Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lina129
5. feb 2015

@nelly3 no mozno aj v utorok aj vo stvrtok 😉
inak, ja som sa tam dost nevedela dovolat... komunikovala som s nimi cez mail

nelly3
5. feb 2015

@lina129
ja som sa aj teraz dovolala na 1x

lina129
5. feb 2015

@nelly3 a nevies ci robia v ramci toho aj celiakiu? tak je to na stranke medirexu medzi vyseteniami reprodukcnej imunologie

nelly3
5. feb 2015

@lina129
vobec neviem co robia, uvidim v utorok, plati sa 50€ za odber a potom 50€ za zhodnotenie vysledkov, tak maju na stranke napisane, uvidime, snad to nebude moc dlho trvat.

lina129
5. feb 2015

@nelly3 ano viem, tak som pozerala... tak potom napis ako si dopadla... nech sa pripravim na stvrtok 😉

vernazza
5. feb 2015

@evadek @lina129 @nelly3 ja som mala trochu iny postup. isla som napriamo do Medirexu na odbery 4/12 (platba 50€) a tam ma rovno objednali na konzultaciu do Imunovitalu 16/12 (platba za konz.50€ alebo celorocny poplatok 180€, ak to bude na dlhsie ako len jednu navstevu..) cize vysledky su o necele 2 tyzdne. kontrolny odber co budem mat v marci uz urobia v imunovitale a poslu oni do medirexu. a tiez mam termin na konz. za 10 dni od odberov. v medirexe urobili odbery aj muzovi, len sa tie vysledky stale nedostali k nam ani do centra, musim tam zavolat. len som prisla o hlas tento tyzden, tak cakam kedy budem moct zavolat. 🙂

evadek
5. feb 2015

@vernazza super..dakujem za infošky...takže viem ako to riešiť 🙂 ak to nevyjde teraz..pojdem na to🙂

haimi
5. feb 2015

Tehulky, dnes som bola preventivne u gynekologa, lebo ma brutal cely den pichalo zospodu. Krcok 3,2cm. Uz vam okolo 18-20tt merali krcok? Ako ste na tom?

ingrid0105
5. feb 2015

@evadek ty nic nerieš však budeš alebo už si tehulka 😉

diska
5. feb 2015

@haimi ahoj a ako ti to kontroloval a co povedal? mna v nemocke palpacne ale cm mi nehovorili tak sa to asi zistuje inac 🙂

diska
5. feb 2015

@lina129 mne v medirexe robili aj celiaku .

ingrid0105
5. feb 2015

@haimi drzim palceky nech sa ti ulaví a nic ta nebolí 😉

lina129
5. feb 2015

@vernazza dakujem 🙂 tak to je super,ze to ide tak rychlo...

diska
5. feb 2015

@vernazza v koncentracii intralipidu nieje ziaden rozdiel v RF davaju 20% ak si take kupis na SK ,tak mas to iste.

dejna0412
5. feb 2015

Ahojte dievčatá,takze Od pondelka patrím medzi vás🙂))konzultácia dopadla super🙂))vyfasovala som lieky,injekcie tak len čakať na ms a ide sa na to🙂podľa môjho bývalého Dr v Iscare,moje vaječníky nefunkčné :(maternica mala:((návšteva v reprofite,vyjadrenie Stelcla....máte krasne vaječníky,maternica má 8mm🙂paráda môžme začať🙂)akoze porovnať Slovensko a česko...veľký rozdiel🙂za mna Cz 🙂)))nikdy viac Sk!!!!

lenka54321happy
5. feb 2015

@haimi
Ahoj moja....dufam ze to bolesti presli...mna nikdy nekontrolovali zospodu tu....tiez by som bola rada keby to robili....a ti vysvetlili co to vibec znamena? 😘

lenka54321happy
5. feb 2015

@dejna0412
Drzim ti palce!!!!

dejna0412
5. feb 2015

@lenka54321happy dakujem veľmi pekne 🙂)pozerám,ze ty uz čakáš bábätko;)gratulujem ;))

haimi
5. feb 2015

@diska dlzka krcka sa kontroluje vaginalnou sondou a na monitore odmera ako babo 🙂 mozno ti to nadalsej poradni odmera. Ja mu urcite ked pojdem nabuduce poviem, nech mi to zase kukne, aby som vedela aky to ma trend 😉

haimi
5. feb 2015

@ingrid0105 dik, odvtedy to vyzera ok, tak snad to vydrzi co najdlhsie 😉

diska
5. feb 2015

@haimi aha,tak toto mi este nikto nerobil,a co povedal tvoj,ze je ta dlzka OK?

haimi
5. feb 2015

@lenka54321happy niekde som citala, ze v anglicku to ani nerobia. Ale skus sa na to popr opytat. Robi sa vaginalnym sonom a skontroluje, ci mas krcok dostatocne dlhy a ci si zatvorena, alebo sa zacinas otvarat... Dlzka by mala byt idealne 3-5cm, skracovanie moze sposobit aj predcasny porod. Pod 2, hlavne v nasich tyzdnoch je dost kriticka hodnota.

haimi
5. feb 2015

@diska nepovedal mi opat nic jednoznacne, iba ze 2 je zle. A ked som sa ho opytala aka je norma na moj tyzden, tak mi povedal, ze niektora kocky maju aj cez 4. Norma je v nasich tyzdnoch 3-5cm, takze je to este ok, ale na spodnej hranici. Takze ziadne lietacky, ani sex a budeme to dalej pozorovat. Dufam, ze ked pridem o 3tyzdne, tak to bude stale v norme.

lenka54321happy
5. feb 2015

@haimi
Vdaka za info....xxx

bergalm
5. feb 2015

@haimi tak toto zaujalo aj mna ,som zvedava ci mi nieco take odmera mne vzdy skontroluje a povie ze krcok tvrdy a uzatvoreny ze je to dobre......No uvidim na poradni 😉

diska
5. feb 2015

@bergalm
@haimi podla mna nie kazdy dr.to mera ultrazvukom ,mozno to maju v prstoch 😀

evadek
6. feb 2015

@ingrid0105 ty optimistka🙂
tsale nemam odvahu testnut...😀ale este je aj skoro ...9 den

evadek
6. feb 2015

@silvia545 ako Silviiii?..stale na teba velmi myslim🙂

luly3
6. feb 2015

ahojte žienky, prosím Vás nemáte niekto mail na Stelca??? ja mám iba tele a mail som zmazala akosi a potrebujem sa s ním dohodnúť na konzultácii. moooc ďakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre