Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

franzziska
3. feb 2015

@ingrid0105 to tak klamu??? 😕

roberta31
3. feb 2015

@diska ahoj.pises ze mas lepive dosticky.ja som momentalne v 10 tta mam obojeie som si ista,ale myslim ze mi povedala ze zacneme vysadzat az po 30tt.

ingrid0105
3. feb 2015

@franzziska neviem necham si to od nich vysvetlit....ale nepaci sa mi to

silvia545
3. feb 2015

@franzziska mne budú stačiť 2,,len nech sú tam poriadne // 😉

silvia545
3. feb 2015

@tinka9075 dakujem z celého srdiečka 😉 🙂

silvia545
3. feb 2015

@ingrid0105 dakujem 😉 a to ako si mohli takto dovoliť napísať ? 😨 😨

franzziska
3. feb 2015

@silvia545 😀 😀 ano...ANO...lebo nie si taky blazon jak ja 😀 😀

silvia545
3. feb 2015

@evadek ešteže som ti to pripomenula 😀 😀

ingrid0105
3. feb 2015

@silvia545 neviem som z toho rozcarovana, nahnevana, prekvapena , vsetko zaroven....a vobec to nechapem, zajtra si to preverim...

silvia545
3. feb 2015

@ingrid0105 ved som ti aj chcela napísať,že aby si tam zavolala,,no dali ti teraz dobrého chrobáka do hlavy 😠 😠

diska
3. feb 2015

@roberta31 ahoj a ake mas davkovanie? kolko fraxiparinu a kolko anopyrinu?

ingrid0105
3. feb 2015

@silvia545 vsak to, toto mi budu musiet sakra dobre vysvetlit 😠 citisa sa ako mamina?

haimi
3. feb 2015

@ingrid0105 kokos, sila. Poslali ti urcite tvoj? Alebo si ho vymyslali, aby ti nieco poslali? A tych 15 je realne? Mala si tolko folikov, nepamatas? Toto je uplne od veci uvaha, ale nemohlo sa stat, ze ti odobrali 15, ale len 3vajka boli zrele, tak ti napisali 3??

silvia545
3. feb 2015

@ingrid0105 😀 😀 ked ja ti moja ani neviem,,taká som všelijaká 😕 zajtra hádam budem múdrejšia,ak budem mať odvahu testnúť 😀

franzziska
3. feb 2015

@silvia545 hej? budem na teba mysliet teda zajtra

roberta31
3. feb 2015

@diska fraxik mam 0,3 a anopyrin 100.teraz idem 10.2. na krv a kontrolu a presne sa jej popytam.Inak mam vybornu dr.,docentku v Mt,velmi ju chvalia.A ty ake?

ingrid0105
3. feb 2015

@haimi ja uz im pilim usi za vysledky hned od vkladu, NIC mi neposlali, ignorovali ma, asi 5x som im napislala. Lebo som mala podozrenie ze mi neodobrali z laveho vajecnika nic, lebo jeden doktorko mi n uktrazvuku povedal ze je tazko pristupny! viem ze je s nim problem ale ked to zvladli v GF tak v Heliose musia som si myslela...doteraz neviem kto mi robil OPU. pri kontrolach vraveli 5 folikov vlavo a 3 vpravo, preto som mala ten blby pocit ze mi ich neodobrali. v poslednej komunikacii som im napisala ze ak mi to neposlu budem sa stazovat a riesit pravnou cestou, tak az potom mi to dnes poslali a s vyhovorkou ze jedna si myslela ze to poslala druha - koordinatorky - a tak sa stalo ze to neposlala ani jedna, co im je velmi luto a hluboce sa omlouvaji !!!!!! kokos kaslem na omluvy, toto mi budu musiet sakra vysvetli. no a dnes v sprave napisane ze odobratýchh 15 oocytov!!!!! to co si mam fakt mysliet?

renitr
3. feb 2015

@silvia545 pri testovani drzim palce. Budeme cakat pekne pozitivny testiiiiiiik 😉

ingrid0105
3. feb 2015

@haimi a este aby si bola v obraze, poslali mi aj spermiogram, spravu z ET vsetko ofotene originali a prescanovane, a to o tých oocytoch a vysku hormonov pri odberoch krvi len tak natukane do spravy a pritom maji rovnake stimulacne protokoly ako v RF kde to vsetko zapisuju. Tak to mi preco neprascanovali?

ingrid0105
3. feb 2015

@silvia545 juuuj drzim palce prevelmi, budu tam uvidis 😀

franzziska
3. feb 2015

@silvia545 😵 😵 😵 😵 😉

renitr
3. feb 2015

@ingrid0105 tak to je fakt sila. Ja uz naozaj nechapem co za tym IVF je. Neviem , ale zda sa mi ze cele IVF na slovensku je len velky biznis. Velmi drzim palce aby sa to cele vysvetlilo

ingrid0105
3. feb 2015

@renitr toto mi spravili v Heliose v Brne 🙄

ingrid0105
3. feb 2015

@franzziska ty co sem davas tolko smajlikov, nebodaj si testovala a uz sa vytesujes ha 😀 ?

renitr
3. feb 2015

@ingrid0105 hrozneeeeee 😒

franzziska
3. feb 2015

@ingrid0105 neeee len posielam usmev silvii 🙂

haimi
3. feb 2015

@franzziska
@ingrid0105
Podla mna testovala, lebo take smajliky sa dava len pri // na teste 🙂

ingrid0105
3. feb 2015

@franzziska esteze tak, lebo ked budes testovat si povinna 🙂 zverejnit vysledky 😀

haimi
3. feb 2015

@franzziska tak nic, skoda

ingrid0105
3. feb 2015

tusim som viacej zvedava ako baby co cakaju na vysledky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre