• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
baby a testuje sa iba z ranneho mocu ci sa da hocikedy?
4. feb 2015 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska malo by sa z ranneho mocu , pretoze je tam vtedy najvyssia koncentracia hcg... Ale u mna bola aj taka zvlastnost, ze silnejsie testy som mala aj z testov, ktore neboli robene rano.... :wink: prajem vela stastia pri testovani..... Kedy chces skusit????? Potom daj vediet ako si dopadla a hodvtu foto, nech sa potesim :dizzy_face:
4. feb 2015 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 sevas.... Testovala si????? Cakam na tie najkrajsie spravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
4. feb 2015 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ja mam strach a nemam odvahu...zajtra by som mala dostat menzes...dva dni sa uz citim takako keby mal kazdu chvilu prist...v podstate sa citim tak ako kazdy mesiac o takomto case ...:(
4. feb 2015 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no ale ci ja najdem odvahu testovat netusim..uplne na prt mi je..uplne tak ako kazdy mesiac o takomto case...och...
TY testujes..co???:slight_smile: drzkam palce:slight_smile:
4. feb 2015 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 dakujem-e:slight_smile:
4. feb 2015 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2015 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi jeeej 19 :dizzy_face:
4. feb 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska aha,tak ty mas aj mutaciu.Len viem,ze mi prizvukovala,ze anopyrin je na lepivost.A koli comu si mala hematologicke vysetrenia? Prisli ste tiez o dietatko,ci koli neplodnosti?
4. feb 2015 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 ahoj,ano je to tak,vraj fraxiparin na lepivost nieje,preto mam z toho vysadenie obavy,nechcem aby riesila len tie mutacie a ani neviem dovod preco sa tak boji,ty mas dokonca 100mg anopyrinu a mne sa boji nechat aj tu 50taku.Ja som roky nevedela otehotniet a podarilo sa nam az 7IVF .
4. feb 2015 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska no ozaj je zvlastne ze chce vysadzat anopyrin.Skus popozerat temu lepive dosticky,tam by to baby mali pisat.Ja som este nestihla pokukat,ale tiez to pozriem.
4. feb 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 ja som toho uz studovala dost a mam nazor,ze mi ho ma nechat ale zas ona vie neake suvislosti co ja nie ,ked mi berie krv ale mne to neda,tak dnes sa tam idem nasackovat a chcem s nou hovorit osobne,nech mi to este raz vysvetli.
4. feb 2015 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska daj mi potom vediet co povedala.Mozno ze ta mutacia je vacsie riziko ako lepivost.Ja som mala pri lepivosti tazke preeklampsie :(
4. feb 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 podla mna je lepsie ked sa dava oboje aj koli lepivosti a aj mutaciam,u mna sa tiez boja aj preklampsie,lebo sa mi zvysil tlak ale uz sa stabilizoval,dobre ,ze hovoris aj toto jej spomeniem :slight_smile:
ale neviem ako kontroluje tie lepive,lebo ked mi ich prvikrat zistovala tak to jej doslo strasne vela papierov ako vysedok a teraz take nechodia,tak neviem ci to kontroluje,alebo staci ak sleduje trombocyty? nevies nahodou?
ked si mala tie preklampsie tak vtedy si mala anopyrin a fraxik?
4. feb 2015 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ja idem tetaz 10.2. na odber na lepive.v ten den budi aj vysledky a idem ku nej.tak sa popytam.len viem ze mi vravela,ze anopyrin 100 ostane sz do konca.
Mne robili vysetrenia az po poslednom porode.Vtedy som neuzivala nic
4. feb 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roberta31 co lekar to iny nazor,je to dost na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: dam vediet co sa dnes dozviem,teda ked sa k nej dostanem .
4. feb 2015 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže baby moje sklamem Vás,bielo,aj ked sa mi tam marí celkom slabulilinká druhá čiarka :unamused: neviem ale aj tá čiarka prvá je nejako slabučká,,skúsim kúpiť ešte test a testnem znovu,,takže teraz to bude bud alebo :wink: skúsim s citlivosťou 10,,a ked nie tak ideme znovu bojovať,,nevzdávam sa :wink: :slight_smile:
4. feb 2015 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@diska ok,som zvedava
4. feb 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ale ja myslim,ze ty si mozno este aj skoro testovala Silvi...lebooo kolko bunkoveho ti davali a aky den si?
A slabuliiinka ciarka je super.)
4. feb 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 nemate pokoj baby :grinning: som vam radila netestovat skoro a nenahanat duchov,mala si si pockat na poriadne ciarky :slight_smile: pekne vydrzat a drzim palce nadalej.
4. feb 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evadek moja som 10 deň po ET,,7 bunkáčika som mala :wink: no skúsim ešte zajtra :wink: teraz je rad na tebe moja,tak dúfam,že to dáš :grinning:
4. feb 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska :grinning: :grinning: veru nie a tak mi ráno niečo hovorilo v hlave netestuj,netestuj :grinning: :grinning: a ja hlúpa testla :grinning:
4. feb 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 ak tak..tak najskor v piatok:slight_smile:
4. feb 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska nooo ja sa neponahlam..ja sa skor bojim....a cakaam, co to da...:slight_smile:
4. feb 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 obcas sa to neda :grinning: mne muz zakazal testovat,ze az v den ako kazali v RF,teraz mi uz zakazuje kona,ze potom neverim doktorom a riesim to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ma aj pravdu ,tak ak tu nebudem ,uz som zablokovana :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2015 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evadek ja som sa ukrutansky bala,som sa cela triasla a spotila pri teste :grinning: ked som videla ciarky tak som si dala sprchu rano pred 5 tou to bolo a potom zobudila muza a dokola som mu hovorila,vidis? vidis? :grinning:
4. feb 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@diska ooooooooooooch..to chcem zazit...:grinning: ako keby som videla seba..potit a triast sa budem urcite:grinning: ktory den si testla?
4. feb 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 si mila :slight_smile: ale rano je tma pred pracou a to tam nic neuvidim na lampovom svetle je to onicom :unamused: je to zlte svetlo a nie take silne ako denne...

@silvia545 ty si mala 7bunkoveho? som myslela ze 8..nehovorila si ze bol 1. kvality?
4. feb 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym dakujem a prajem rovnaku radot. a podla mna je RF najlepsia volba.
@donatela dakujem este nie, lebo vsetci sme chory chripka :( tak sem radsej nechodi a bola by este smutnejsia.
4. feb 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@diska heh 10. den po je skoro? poznam baby co idu na krv uz 7. den :wink: :grinning: :grinning:
4. feb 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok