Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

franzziska
4. feb 2015

baby a testuje sa iba z ranneho mocu ci sa da hocikedy?

speranza1
4. feb 2015

@franzziska malo by sa z ranneho mocu , pretoze je tam vtedy najvyssia koncentracia hcg... Ale u mna bola aj taka zvlastnost, ze silnejsie testy som mala aj z testov, ktore neboli robene rano.... 😉 prajem vela stastia pri testovani..... Kedy chces skusit????? Potom daj vediet ako si dopadla a hodvtu foto, nech sa potesim 😵

speranza1
4. feb 2015

@silvia545 sevas.... Testovala si????? Cakam na tie najkrajsie spravy 😵 😵 😵 ...

evadek
4. feb 2015

@haimi ja mam strach a nemam odvahu...zajtra by som mala dostat menzes...dva dni sa uz citim takako keby mal kazdu chvilu prist...v podstate sa citim tak ako kazdy mesiac o takomto case ...:(

evadek
4. feb 2015

@silvia545 no ale ci ja najdem odvahu testovat netusim..uplne na prt mi je..uplne tak ako kazdy mesiac o takomto case...och...
TY testujes..co???🙂 drzkam palce🙂

evadek
4. feb 2015

@ingrid0105 dakujem-e🙂

ingrid0105
4. feb 2015

@silvia545 cakame 😵

ingrid0105
4. feb 2015

@haimi jeeej 19 😵

roberta31
4. feb 2015

@diska aha,tak ty mas aj mutaciu.Len viem,ze mi prizvukovala,ze anopyrin je na lepivost.A koli comu si mala hematologicke vysetrenia? Prisli ste tiez o dietatko,ci koli neplodnosti?

diska
4. feb 2015

@roberta31 ahoj,ano je to tak,vraj fraxiparin na lepivost nieje,preto mam z toho vysadenie obavy,nechcem aby riesila len tie mutacie a ani neviem dovod preco sa tak boji,ty mas dokonca 100mg anopyrinu a mne sa boji nechat aj tu 50taku.Ja som roky nevedela otehotniet a podarilo sa nam az 7IVF .

roberta31
4. feb 2015

@diska no ozaj je zvlastne ze chce vysadzat anopyrin.Skus popozerat temu lepive dosticky,tam by to baby mali pisat.Ja som este nestihla pokukat,ale tiez to pozriem.

diska
4. feb 2015

@roberta31 ja som toho uz studovala dost a mam nazor,ze mi ho ma nechat ale zas ona vie neake suvislosti co ja nie ,ked mi berie krv ale mne to neda,tak dnes sa tam idem nasackovat a chcem s nou hovorit osobne,nech mi to este raz vysvetli.

roberta31
4. feb 2015

@diska daj mi potom vediet co povedala.Mozno ze ta mutacia je vacsie riziko ako lepivost.Ja som mala pri lepivosti tazke preeklampsie :(

diska
4. feb 2015

@roberta31 podla mna je lepsie ked sa dava oboje aj koli lepivosti a aj mutaciam,u mna sa tiez boja aj preklampsie,lebo sa mi zvysil tlak ale uz sa stabilizoval,dobre ,ze hovoris aj toto jej spomeniem 🙂
ale neviem ako kontroluje tie lepive,lebo ked mi ich prvikrat zistovala tak to jej doslo strasne vela papierov ako vysedok a teraz take nechodia,tak neviem ci to kontroluje,alebo staci ak sleduje trombocyty? nevies nahodou?
ked si mala tie preklampsie tak vtedy si mala anopyrin a fraxik?

roberta31
4. feb 2015

@diska ja idem tetaz 10.2. na odber na lepive.v ten den budi aj vysledky a idem ku nej.tak sa popytam.len viem ze mi vravela,ze anopyrin 100 ostane sz do konca.
Mne robili vysetrenia az po poslednom porode.Vtedy som neuzivala nic

diska
4. feb 2015

@roberta31 co lekar to iny nazor,je to dost na nervy 😝 dam vediet co sa dnes dozviem,teda ked sa k nej dostanem .

silvia545
4. feb 2015

takže baby moje sklamem Vás,bielo,aj ked sa mi tam marí celkom slabulilinká druhá čiarka 😒 neviem ale aj tá čiarka prvá je nejako slabučká,,skúsim kúpiť ešte test a testnem znovu,,takže teraz to bude bud alebo 😉 skúsim s citlivosťou 10,,a ked nie tak ideme znovu bojovať,,nevzdávam sa 😉 🙂

roberta31
4. feb 2015

@diska ok,som zvedava

evadek
4. feb 2015

@silvia545 ale ja myslim,ze ty si mozno este aj skoro testovala Silvi...lebooo kolko bunkoveho ti davali a aky den si?
A slabuliiinka ciarka je super.)

diska
4. feb 2015

@silvia545 nemate pokoj baby 😀 som vam radila netestovat skoro a nenahanat duchov,mala si si pockat na poriadne ciarky 🙂 pekne vydrzat a drzim palce nadalej.

silvia545
4. feb 2015

@evadek moja som 10 deň po ET,,7 bunkáčika som mala 😉 no skúsim ešte zajtra 😉 teraz je rad na tebe moja,tak dúfam,že to dáš 😀

silvia545
4. feb 2015

@diska 😀 😀 veru nie a tak mi ráno niečo hovorilo v hlave netestuj,netestuj 😀 😀 a ja hlúpa testla 😀

evadek
4. feb 2015

@silvia545 ak tak..tak najskor v piatok🙂

evadek
4. feb 2015

@diska nooo ja sa neponahlam..ja sa skor bojim....a cakaam, co to da...🙂

diska
4. feb 2015

@silvia545 obcas sa to neda 😀 mne muz zakazal testovat,ze az v den ako kazali v RF,teraz mi uz zakazuje kona,ze potom neverim doktorom a riesim to tu 😝 asi ma aj pravdu ,tak ak tu nebudem ,uz som zablokovana 😀 😀 😀

diska
4. feb 2015

@evadek ja som sa ukrutansky bala,som sa cela triasla a spotila pri teste 😀 ked som videla ciarky tak som si dala sprchu rano pred 5 tou to bolo a potom zobudila muza a dokola som mu hovorila,vidis? vidis? 😀

evadek
4. feb 2015

@diska ooooooooooooch..to chcem zazit...😀 ako keby som videla seba..potit a triast sa budem urcite😀 ktory den si testla?

franzziska
4. feb 2015

@speranza1 si mila 🙂 ale rano je tma pred pracou a to tam nic neuvidim na lampovom svetle je to onicom 😒 je to zlte svetlo a nie take silne ako denne...

@silvia545 ty si mala 7bunkoveho? som myslela ze 8..nehovorila si ze bol 1. kvality?

rebeka33
4. feb 2015

vsetkym dakujem a prajem rovnaku radot. a podla mna je RF najlepsia volba.
@donatela dakujem este nie, lebo vsetci sme chory chripka :( tak sem radsej nechodi a bola by este smutnejsia.

franzziska
4. feb 2015

@diska heh 10. den po je skoro? poznam baby co idu na krv uz 7. den 😉 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre