• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

12. decembra 2017 
@nelly3 no mozno aj v utorok aj vo stvrtok :wink:
inak, ja som sa tam dost nevedela dovolat... komunikovala som s nimi cez mail
5. feb 2015 o 13:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129
ja som sa aj teraz dovolala na 1x
5. feb 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 a nevies ci robia v ramci toho aj celiakiu? tak je to na stranke medirexu medzi vyseteniami reprodukcnej imunologie
5. feb 2015 o 14:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129
vobec neviem co robia, uvidim v utorok, plati sa 50€ za odber a potom 50€ za zhodnotenie vysledkov, tak maju na stranke napisane, uvidime, snad to nebude moc dlho trvat.
5. feb 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ano viem, tak som pozerala... tak potom napis ako si dopadla... nech sa pripravim na stvrtok :wink:
5. feb 2015 o 14:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek @lina129 @nelly3 ja som mala trochu iny postup. isla som napriamo do Medirexu na odbery 4/12 (platba 50€) a tam ma rovno objednali na konzultaciu do Imunovitalu 16/12 (platba za konz.50€ alebo celorocny poplatok 180€, ak to bude na dlhsie ako len jednu navstevu..) cize vysledky su o necele 2 tyzdne. kontrolny odber co budem mat v marci uz urobia v imunovitale a poslu oni do medirexu. a tiez mam termin na konz. za 10 dni od odberov. v medirexe urobili odbery aj muzovi, len sa tie vysledky stale nedostali k nam ani do centra, musim tam zavolat. len som prisla o hlas tento tyzden, tak cakam kedy budem moct zavolat. :slight_smile:
5. feb 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vernazza super..dakujem za infošky...takže viem ako to riešiť :slight_smile: ak to nevyjde teraz..pojdem na to:slight_smile:
5. feb 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehulky, dnes som bola preventivne u gynekologa, lebo ma brutal cely den pichalo zospodu. Krcok 3,2cm. Uz vam okolo 18-20tt merali krcok? Ako ste na tom?
5. feb 2015 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ty nic nerieš však budeš alebo už si tehulka :wink:
5. feb 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haimi ahoj a ako ti to kontroloval a co povedal? mna v nemocke palpacne ale cm mi nehovorili tak sa to asi zistuje inac :slight_smile:
5. feb 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lina129 mne v medirexe robili aj celiaku .
5. feb 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haimi drzim palceky nech sa ti ulaví a nic ta nebolí :wink:
5. feb 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vernazza dakujem :slight_smile: tak to je super,ze to ide tak rychlo...
5. feb 2015 o 20:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza v koncentracii intralipidu nieje ziaden rozdiel v RF davaju 20% ak si take kupis na SK ,tak mas to iste.
5. feb 2015 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,takze Od pondelka patrím medzi vás:slight_smile:))konzultácia dopadla super:slight_smile:))vyfasovala som lieky,injekcie tak len čakať na ms a ide sa na to:slight_smile:podľa môjho bývalého Dr v Iscare,moje vaječníky nefunkčné :(maternica mala:((návšteva v reprofite,vyjadrenie Stelcla....máte krasne vaječníky,maternica má 8mm:slight_smile:paráda môžme začať:slight_smile:)akoze porovnať Slovensko a česko...veľký rozdiel:slight_smile:za mna Cz :slight_smile:)))nikdy viac Sk!!!!
5. feb 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@haimi
Ahoj moja....dufam ze to bolesti presli...mna nikdy nekontrolovali zospodu tu....tiez by som bola rada keby to robili....a ti vysvetlili co to vibec znamena? :kissing_heart:
5. feb 2015 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
Drzim ti palce!!!!
5. feb 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy dakujem veľmi pekne :slight_smile:)pozerám,ze ty uz čakáš bábätko;)gratulujem ;))
5. feb 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska dlzka krcka sa kontroluje vaginalnou sondou a na monitore odmera ako babo :slight_smile: mozno ti to nadalsej poradni odmera. Ja mu urcite ked pojdem nabuduce poviem, nech mi to zase kukne, aby som vedela aky to ma trend :wink:
5. feb 2015 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 dik, odvtedy to vyzera ok, tak snad to vydrzi co najdlhsie :wink:
5. feb 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi aha,tak toto mi este nikto nerobil,a co povedal tvoj,ze je ta dlzka OK?
5. feb 2015 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy niekde som citala, ze v anglicku to ani nerobia. Ale skus sa na to popr opytat. Robi sa vaginalnym sonom a skontroluje, ci mas krcok dostatocne dlhy a ci si zatvorena, alebo sa zacinas otvarat... Dlzka by mala byt idealne 3-5cm, skracovanie moze sposobit aj predcasny porod. Pod 2, hlavne v nasich tyzdnoch je dost kriticka hodnota.
5. feb 2015 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska nepovedal mi opat nic jednoznacne, iba ze 2 je zle. A ked som sa ho opytala aka je norma na moj tyzden, tak mi povedal, ze niektora kocky maju aj cez 4. Norma je v nasich tyzdnoch 3-5cm, takze je to este ok, ale na spodnej hranici. Takze ziadne lietacky, ani sex a budeme to dalej pozorovat. Dufam, ze ked pridem o 3tyzdne, tak to bude stale v norme.
5. feb 2015 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
Vdaka za info....xxx
5. feb 2015 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi tak toto zaujalo aj mna ,som zvedava ci mi nieco take odmera mne vzdy skontroluje a povie ze krcok tvrdy a uzatvoreny ze je to dobre......No uvidim na poradni :wink:
5. feb 2015 o 23:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm
@haimi podla mna nie kazdy dr.to mera ultrazvukom ,mozno to maju v prstoch :grinning:
6. feb 2015 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 ty optimistka:slight_smile:
tsale nemam odvahu testnut...:grinning:ale este je aj skoro ...9 den
6. feb 2015 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 ako Silviiii?..stale na teba velmi myslim:slight_smile:
6. feb 2015 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte žienky, prosím Vás nemáte niekto mail na Stelca??? ja mám iba tele a mail som zmazala akosi a potrebujem sa s ním dohodnúť na konzultácii. moooc ďakujem :wink:
6. feb 2015 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok