :slight_smile:
30. jan 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evadek ahoj :slight_smile: .No vidiiis, ja som ti hovorila ze to nebude take zle ako si sa obavala a mate koolko embryjok este zamrazenych :slight_smile: . Tak tie spermose neboli az take katastrofalne :wink: .
30. jan 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska to chapem:slight_smile:gratulujem:slight_smile: k dvojkovej jednotke:slight_smile:
30. jan 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 boli moja zlata..1 % morfologia..takze teratozoospermia..
ale radost mam ako na Vianoce:grinning:
30. jan 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek Ale to boli tvarovo zle, ale vo vnutri boli urcite dobre :wink: ,
A dali vam ICSI ci PICSI?
30. jan 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 len isci...:slight_smile:..Stelcl povedal,ze on pisci moc neuznava..nechapem preco..na buduce sa ho to opytam:slight_smile:
30. jan 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek mozno ma pravdu Stelcl, nam sa vzdy stalo,ze pri PICSI sme mali hrosie embryja ako pri ICSI,potm sme uz PICSI nechceli.
30. jan 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek super ti zamrazili. Dvojkovou kvalitou sa netrap, ja soms HB/2 tehula a s jednotkou nie. Tie pocity su velmi individualne. Mne ked nevyslo prve ivf, tak som sa v noci asi 2-3 den po vklade zobudila na strasne krce. Ked to vyslo, tak som nepocitovala nic specialne, mozno ma trochu pobolievalo brucho a 3 dni pred mrchou ma zacalo klasicky boliet brucho. Vobec nic neries, podla mna je to cele tak strasne individualne, ze sa to neda zistit.
30. jan 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@diska tak on je taky zlatyyy...ja mu verim..keby mi povedal,ze obloha je zelena..tak poviem ano:grinning:
30. jan 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ja sa netrapim..ja sa tesiiim...a pocula som,ze z dvojkovej su tie tehule:slight_smile:
Inak teraz sa citim ako keby som ani nestimulovala a ani na ivf nebola:grinning:
30. jan 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek ja som bola obcas z neho v soku,nestihala som jeho rychlost a stale tie jeho vtipky a usmev ale tiez je premna naj lebo on nam robil uspesny vklad a odpovedal mi vzdy na moje otazky a upokojoval ma,to ja potrebujem :slight_smile:
30. jan 2015 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby tu tak snezi vlocky ako hrom,take som uz par rokov nevidela,ako v rozpravke. :slight_smile:
30. jan 2015 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska aj mna...a ked s mojim sa bavili pri vklade....jaaaj...:grinning:...a ked moj kritizoval moju scitanost a on na to: nechte ju....vsak i my mame svoje veci..sport a tak...vid?:grinning:
a ked ja som fnukala nad mojou imunitou a on,ze to bude dobre...ze to nejak dame:grinning:
30. jan 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska aj ja som v starom meste na SNP v praci:grinning:...som bola na obede skoro ma zasnezilo:slight_smile:
30. jan 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek mne muz hovori,ze sa po robote ideme sankovat :grinning:
30. jan 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska aj my mozme...priamo z namestia do Petrzalky:grinning:
30. jan 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ale to je super ze mas tolko mrazacikov, a dvojkove su tiez super vela bab je tu prave z takych tehu :grinning:
30. jan 2015 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby poradite prosim? znie mi to divne - teda inak jako skusenost od bab..ale moj lekar mi povedal ze mam urobit domaci test a dojst na krv az o mesiac od vkladu....není to nejak neskoro?
30. jan 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 dakujem..aj ja sa tesim :slight_smile:
30. jan 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek to je super spravicka! :dizzy_face: Bude veru na surodencov este!
To mrazili na 6.den, ze? A v akom stadiu boli na 5.den, den vkladu ked si bola? mas to napisane v tej sprave co davaju pri ET? Ci to boli CM, morule, alebo uz v stadiu B, EB ako blastocysty?
Juj tesim s tebou! A dobre tehulkuj malu bublinku! :slight_smile:)
30. jan 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek supeer správičky :slight_smile: júúj to bude súrodencov :grinning:
30. jan 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@franzziska a to ako preco?? :wink: ja som si robila na 10 den po vklade, ale mala som pk, takze tebe odporucam pockat tak 12dni od vkladu, to uz by malo byt vidiet :wink:
30. jan 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejna0412 MUDr. Štelc, veľmi milý doktorko:slight_smile: úplne vie z človeka zhodiť stres a ani Ti nepríde, že si u lekára...ale pochvaľujú ich všetkých, hlavne ten ľudský prístup...:slight_smile: tak verím, že budeš spokojná, daj vedieť :slight_smile:
30. jan 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@silvia545 nooo kiez by:slight_smile: ja mam zial organizmus kt. robi protilatky na embryo...atd..takze dufam,ze nam to vyjde :slight_smile:
30. jan 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ako sa inak citis?:slight_smile:
30. jan 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 teraz ti neviem presne povedat akej kvality boli predtym..mam to doma:slight_smile: ano.na 6:slight_smile:
ale viem,ze morula nebola ziadna...vsetky uz boli nejake blastocysty:slight_smile:
Dakujeeeem:slight_smile:
30. jan 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek cítim sa fajn ako pred ms :grinning: a ty ako? :wink:
30. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 mne bolo tak rano..a teraz mi nic nie je..som uplne fit:slight_smile:
to je tak na striedacku:grinning:
30. jan 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi ale fakt povedal ze mesiac...je nejaky zvlastny :confused: a to co ako skor ma nevezme?
30. jan 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok